Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

elmo814

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez elmo814

  1. klocki zimmerman mam na tyle-( miekkie sa) sprawuja sie dobrze jak narazie nie piszcza le zrobiłęm niewiele km a co do tarcz to mysle ze ATE , tylko nie wiem jakimi pieniedzmi dysponujesz najlepiej ci doradzi devastation
  2. jak w stawisz z b7 , wystepuje problem z grzaniem tylnej szyby, reszta powinna dzialac , przedkodowaniu, pod twoje autko, jesli sie mysle prosze mnie poprawic:
  3. sa tez takie co maja dwa w jednym , demontujesz jedno ze swiatełek oswietlajacych tablice a wstawiasz tam kamerke i oswietlenie w jednym , temat byl juz omawiany np-->http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t85551.0.html;highlight=kamera+cofania
  4. http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=9904902, osobiscie mam klocki na tyle i sprawuja sie dobrze , jak posmigam dluzej to cos wiwecej napisze , nie kombinuj
  5. mysle ze w b6 jest tak samo jak w b7 w tylnym prawym nadkolu musisz zdjac prawy boczek z bagaznika, w zasadzie to blizej słupka
  6. o włąsnie i to mi sie podoba dostepne sa w sklepach motoryzacyjnych ?
  7. witam panowie jakie kosmetyki polecacie do do srodka b6/b7? czym lepiej czyscic te gumowane elementy, oraz plastiki pozdawiam
  8. nie lej nic to syf, jak juz masz lac to na cały zbiornik ropki dolej 300ml MIXOLU
  9. wstaw rure albo tłumik przelotowy, to sa 2 opcje , co do strumienicy nie wstawiaj bo bedziesz mial rezonans i beda wystepowały zawirowania w układzie wydechowym , zapomnij najlepiej o strumienicy , a co do dziwnego dzwieku to moze masz rozwalona plecionke a nie kat, sprawdziłes to?? a czy w 1.8 sonda nie jest przed katalizatorem?? bo jak jest to bedzies zmisiał oszukac czujnik bo bedzue wywalało bład, jesli mowimiy o benzynie tłumik przelotowy --> http://moto.allegro.pl/item823433854_tlumik_przelotowy_awg.html tłumik przelotowy --> http://moto.allegro.pl/item825362533_tlumik_przelotowy.html
  10. dokładnie , u michalskiego ale z tego co wiem cichy zamosc tam robił i nie poleca !! zaplacił 200, moim zdaniem duzo pogadaj z tłumiki - gruchot wyjdzie ci taniej, ładniej ale nie szybciej :DD PS. dlaczego chcesz usunac kata ? cos sie dziej z autem? czy to taka nowa moda weszła ze kazdy usuwa kata , jaki masz przebieg? moze lepiej na poczatek sprawdzic EGR
  11. ja mam na to inny sposob o ile dobrze zrozumiałem , podnosze autko z prawej strony przod zdejmuje kolo i osołone nadkola , stawiam koziołka małego koziołka zeby nie spadł z podnosnika i na luzie sobie działem , oczywiscie z dobrym zestawem kluczy tak wymieniałem turbinke i kata w 1.8 T aeb , pozdro all
  12. zajrzyj do ksiazki o ile posiadiadasz albo zobacz na wlepce powinno byc oznaczenie
  13. moze cos bylo wymieniane na nizsze , kupcie http://moto.allegro.pl/item826326547_zestaw_4_amortyzatory_audi_a4_orginal_qap.html, i do tego ori sprezyny uzywki i powinno byc ok , szkoda kasy na inne zestawienie
  14. 225/45/17 dłuzej polatasz , a z tego co wiem to az tak złych drog nie ma w irlandii , zalezy jeszcze gdzie mieszkasz, tutaj musisz sie zdecydowac i pojsc na kompromis pomiedzy wielkoscia kol a wytrzymaloscie zawiasu pozdr
  15. uderz tutaj dowiesz sie all, wysyka szybka , bardzo dobry kontakt i doradztwo , olecam, sam kupiłem narka http://moto.allegro.pl/item818819495_swiece_zarowe_vw_audi_skoda_seat_beru_92mm.html z tego co widze to sa dostepne swiece o takim oznaczeinu jakie ci sa potrzebne
  16. tak jak pisał WASKI wymien zaczep i podepnij vag, autko nie bylo walone ??
  17. powitac mozesz sie tez udac na ul. zagłoby na przeciwko salonu opla zakładaja gaz i tam tez wstawiają i usuwaja haki, co do uchywtu , nic nie pomoge, poczytaj te watki --> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=search2 o widze ze data spociku juz ustalona kto wpada rzucac sie sniezkami ( o ile bedzie snieg)
  18. uderz do tom 77 http://www.a4-klub.pl/smf/czesci_w_super_cenach_z_hurtowni_duze_upusty_dla_klubowiczow-t30793.0.html on ci doradzi i dobre ceny da
  19. turbo kup sobie od AWX lub AVF bedzie pasowało skoro masz IC wtedy u rogala jewtses w stanie osiagnac jakies 170 kucy, pozdro , uwazaj na sprzegło:P
  20. rozwierc to wiertełekim 3 , delikatnie i powli zeby glowicy nie uszkodzic ewewntualnie trzena naciac np przcinaczkiem lub malenkim lub ostrym srubokretem plaskim tak swiece zeby mozna ja bylo wykrecic , pozniej czeka cie pluanka i wymiana oleju
  21. nieststy nie mormalne ,pompa jest ok ? nie mruga ci w czasie jazdy kontorlka od swiec? sprawdz świece,
  22. co go gałki s-line 5biegowa to sa takie, zapytaj tom 77[br]Dopisany: 15 Listopad 2009, 11:07_________________________________________________ Program ... sam nie wiem. Mysle, ze jak podejme temat to nie bedzie to tylko program. Narazie jeszcze troche wizualnie ja poprawie. Szukam foteli s line ale calych skorzanych, wydechu podwojnego od 2.5, karbonu do wnetrza, dobrych 19, kiery r8/tt, podsufitki czarnej i najlepiej zawiechy gwintowanej. Troche jeszcze pracy przede mna tutaj sa fotele:)-->http://moto.allegro.pl/item803769459_skora_audi_a4_s_line_2006_kpl_idealna.html
  23. kup z anglika , lub ze szrotu, sadze ze bedzie najtaniej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.