Treść opublikowana przez Hugo
-
a4 problem ze skrzynią automatem szukam speca łódź
Spokojnie to tylko wskazanie sewisowe , że musisz zrobić przegląd.Podpinasz się pod kompa i kasujesz to
-
klasy predkosci opon
Mam takie na aucie , a moje auto jakby nie patrzeć nie wygląda na ciężarówke
-
Kody wyposażenia
Na podstawie tych kodów wiesz jakie masz wyposażenie w aucie i co dali Ci w fabryce
-
głośniki do przodu
Najlepiej włożyć zestaw ze zwrotnicami. Tak jak napisał boom_mike , podaj kwote a cos Ci doradzimy :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Z tego co pamiętam to salon Wajdemajer pod Konstancinem.
-
[ALL] Jakie felgi
dokładnie, nie wyglądają na fotce na "18 : Faktycznie na zdjęciu jakies małe wyszły.Dobrze , że na żywo wyglądają na większe
-
Właśnie kupiłem i założyłem Kit SUPERSPORT-a -40/40&amor
A opona 195 na 8 calową felge to nie za wąska troche ??
-
wymiana filtrow klimatyzacji
Zaznaczyłem Ci na czerwono gdzie masz szukać :arrow: Pod tą obudową mieszka sobie filtr przeciwpyłkowy
-
wymiana filtrow klimatyzacji
Lewy górny róg komory silnika pod taką platikową osłoną z rynienką
-
[B5 2,8 AAH] Filtr paliwa
Jak to ściągnąć bak :shock: Gorzej mu ??
-
[B5 AFN] moje audi
Nie żebym był dociekliwy , ale masz na myśli umycie ich ??
-
Strefa Śmiechu
Co powie żona po powrocie do domu
-
[B5 SEDAN] ZMIANA TYLNYCH LAMP ??
:arrow: http://e-platnosci.23.pl/aukcje.htm#platnosci
-
Co byscie wybrali? Chipy w Protectorze
Tak , boxy to zło.Na boxy vtechu już wielu narzekało Co to za firma ten Protector?? Zrobili już jakieś autko czy będa się na Twoim uczyć??
-
wymiana filtrow klimatyzacji
Filtr proponuje wymieniać co roku.Najlepiej brać z aktywnym węglem.Kosztuje troszke więcej ale jeste zdecydowanie lepszy.Polecam Knechta.Ja do B6 dałem 68zł.Wymiana trwa jakieś 5 minut.Nic skomlikowanego.
-
[ALL] Blow off w TDi??
:arrow: Blow Off w TDI
-
[ALL] Jakie felgi
No trzeba będzie obniżyć Ale i tak B6 na 18" stoi niżej niż B5 na 18" .Byłem pewien , że będzie wyżej stał
-
Box to zło !!!!
VTG w Krakowie jest :shock: Proponuje pojechać do chłopaków z TTC www.ttc.pl
-
[ALL] Jakie felgi
Miałem brać oryginalne od nowej S4 , ale trafiłem te w extra cenie
-
[ALL] Jakie felgi
Uruchomiłem swoje konakty i przyśpieszyłem kolejke o 5 dni Zrobiłem fotki na szybko pod garażem.Samochód brudny bo cały dzień lało.Jak się pogoda poprawi to go wypucuje i porobie lepsze fotki. Czekam na komentarze :mrgreen:
-
Box to zło !!!!
Jak ktoś zechce zamontować sobie box do auta to niech się lepiej dobrze zastanowi zanim to zrobi Polecam lekture :arrow: http://www.streetracing.pl/forum/viewtopic.php?t=32582 Dodam tylko , że to już nie pierwszy taki popis w wykonaniu firmy o której mowa
-
[ALL] Jakie felgi
Bo prawdziwego faceta poznaje się nie po tym jak zaczyna tylko po tym jak kończy Dobra koniec OT
-
[ALL] Jakie felgi
Głupoty gadają z tym spawaniem.Trzeba po prostu bardziej uważać na doły.Dużo zalezy też od opony i twradości felgi.Jak kupisz jakieś badziewia to Ci się pogną na progu zwalniającym.Zakładaj 17" i nie marudź.Raz się żyje
-
Wymiana szyby po wizycie u przypadkowego mechanika
Proponuje wykonać telefon do Powiatowego Rzecznika Konsumentów 022 8277637
-
[ALL B5] Czy w A4 z 10.2000 roku może pojawić się rdza ?
W Fordach rdza to standart Nowe Mondeo po kilku miesiąca ma pordzewiałe drzwi na dole Ludziki muszą jeździć co rok na specjalny przegląd i usunwanie rdzy bo w przeciwnym wypadku tracą gwarancje Oczywiście nie wszyscy o tym wiedzą :mrgreen: