Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ELLIOTT

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ELLIOTT

  1. COMAPCT nie nadaje się do silników z turbo. Max co da radę to 200ps i ze średnim żywotem.
  2. Dziękuję za troskę. Moja hybryda od GVG w tym roku zrobi 100k przelotu..
  3. Żadna loteria, wystarczy kupić u sprawdzonych ludzi..
  4. Pobór jest w normie. Płukanka oraz cerata to lep na d*pę. Wystarczy kupić porządny olej który posiada odpowiednią formulację. Janusze często przepłacają za mineralki, następnie doprawiają bez myślnie dodatkami. Interes życia. Pozdro.
  5. Zamiast przepłacać za markę i ich marketing. Kup porządny olej syntetyczny Meguin super leichtlauf 5w40 lub Ravenol VST 5w40.
  6. Nie do końca tak jest. Te ori 0w30 mają bogatszy trochę pakiet dodatków. Żeby było śmieszniej. Ostatnio w DE mieli dwa rodzaje 0w30 na półce w serwisie. Jeden pao+glt, drugi tylko GLT
  7. I wygrał u łysego olej sponsorowany. Który de facto jest jedynym syntetykiem w stawce. Dlaczego nie było vmp tylko dali smp? Przypadek, nie sądzę. Podobnie tyczy się podmianki totala ineo LL na ecs. Tylko zielone ludki łykają takie reklamy. Jednego autora tematu mamy na czele stawki..
  8. Może być przekaźnik nr 219, sprawdź czy ecu nie zalane przy okazji.
  9. ELLIOTT odpowiedział(a) na ko-lega temat w 1.8T
    Ogarnij paliwo jak i lpg.. Dramat jest.
  10. ELLIOTT odpowiedział(a) na patis33 temat w 1.8T
    akurat xado bardzo dobrze działa na czyszczenie tłoków oraz pierścieni..
  11. ELLIOTT odpowiedział(a) na patis33 temat w 1.8T
    Kup xado anticarbon na tłoki.
  12. Zmień na alexa ps i będziesz miał problem z głowy. Wytrzymuje dłużej niż staga.
  13. zapytaj się poprzedniego właściciela.
  14. Jeszcze trochę, przy nowej dostawie galon podniesie ceny. Ja mam wysyłkę za free z DE to opłaca się brać.
  15. Ravenol shop posiada -20% na czarny weekend.
  16. W środku jest olej mineralny typu HC. Nie wiem kto polecał, chyba koledzy co wydaje im się..
  17. Dla tej mineralki bez różnicy. Zalej śmiało.
  18. I to było bardzo dobre posunięcie ekonomiczne jak i jakościowe na spory plus.
  19. Oczywiście, że kolejny raz mylisz się. Większość 1.8t wychodziły fabrycznie z olejem 503.01 czyli 0w30.. Ah i cała magia domysłów poszła w zapomnienie. Pozdrawiam.
  20. 55C. Wszystko zależy od reduktora oraz jakich korekt potrzebuje.. 30C dla większości zimą wartością jest za małą. To, że jeździ komuś, nie znaczy zgodnie ze sztuką i termiki.
  21. Miejscowość Wschowa, Szymon Mokrycki. Można napisać do niego na FB. Ogólnie zajmuje się optimą ale ogarnia większość instalacji jak należy. Auto-Gaz Mokrycki Wschowa - Warsztat Samochodowy w: Wschowa AUTO-GAZ-MOKRYCKI-WSCHOWA.BUSINESS.SITE Warsztat Samochodowy w: Wschowa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.