Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

elmo814

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez elmo814

  1. mysle ze postwaies dobra diagnoze
  2. wypłucz silnik sprawdz co jeszcze mu dolega i zalej do tego silnika 10w60, full syntetic , polecam vavoline ewentualnie castrol to pomoglo niejednemu silnikowi z typu AEB , to ze zaswieci sie kontorlka to wada (przypadłosc aeb), nie przejmuj sie wylacz silnik odpal i jedz troszke spokojnie wszytsko wroci do niormy , tam wystepuje problem z cisnieniem , zalej 10w60 fully synt, 3/4 poziomu bagnetu, kontroluj olej
  3. witam , ja miełem taki problem w vw bora , u mnie wystapiło to samo wymieniłem plyn ale to ne byla wina pompy abs, wystarczyło lekko ruszyc autem z obciazeniem i okazalo sie lołzysko sztuk 2 pozdro
  4. lucas = trw , zimmermanna kup
  5. racja akjam co wedle Ciebie wniósł ten post do dyskusji ? OT
  6. tez mam połamany , czy taki zatrzak będzie pasował do b6/b7 ? http://moto.allegro.pl/item800241618_nowy_przycisk_podlokietnika_a4_passat_golf_bora.html
  7. ubezpieczalnie daja tzw bonus , ze ine tracisz znizek , tylko inechcetnie o tym mowia , i mozna to wykorzytac raz w roku, idz tam gdzie ubezpieczales , i ppros o taki bonus , osobiscie to przerabialem, tylko ze w compensa
  8. gwintownik , 10.1 , a co do opiłków ktore moga wleciec to po wykreceniu swiecy wlacz zaplon i zakrec berz grzania takjabys chial odpalac odrazu przez okolo 5 s. bedzie ok , nic nie boj
  9. pytaj chudineze na pw , ale z zasiegnietych info wiem ze cos kolo 19 grudnia
  10. temperature pokazywal ok , ale ma strasznego mula , wolno sie rozkrecal nie wiem czy to turbinka daje slabo czy n75 , a moze egr i kat ???
  11. witam prosze o ocene i analize logow wraz z opisem co jest nie tak , jest to , bora 99r, AJM, tdi, http://www.sendspace.com/file/d8cdpp - grupa 3 bs http://www.sendspace.com/file/o592yg - grupa 11 bs
  12. dlaczego wycinacie kata ? sa jakies zle objawy podczas uzytkowania, jakie przebiegi ??, czy 179tys km kfalifikuje autko do wywalenia kata? mi czasaim AJM telepnie i wydaje sie ocięzały
  13. lewa twarza do auta ? jesli to lampa od filtra to musisz zdemontowac tylko te dolot a jak i jak masz sprawne rece to podwarz zarowke h7 lekko do gory i ona wyskoczy a wkladasz najpierw taka blaszka do gory i dociskasz do dolu i wskakuje na swoje miejsce
  14. elmo814 odpowiedział(a) na a4kta temat w 1.9TDI
    dasz rade wyjac sam , 1 raz jest zawsze wqrr,(ja sie wqr. przy a6 1.8t)ale bedzie dobrze , zaopatrz sie w dobre narzedzia
  15. niezle niezle 6 sztuk nas bylo oby wiecej bylo nas natespnym razem a co do pogody to fakt bylo zimno ale ciepelko na nozki i jest git:), pozdrawiam wszytkich ze spota
  16. panowie to moze zostaniecie na spocik zamojski ? o 15 ??
  17. 2 w 1 duzo atrakcji jak na zamosc na jeden dzien :D: a pozniej bedzie ccisza pozdr
  18. nie no co ty , az tak dobrze to nie ma ps. chudieneze sam dlubiesz przy autku czy masz jakiego mechaniora , od klockow oleju,itp ? jak cos to pogadamy na zlocie
  19. daj zawias od s-line i felunek 18 np.http://moto.allegro.pl/item751697567_nowe_felgi_18_5x112_mercedes_audi_vw_seat_skoda.html a co do chromu to ja bym szedł w matową czerń
  20. preparat do czyszczenia hamulcówhttp://www.oilsandsprays.com/wurth-brake-cleaner-500ml-5-p.asp zalezy od stopnia zanieczyszczeni kolektora w ojca b5 dało rade
  21. elmo814 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    uzyj , temat wałkowany 1000 razy
  22. darios30 wymontuj i wyczysc EGR , uzyj opcji szukaj jest opis całej czynnosci
  23. tylko KNECHT ostatecznie MANN !! :>[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2009, 22:08_________________________________________________ tylko KNECHT ostatecznie MANN!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.