Treść opublikowana przez grippen
-
Spociki w Kielcach
I ty trzeźwy jesteś, jak mnie się urodził pierwszy syn to kurcze przez 5 dni piłem GRATULACJE
-
2 DIN i wyjęcie radia- uszkodzony jeden zatrzask
może się da zawsze można sprawdzić
-
2 DIN i wyjęcie radia- uszkodzony jeden zatrzask
po której stronie prawa czy lewa. Może spróbować zdemontować schowek pasażera lub po stronie kierowcy i było by jakieś podejście z boku
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Niestety licznik się uwalił
-
Tarcie przy wrzucaniu 3 biegu..
Tak jak kolega wyżej szukaj skrzyni EEN, ja mam 95 rok i też 1Z i oczywiście skrzynie z paska z 2001 roku o oznaczeniu EEN i pasuje bez problemu
-
Montaż poliftowego zderzaka tył do przedlifta??
tylko ślizgi
-
Listwa plastikowa na progu demontaż
Jeżeli chodzi ci o listwę wewnętrzną ona jest na zatrzaski ciągniesz mocno do góry. Natomiast jeżeli chodzi o tą listwę zewnętrzną co jest na progu to masz ją przyklejoną na taśmie
-
[B5] Pompka zamka centralnego - problem
Ostatnio wymieniałem sam kompresorek tyle tylko że w A3 i wirniki są inne ale to nie ma znaczenia wystarczy że kupisz sam kompresorek i go wlutujesz
-
Problem z 5 biegiem proszę o pomoc
najprawdopodobniej synchronizator
-
Ustawienie wskazówek zegarów po wymianie wyświetlacza FIS
u mnie też jak wykonam test zegarów wskazówki od temperatury oleju oraz ładowanie nie poruszają się więc chyba tak ma być
-
Spociki w Kielcach
Dzięki Marcin za zaproszenie pojadę koło cmentarza i i później naseminaryjską będzie chyba bliżej
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Spociki w Kielcach
Panowie z pod WTC na Ulice Mickiewicza daleko jest , i czy przypadkiem jakiś robót drogowych nie ma- [B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
ja tylko nie rozumiem czemu leżała ponad 24h na magazynie doręczającym zrypałbym na czym świat stoi i tyle ale nie martw się na pewno dojdzie w poniedziałek- [B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
To jest firma troszkę ..... z tego wynika ze powinieneś mieć przesyłkę wczoraj bo o 5 rano była na magazynie doręczającym. I Kurier pewnie sobie poleciał w h...ja i dziś bedzie sz miał na 40% ale mało prawdopodobne 100% w poniedziałek- [B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Robię w Kolporterze więc jeśli przesyłkę wysłał w czwartek do 15:00 to k**wa powinieneś mieć ją w piątek zależy jeszcze jaka odległość i skąd nadał- [B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Przemo zależy jak paczka nadana jeśli termin doręczenia weekend to będziesz mieć dziś jak nie to dopiero w poniedziałek że została wydana kurierowi to nieznaczy że otrzymasz dziś ---------- Post dopisany at 11:04 ---------- Poprzedni post napisany at 10:53 ---------- Koszt dostawy w sobotę to jest 25 zł dopłaty- [B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
a może to coś z zawiechą- [B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
źle przetoczone tarcze miałem to przy swoich identyczne objawy więc się wkurwiłem i powiedziałem że więcej nie przetoczę wolałem zrobić swap u mnie za przetoczenie wołają 50 zł za szt więc bez sensu najgorzej to jak się nagrzeją i chcesz hamować ze 120 to aż serce miałem w gardle myślałem że kierownice urwie ---------- Post dopisany at 16:00 ---------- Poprzedni post napisany at 15:57 ---------- jeżeli mówisz że jak podniesiesz koło i jest cisza to chyba nie łożysko, koła masz wyważone dobrze:decayed:- [B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
obstawiam że tarcze masz zwichrowane i częsie- [B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
:jerk: wow fajnie to wygląda co to za rodzaj materiału na listwach ---------- Post dopisany at 08:22 ---------- Poprzedni post napisany at 08:19 ---------- ja wczoraj siedziałem i patrzyłem tą pompke jeszcze u siebie i powiem tak jak wleje wode samą to masakra jest też trzeba jebnąć. Ale sprawdziłęm też takie coś że wlałem 0,5L ludwika do naczyń i wodę to chodzi ok ( tak jakby piz.... musiała mieć poślizg) ale będe kombinował dalej- Jakie silniczki do lamp Polift Valeo?
będą pasować nie trzeba nic przerabiać- Jakie silniczki do lamp Polift Valeo?
szukaj silniczków od punta 2 tanie i pasują P&P ja mam u siebie takie SILNICZEK LAMPY FIAT PUNTO II (1999-2003) (2612661457) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. masz tanio bo nie każdy o tym wie że mogą pasować- Wymieniłem na lepsze proszę o pomoc
kmam nadzieje że jarzma też dobrze dokręciłeś ja miałem też po wymianie na 288 stukanie a jak lekko hamowałem to ustawało i winą było źle dokręcone jarzma:decayed:- Przyciemnianie piecowe
Ja niestety musiałem zrywać wszystko tak się zapieniłem że szok. Mogłem przynajmniej tylnie i tylną zostawić. Tylne boczne mogą być przyciemnione dowolnie tak samo tylna możesz nawet czarną farbo zamalować. Natomiast czołowa ma mieć przepuszczalność 75% a boczne przednie 70% - Spociki w Kielcach