Treść opublikowana przez mily
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Czujnik od abs-u się przesunął. Wystarczy go wsunąć na swoje miejsce i bez kasowania kontrolka powinna zniknąć. U mnie podczas montażu też tak było i nie trzeba było kasować błędu żeby kontrolka zniknęła.
-
[ALL] Co ile powinno się wymieniać czynnik chłodzący w klimatyzacji?
A ile tego oleju tam jest ?? Ja u siebie mam 850 g czynniki i 50g oleju. Jak ubywa to ubywa czynnik a nie olej. U mnie słabo klima chłodziła i zostało odessane 50 g oleju więc książkowo, mimo że czynnika już prawie nie było. myślę że nie ma to żadnego związku ze zużywającą się sprężarką (może jedynie z napędem sprężarki, bo jak nie ma czynnika to sprężarka ma ciężej, u mnie po załączeniu klimy spadały obroty delikatnie) No i co do serwisu ja wymieniam 2 razy w roku filtr kabinowy, co roku daje do serwisu w celu odgrzybienia i ozonowania oraz sprawdzają osuszacz (też ważne jak się zbierze wilgoć to potrafi zamarznąć i rozwalić układ)
-
Działalność budowalna czy u was tez widać przestój??
Z tego co obserwuję to w Polsce nie jest jeszcze tak źle, źle już było i u mnie widzę że powoli się podnosi rynek, ale i tak nie jest jeszcze to co było kiedyś. Teraz koleżanka wróciła z Irlandii bo jest tam kicha i kasa podobna co w Polsce obecnie. Pracę znalazła bez większych problemów (za niższą stawkę ale w rezultacie wychodzi to samo co w Irlandii). Wierzę że w tym roku będzie się wszytko stabilizować, a w 2012 wróci wszytko do normy.
-
[ALL B6] Rozbudowany FIS widział ktos?
To jest jakaś ściema, FIS pokazuje że jedzie (90km/h i obroty na poziomie 2200) a zegary analogowe milczą, mało tego wali jeszcze kontrolka od immo, więc autko nie może być odpalone o czym świadczą zegary analogowe.
-
Działalność budowalna czy u was tez widać przestój??
No u mnie też jest ogólnie lipa, mam robotę bo jadę po kosztach opłacalności.
-
Działalność budowalna czy u was tez widać przestój??
Ludzie nie mają pieniędzy i teraz trzeba robić tanio i dobrze. Niestety jeżeli przeciętna osoba nie ma pieniędzy to nie ma też kasy na remont, jak nie ma kasy na remont to ich nie wydaje i zaczyna się w ten sposób kryzys. Jak to ogniwo na dole nie ma kasy to nie kupuje (tracą sklepy i firmy produkcyjne), jak nie może sobie pozwolić na materiał to nie ma też kasy dla fachowców. Dlatego to jest trochę porąbane i nie logiczne, ale sprowadza się to do tego że im wiecej wydamy tym więcej zarobimy, ale to musi dotyczyć każdego. Taki prosty przykład, ogólnikowy: Widzisz jak teraz przysiadła wykończeniówka to Ty tez nie możesz sobie pozwolić np. na nowy telewizor, a ten co pracuje w zakładzie tych telewizorów nie sprzedał więc tez nie może sobie pozwolić na remont i kółko się zamyka. Tak to funkcjonuje, nie możemy tylko oszczędzać.
-
Przeglądarka IE vs Google vs FireFox
Jak sprzęt jest słabszy to google, a jak daje radę to tylko opera ze względów na gesty myszką i wbudowaną pocztę, tylko ta poczta potrafi zasyfić trochę więc sprzęt też musi być w miarę żeby to płynnie działało.
-
[ALL] Założenie odcięcia diesel??
Witam, Panowie ja już zgłupiałem. Gdzie założyć elektrozaworek odcinający paliwo, na którym przewodzie paliwowym?? Mówimy o dieslu.
-
[ALL B5] Żywotność silników benzynowych
Moim zdaniem nie dojdziecie ile wytrzyma benzynka. Zależy od tego jak ją ktoś traktował wcześniej no i te przebiegi. Jak się dowiedziałem że już nawet w serwisach zmieniają przebiegi (w sensie u nich w bazie) to stwierdziłem że nie da się w tej chwili sprawdzić przebiegu nawet w serwisie.
-
[ALL B5] Coś tłucze na kostce brukowej itp
Najpierw kogoś poproś żeby wyszedł i zobaczył dokładnie które koło tłucze. U mnie był też taki odgłos i wydawało się że z przodu. Winowajcą była wytłuczona tuleja z tyłu na zawieszeniu. I to też waliło tylko na kostkach brukowych, nawet na dziurach tego nie słyszałem.
-
Pomysł na złodzieja ?
