Treść opublikowana przez Maraas
-
[ALL B5] Ekskluzywne otwieranie tylniej klapy
Moim zdaniem jeżeli dało by radę to byś miał problem z zamknięciem tej klapy
-
[B5 ATJ] Zimny na początku kuleje, gorącego nie odpale
Nom dokładnie
-
[B5 ATJ] Zimny na początku kuleje, gorącego nie odpale
Nie ma czegoś takiego jak kąt wtrysku w ATJ
-
[ALL B5] Wspomaganie piszczy i zanika
Witam dziś spotkała mnie kolejna usterka otóż nagle coś się porobiło z wspomaganiem, na wolnych obrotach strasznie piszczy i przerywa wspomaganie, mamy ulewny dzień, nie wiem może wjechałem w kałużę (nie mam osłony pod silnikiem) zamokło i ślizga się pasek? Jak dodam gazu na jakieś 2k obrotów piszczenie ustaje, ratunku [br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 20:41_________________________________________________Diagnoza sprzęgiełko jednokierunkowe alternatora, wieczorkiem wymieniamy i dam znać czy pomogło[br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 16:27_________________________________________________Diagnoza trafna sprzęgiełko wymienione i cisza ;]
-
[B5 AJM] Znaczne spalanie
odkopałeś kotleta zobacz na datę poprzedniego posta
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
2 razy w ciągu roku?
-
[ALL B5] Obniżenie a seryjne odboje??
skoro nic się nie dzieje to po co szukać dziury w całym
-
[ALL B5] Obniżenie a seryjne odboje??
Moja siedzi jeszcze niżej i tez nie mam żadnych problemów
-
[B5 AJM] Wymiana górnego wahacza pomocy???
no u mnie też poszła w jednej ręce młotek w drugiej odrdzewiacz około godiznki wolnego czasu i musi pujść
-
[B5 AJM] Brak doładowania? przy zmianie biegu
Wszystko jasne, podziękował
-
[B5 AJM] Brak doładowania? przy zmianie biegu
Witam, nie wiem czy dobrze to nazwałem ale trapi mnie jedna rzecz w mojej a4'ce otóż wszystko jest ok silnik ma moc, nie ma notlaufów, jednak w passacie z tym samym silnikiem miałem coś takiego że jak pożądnie przycisnąłem na którymś z biegów wrzucając bieg wyrzszy auto przytrzymywało przez chwilkę obroty dzięki czemu nie było tzw. turbodziury, natomiast w mojej b5'tce obroty po wciśnięciu sprzęgła od razu lecą na dół. Co o tym sądzicie?
-
[B5 AAH] Zapadka hamulca ręcznego- jak to naprawić
wiesz co nie za bardzo pamietam bo bylo to dosyc dawno jednak jestem pewien ze sprezynka jest tam zbedna po prostu zrobilem to na stale, dzieki czemu dzwigienka zaciagajac reczny blokuje sie na zebatce, z tego co sobie przypominam zmostkowalem dzwigienke blokujaca w dzwigni recznego z przyciskiem do jego zwalniania
-
[B5 AAH] Zapadka hamulca ręcznego- jak to naprawić
u mnie również pękła sprężyka, dźwignia jest nierozbieralna, z tego co pamiętam zastąpiłem ją kawałkiem drucika i tak ręczny funkcjonuje bardzo dobrze już około rok.
-
[B5 AJM] Zapalanie diesla
Prędzej czujnik temperatury niż świece, bo przy tych temperaturach w ogóle nie powinny grzać.
-
[B5 ADR] Czy ta poduszka skrzynie jest uszkodzona? Zdjęcie
U mnie też jest przerwa i moim zdaniem tak ma być
-
[B5 AJM] Dziwne odgłosy z silnika lub skrzyni. Pomóżcie
u mnie się poci od jakichś 2 lat i też wszystko ok...
-
[B6 AWX] Niepokojący dzwięk (pisk, świst)
sprubujcie włączyć klimatronic na econ, miałem coś podobnego, po wyłączeniu klimy ustawało, z czasem się naprawiło więc dałem sobie spokój
-
[ALL B6] Demotaż wahaczy górnych - śruba
U mnie odrdzewiacz, młotek, odrdzewiacz, młotek i tak około godzinę i poszła heh
-
[ALL] Mrugająca kontrolka od świec co to może znaczyć ???
Może być czujnik stopu przy pedale walnięty.
-
[B5 AFN] Czujnik otwartych drzwi i maski
Miałem a4 1999 po lifcie i jest to całkowicie normalne, że na pełnym fisie wyświetla tylko info o otwartym bagażniku. Także nie macie nic grzebane
-
[ALL B5] Automatyczne zapalanie świateł mijania
http://www.logic.eu/pl/oferta/akcesoria/moduly.html Z tego co mi wiadomo w module Logica jest taka możliwość.
-
[B6 AVF] Tryb awaryjny help plz
u mnie podobnie dzisiaj w czasie jazdy wszedł mi w awaryjny mruga kontrolka świec żarowych, szarpie przy gaszeniu, muszę długo kręcić żeby zapalił, błędy: 19463 - Camshaft Position Sensor (G40): No Signal P3007 - 35-00 - - 17849 - Zawór recyrkulacji spalin (N18) przerwa/zwarcie z mas1 P1441 - 35-10 - - - Sporadyczny 18080 - (sterownik, przekaźnik, układ załączający) załaczania wentylatora chłodnicy, - przerwa w obwodzie (barak połączenia, skorodowane styki) - zwarcie do masy (przetarta izolacja na przewodach, uszkodzony przekaźnik, sterownik) - nie załącza obwodu wentylatora 16955 Tempomat/przełącznik stopu A - uszkodzenie brak osprzętu / nie związany ze sprzętem 19561 - zawór N239 przelączania klapy kolektora ssącego - przerwa lub zwarcie z masą (lub z "plusem") - przerwa w ciagłości przewodów. nie da się ich skasować, wszystkie pojawiły się na raz o co tu chodzi? :/ jakaś wiązka poszła? [br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 20:27_________________________________________________Problemem okazał się przepalony bezpiecznik 15A znajdujący się przy sterowniku sinila zwara poszła od przepalającej się wiązki która jakimś cudem znalazła się na turbinie
-
[B5 AFN] Problemy z mocą
tematy typu "traci moc" mnożą się jak grzyby po deszczu
-
[B5 AFN] Czy jest kontrolka przepalonej żarówki w a4 po IIlifcie ?
wystarczy wcisnąć lewy przycisk na liczniku i wyświetli wszystkie możliwe komunikaty, no i będziesz wiedział.
-
[ALL B6] Kontrolka ESP i podgrzewania świec
Przede wszystkim sprawdizł bym czujnik stopu, miałęm coś podobnego w Passacie, winowajcom okazał się uszkodzony czujnik stopu. Objawy jak u ciebie po przejechaniu małęgo odcinka zaczynała mrugać kontrolka grzania świec żarowych.