Treść opublikowana przez elmo814
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
ubezpiecznie wykup po numerze vin na tych tablicach co masz , jak zarejestrujesz zrobia aneks i wpisza własciwe numery rej ps. zona smigała Mareczku
-
Wymiana podświetlenia w liczniku Audi A4 B6
lepiej to świeci niz świateczna choinka
-
Drgania drążka i problem z dwójką
wroze z fusów ze to moze byc poduszka skrzyni , poduszka silnika
-
Niskie cisnienie oleju
pompa oleju do mycia i zalej go 5w50 jak to niepomoze wymien pompe i dalej zalej 5w50 mozesz zalac valvo, bo widze ze tu na forum jest pewna moda ze rok katuja motul a pozniej Lm a reszta to juz beee
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Zamontowano mi wlew gazu w zderzaku (chciałem pod klapką wlewu paliwa).
szukaj dokładki w kolorze , pewnie cos dołozysz ale zawsze to cała a nie ulep
-
Zamontowano mi wlew gazu w zderzaku (chciałem pod klapką wlewu paliwa).
masz 2004 rok auta wiec wymiana dokładki i malowanie w kolor to koszt troszke wiekszy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
elo
-
Błędy silników klap nagrzewnicy, rozmieszczenie, opis i nastawy podstawowe w Audi A4 B6 i A4 B7
tu masz podpowiedz jeżeli to nie problem z klapami http://www.audizine.com/forum/showthread.php/403682-B6-A4-Heater-Core-DIY
-
A4 B6 1.8 T quattro manual skrzynia FTZ jaki olej?
jak mam butelke po nim ci podesle nazwe
-
Termostat w b6 1.8 T BFB
mozesz go rozebrac i wyjac grzałke tyle ze pozniej musisz zalac go silikonem do 200 stopni C bo wchodza do niego kabelki ktore sa wypuszczone do tej kostki 2pinowej , na tej grzałce jest taki malenki oring gumowy jak o sie wytrze albo peknie to takie cuda sie dzieja
-
A4 B6 1.8 T quattro manual skrzynia FTZ jaki olej?
FUCHS TAKI BRUDNY SZARY Z POLIMERAMI
-
Wybór DV-ki
- [B6 AVF] Nie działa wspomaganie w prawo po odpaleniu, blokowanie kiery podczas jazdy
zalej hipol atf II d (czerowny) zacznie chodzic lzej ciszej jak masełko chyba ze mechanicznie cos masz uwalone ewentualnie mobil aft 220- problem z pompą wspomagania
zalej hipol ATF II2 LUB mobil ATF 220 polepszy sie smarownie a te polecane płyny sa do naszych fur to o kant d*py mozna ...............- Nowicjusz - wątek powitalny
siema- kierownica s-line z A4 B8 do B7
pasuje tyle ze jest grubsza ale to chyba lepiej- Jaki gaz założyć do 1,8T 150 km bez kompromisów.
tylko po taki zestaw? nie bierz na wyrost czarny i czerwone hany w zupełnosci wystarcza , przy automacie- Kodowanie Przyuczenie Pilota od B7 w B6
wrclaguna rozwin prosze swoja mysl- kto postawi trafną diagnozę bo po raz pierwszy nie wiem co wymienić
własnie jak kolga wspomniał sprawdz tez stan chłodnicy- Zestaw naprawczy włącznika świateł
zawsze było och i ach na forum ze tylko ori, zamienniki sa beeee a dzis same zamienniki ida , zenada- [A4 B5 ARG] Jaki gaz do 1.8 możecie polecić
ładuj wszytsko stag , ewentualnie mozesz zasosowac wtryski gazowe barracuda tylko przy montazu zrob wtryski indywidualnie i jak najblizej kolektora a nie na listwie- Różnice w zawieszeniu w B7 , B6 , B5
masz b5 kup pod b5 moncisz cos bezensu- Klima z jednej strony grzeje, z drugiej chłodzi - Adaptacja Siłowników Klap
bex , szukaj w ololicy u siebie kogos z vagiem , zczytaj błedy w kanale 08 i pozniej usun je i zrob nastawy podstawowe, jesli to nie pomoze a błedy wroca dowiesz sie ktory silniczek masz uwalony tak w kazdym jest potencjometr- Klima z jednej strony grzeje, z drugiej chłodzi - Adaptacja Siłowników Klap
podmieniałes łukasz klimatron ? - [B6 AVF] Nie działa wspomaganie w prawo po odpaleniu, blokowanie kiery podczas jazdy