Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hugo

PREZES
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Hugo

  1. ET masz nabite na felgach.Od ET zależy jakie dystanse założyć
  2. Hugo odpowiedział(a) na wojtas-audi temat w Lifestyle i Hydepark
    A dieselek Audi Mastersa objedzie Evo
  3. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    zgadza sie ale zawsze zapali!!!! Dokłdnie
  4. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    OK tylko nadal nie znam pojemności :mrgreen: jaka jest :?: Ośka 62l , a quattro 60l
  5. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    W obudowie filtra powietrza
  6. Jakie ET ma felga?? A co do opon to zalecana jest 205/55R16
  7. Problem rozwiązany więc zamykamy
  8. Śmigać można , ale nie polecam.To jest bardzo wywrotny sprzęt i można sobie krzywde zrobić bez kasku
  9. Fuuuuu nie pasuje :razz:
  10. Przez 9 lat użytkowania A4 1.8T , nie wlałem do niej ani kropelki benzyny 98 Ktoś Ci głupot nagadał , że musi jeździć na 98.To nie RS4 , żeby były takie wymogi
  11. Takim bardzo precyzyjnym sprzętem jak na fotce :arrow: Sprzęcik
  12. Do kierowania takim pojazdem w krajach Unii Europejskiej wymagane jest Prawo Jazdy kat B, B1 Prawo unijne uregulowało status prawny quada; obecnie czterokołowce zaliczamy do kategorii pojazdów samochodowo-motocyklowych o małej masie i mocy do 15 kW, nadało również właściwe oznaczenie tej kategorii pojazdów jako L7e
  13. Hugo odpowiedział(a) na alfuta temat w Elektryka i Oświetlenie
    stawiam na boduche fotela A ja obstawiam , że Alfuta w swojej A4 nie ma poduch w fotelach
  14. Powinineś miec opone 225/50/16
  15. Hugo odpowiedział(a) na alfuta temat w Elektryka i Oświetlenie
    Podjedź i podłącz autko pod kompa i będzie wszystko jasne.Prawdopodobnie to błąd poduchy i da się go skaować
  16. Polecam taki zestawik :arrow: http://www.carhifistudio.com/morel/pulse/pulse6.htm# Ręczna żydowska robota.Grają extra.Jeszcze jakiś piecyk do nich założe i będzie miodzio.
  17. Zapytaj ile sobie życzą w salonioe za montaż , bo czasami mają extra ceny na klimy
  18. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  19. Za 100zl nie kupisz nic dobrego.A najlepiej montowac w bagazniku[/center]
  20. A skąd to wywnioskowałeś byłeś na hamowni przed i po założeniu strumiennicy? Dokładnie.Bez wykresu z hamowni przed i po założeniu , nie uwierze w ten wynik
  21. Wydaje mi się , że nie jest w zamku , bo jak przymkniesz klape troche bardziej to światło gaśnie ........tak jak w lodówce
  22. Te 10% to można między bajki włożyc Zamiast strumienicy lepiej wspawać kawałek rurki z kwasówki i będzie gites.Na pewno będzie ciszej , niż ze strumienicą
  23. Ja kupowałem w Inter Carsie
  24. Na rezerwie robi się ok 100km

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.