A ja też bym wystartował do takiego. I nie interesowało by mnie że będzie rośliną. Jak kradna samochód to nikt nie widzi a jak się takiego złapie i mu się wpieprzy to moment świadkowie się znajdują. Co za naród.[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 15:44_________________________________________________Najlepiej wpieprzyć i się nie przyznawać, jak w Młodych "jak Cię złapią za rękę mów że nie Twoja ręka"
-
[ALL] Wytrzymałość przedniego zawieszenia
może http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=24247.0 Hehe bardzo burzliwy temat. Tyle ile osób tyle opinii. Przydała by się ankieta, kto jest zadowolony z MS a kto nie.
-
Jaki laptop na komunię?
Dlaczego się uparłeś na laptopa, nie lepiej PS3?? Jeszcze Ci zostanie a dzieciak będzie miał mega zabawę. Od laptopa to tylko zdrowie się niszczy zarówno wzrok jak i postawę. Na laptopie nie da się wymusić prawidłowej postawy ( w przeciwieństwie do stacjonarki podstawa to solidne biurko). Kaleki porobicie z tych dzieciaków.
-
[B5 ADR] Dziwne zjawisko...Kopie prądem.
Oj przepraszam, za taki błąd będę chyba musiał przeprosić osobiście
-
[B5 ADR] Dziwne zjawisko...Kopie prądem.
Bo te pas Zbyt ruchliwy jesteś
-
[B5 ADR] Dziwne zjawisko...Kopie prądem.
EE Tam boli, ja jestem elektrykiem jak mnie nie jeb..e 230V raz w miesiącu to chory chodzę
-
[B5 AJM] Problem z wskaznikiem temp. płynu chłodniczego Pomocyyy
Musisz podjechać do elektronika który zajmuje się typowo układami elektronicznymi (np naprawą liczników, często te osoby co cofają mają o tym pojęcie), u mnie była spalona dioda za 3 zł i 30 zł robocizna.
-
[B5 ADR] Dziwne zjawisko...Kopie prądem.
To jest normalne zjawisko jak ktoś się kręci na siedzeniu Od siedzenia elektryzujesz swoje ciuchy i ciało po dotknięciu się karoserii która jest "uziemiona" następuje rozładowanie ładunku i tyle. Może masz jakieś elektryzujące się pokrowce??
-
Pomysł na złodzieja ?
W tej chwili nie znaleźli jeszcze sposobu na system ZEDER, no chyba że o czymś nie wiem.
-
[B6 AWX] "Wyrywanie" silnika
?? Poduszka od silnika ma czujnik że jest uszkodzona??
-
[B5 AFF] Sprzęgło
Dzięki kolego mam nadzieje że tam jest sztywne bo jak będzie dwumas to mechanik stwierdził że nie będzie się bawił w przekładki.
-
[B5 AFF] Sprzęgło
Witam, Zamierzam wymienić sprzęgło w A4 no i mam mały problem, bo z aukcji internetowych wynika że może u mnie być zarówno sprzęgło dumasowe jak i zwykłe. Jest jakis prosty sposób żeby się dowiedzieć jakie jest zamontowane?? Autko takie jak w opisie czyli A4 z 97 i silnikiem AFF o mocy 75 koni mechanicznych
-
Czy na prawdę kupiliście "nie wymagające wkladu"?
Nieprawda, kolega wjechał passatem na przewrócone drzewo i połamał zderzak na dole i uszkodził wahacze MS i gwarancję uwzględnili (nie zorientowali się że to w skutek stłuczki), wymienili na nowe.
-
Czy na prawdę kupiliście "nie wymagające wkladu"?
Jak by był tai syf jak mówicie to bym nie kupił teraz do A6. Jaka burza tu się rozpętała. U mnie MS sprawdzają się. Jeżdżę po Łodzi ok 100 km miesięcznie ok 1000 km to sama trasa. Rocznie robię ok 15-20 tys i MS narazie mnie nie zawiodły, Za komplet do A4 płaciłem 560 zł od kolegi (z naszego klubu) ze Skierniewic, teraz niedawno kupowałem do A6 wydałem 620 zł.[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 11:44_________________________________________________Aha widzę że jeszcze ruszacie temat gleby i felg. Nie mam gleby a felga jest 15 cali i w A4 i w A6. Teraz mi wyjaśnijcie mała kwestię skoro po roku wam się MS rozpadłu to dlaczego nie reklamowaliście ich?? Ja w A4 właśnie się nie zabezpieczyłem i nie podbiłem gwarancji więc jak padną to już pozamiatane ale w A6 mam podbitą i jak padną będę reklamował, ale narazie nic na to nie wskazuje.[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 11:48_________________________________________________A co do spalania mam 5,5l w AFN No i schodzimy z tematu koledzy.
-
Czy na prawdę kupiliście "nie wymagające wkladu"?
Na MS przejechałem 40 tys i narazie jest ok. W A6 też wstawiłem MS tylko tam byłem już nauczony doświadczeniem i oddałem do mechanika żeby podbił gwarancję. Ale narazie jestem zadowolony, reklamacji nie musiałem składać. Aha wymieniałem bez końcówek drążków no i cały komplet.