Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

elmo814

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez elmo814

  1. ubezpiecznie wykup po numerze vin na tych tablicach co masz , jak zarejestrujesz zrobia aneks i wpisza własciwe numery rej ps. zona smigała Mareczku
  2. lepiej to świeci niz świateczna choinka
  3. wroze z fusów ze to moze byc poduszka skrzyni , poduszka silnika
  4. elmo814 odpowiedział(a) na Czarodziejka:) temat w 1.8T
    pompa oleju do mycia i zalej go 5w50 jak to niepomoze wymien pompe i dalej zalej 5w50 mozesz zalac valvo, bo widze ze tu na forum jest pewna moda ze rok katuja motul a pozniej Lm a reszta to juz beee
  5. szukaj dokładki w kolorze , pewnie cos dołozysz ale zawsze to cała a nie ulep
  6. masz 2004 rok auta wiec wymiana dokładki i malowanie w kolor to koszt troszke wiekszy
  7. tu masz podpowiedz jeżeli to nie problem z klapami http://www.audizine.com/forum/showthread.php/403682-B6-A4-Heater-Core-DIY
  8. jak mam butelke po nim ci podesle nazwe
  9. mozesz go rozebrac i wyjac grzałke tyle ze pozniej musisz zalac go silikonem do 200 stopni C bo wchodza do niego kabelki ktore sa wypuszczone do tej kostki 2pinowej , na tej grzałce jest taki malenki oring gumowy jak o sie wytrze albo peknie to takie cuda sie dzieja
  10. FUCHS TAKI BRUDNY SZARY Z POLIMERAMI
  11. elmo814 odpowiedział(a) na dynamiquedci temat w 1.8T
  12. zalej hipol atf II d (czerowny) zacznie chodzic lzej ciszej jak masełko chyba ze mechanicznie cos masz uwalone ewentualnie mobil aft 220
  13. zalej hipol ATF II2 LUB mobil ATF 220 polepszy sie smarownie a te polecane płyny sa do naszych fur to o kant d*py mozna ...............
  14. pasuje tyle ze jest grubsza ale to chyba lepiej
  15. tylko po taki zestaw? nie bierz na wyrost czarny i czerwone hany w zupełnosci wystarcza , przy automacie
  16. wrclaguna rozwin prosze swoja mysl
  17. własnie jak kolga wspomniał sprawdz tez stan chłodnicy
  18. zawsze było och i ach na forum ze tylko ori, zamienniki sa beeee a dzis same zamienniki ida , zenada
  19. ładuj wszytsko stag , ewentualnie mozesz zasosowac wtryski gazowe barracuda tylko przy montazu zrob wtryski indywidualnie i jak najblizej kolektora a nie na listwie
  20. masz b5 kup pod b5 moncisz cos bezensu
  21. bex , szukaj w ololicy u siebie kogos z vagiem , zczytaj błedy w kanale 08 i pozniej usun je i zrob nastawy podstawowe, jesli to nie pomoze a błedy wroca dowiesz sie ktory silniczek masz uwalony tak w kazdym jest potencjometr

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.