Treść opublikowana przez aju
-
[ALL B7] Z BPW na AVF, AWX, itd.
taaaa taaa u mnie stoi pasat anglik BGW z uszkodzoną głowicą To dla mnie wszytko w temacie
-
[ALL B7] Emulator zmieniarki a BNS
ja kiedyś używalem solisto, trochę drogie ale myślę że jak stać Cię na B7 to parę stówek możesz też odżałować na dobry emulator Na prawdę polecam, nie było problemów z zawieszaniem się czy długimi utworami, przynajmniej na początku użytkowania
-
[B5 AVG] Maksymalna prędkość 1.9 TDI 110KM 1999r.
zrób sobie test zegarów vag-iem zamkniesz licznik
-
[ALL] Zgaśnięcie samochodu
nie, auto z cukru nie jest
-
[INNE] C5 AFN wskazanie temp. silnika,
ja tam tak zrobiłem już w niejednym angliku i wszytko gra Nie wiem co tam można lutować
-
Spryskiwacze mgłowe A4 B5
nie wiem co wy w tym widzicie, dla mnie bez różnicy, muchy i tak ciężko schodzą
-
[B7 BPW] Awaria turbosprężarki po uszkodzeniu napędu pompy olejowej
zmienić mechanika i zrobić logi, zobaczymy co tam się dzieje
-
[B6 AVB] Ciągłe przeładowanie, ale brak trybu awaryjnego
160, 365Nm
-
[B6 AVB] Ciągłe przeładowanie, ale brak trybu awaryjnego
był problem z podciśnieniem Program zrobione AVB nieźle wyszło
-
[B5 AEB] Szybkie miganie kontrolki IMMO, konumikat dEF. oraz błąd 65535
co to za lista czynności? w kosmos lecimy czy wsad wgrywamy? 1. kopia wsadu z naszego licznika 2. wgrywamy nowy wsad i poprawiamy licznik km 3. adaptujemy kluczyk do IMO używając pinu z wsadu który wgraliśmy w zegar
-
[B5 AVG] Maksymalna prędkość 1.9 TDI 110KM 1999r.
a ja dziś jechałem 90kmh, i to na 5 biegu z górki, brendzlujecie się dalej?
-
[B6 ALT] Wykres z hamowni proszę o analize 2.0 ALT 131KM fabrycznie
ja też widzę to ciut inaczej W jaki sposób hamował CI automat?
-
[B5 AJM] Wariuje temperatura oleju
na vagu wskazania też wariują sprawdzę co będzie po odpięciu czujnika
-
[ALL] Naklejka subaru pig na audi
wiem, dlatego duże koło to pojecie względne, dla mnie jest to maksymalne jakie można wsadzić do danego auta, bez ostrych przeróbek... no ale chyba to temat o prosiaku z subaru to nie pitu pitu w temacie
-
[ALL] Pytanko o zwiększenie mocy
zacznij od SZUKAJ
-
[ALL] Naklejka subaru pig na audi
ja miałem pomysł, schować opony w nadkolach Poza tym dla mnie prawdziwe k**ewskie koło to duże koło, wiem że ludzie udziwniają, wiele "małych" kół mi się podoba ale dla mnie to nie jest to co ja lubię, a w tym wszytkim chyba chodzi o to żeby nam samym się coś podobało
-
[ALL] Naklejka subaru pig na audi
no i 18 to nie jest duża felga ja przy 19 miałem mocną wątpliwość
-
[B5 AJM] Wariuje temperatura oleju
ale masą licznika, czujnika czy czego [br]Dopisany: 07 Wrzesień 2011, 20:35_________________________________________________uu widzę panowie polegli w temacie
-
[INNE] C5 AFN wskazanie temp. silnika,
no jak to naprawić? proste, rozbierasz zegary i poprawiasz wskazówki kręcąc je ZAWSZE W LEWO, jak się nie uda za 1 razem to trzeba zrobić pełne kółko w lewo
-
[B5 AHH] Radio SYMPHONY KOD
tak nie widziałem jeszcze takiego kiedyś miałem SYMPHONY, ale symfony to jeszcze nie widziałem Ten kalkulator Ci nic nie da, jest ogólnie dostępny w necie
-
[B5 AFN] Kolor spalin bialy , czarny co oznacza?
najlepiej zacznij od logów
-
[B5 AHH] Radio SYMPHONY KOD
a jest takie w A4? Około 30zł
-
[B5 AJM] Wariuje temperatura oleju
Witam, zmieniłem koledze licznik na taki full fiss z temp oleju, po paru godzinach powiedział że ma temp oleju 120 no nic powoli przyjechał, fakt na blacie 120 stało jak wryte, jako że irytował mnie nadmuch na mnie wyłączyłem całkiem climatronic i co wskazówka w ciagu sekundy opadła do około 100 i dalej na 80. Pojeździliśmy temp zawierała się między 70 a 90stopni. Po czym niespodziewanie znów skoczyła na 100 pózniej na 120 a na końcu na 140 stopni więc znów zabawa, wyłączenie wzmacniacza, climy temp spadała na około 100 w prędkości jak przy wyłączeniu zegarów. Po wyłączeniu i włączeniu zapłonu temp 80 więc nie jak przed chwilą 100 czy 140. Podmiana zegarów na anglika i jest to samo więc zegar ok. Ale czujnik? jak czujnik? skoro zabawy elektryką zmieniają temp na blacie
-
Wyprawa do Berlina..
nie nie wiem co to jest profil i mam taki balon na 22 że więcej jest gumy niż w fabryce continentala a w b5 też mam taki balon przy tym 35 że nie wierzę czemu no comment? będę się żalił na drogi? po co i tak się nic nie zmieni
-
[B6 AVB] Ciągłe przeładowanie, ale brak trybu awaryjnego
no nie, najpierw mają dojść do ładu później stroić