Treść opublikowana przez Ans
-
[INNE] Moj passat B5 TDI:)
Lampeczki z przodu super poprawily autko Felgi ujdą ale tak jak powiedziałeś Ładny passacik ogólnie a teraz pytanie Były passaty w kombi bez haka z tyłu? :decayed:
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
nie prundzi mi ta nazwa w zaden sposob
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
Ej jaki zajebiaszczy lupiak jest świetnie kolego, bardzo pro , kuuuwa , ze tez nie mam odwagi jezdzic znow na glebie a powiedziałbyś mi gdzie idzie dostać takie naklejki ? Lapa bym sobie obkleił
-
Wąskie e30
hmm powiedziałbym coś ale co mi przychodzi na mysl po prostu jest cudowna , trzeba tu coś dodawać ?
-
Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele
szukaj czegos innego , jak taki zamiennik to tylko forge :gwizdanie: albo ori
-
[INNE] ANS i jego A3 czyli najwolniejsze 1.8 T w Polsce!!! :polew:
na żywo jest lepiej tragedi nie ma mojej przyszłej żonie sie podobają także
-
[B6 AVF] Istny Szatan !!- by Denis
Gleby nie ma raczej ja kiedys widzialem kartke z narysowanym 8==D i napisane pod spodem "tak staje tylko ch*j " :polew:
-
[INNE] ANS i jego A3 czyli najwolniejsze 1.8 T w Polsce!!! :polew:
Dzieki za foto fajnie to wygląda Dawid , nad poliftami tez sie zastanowie sasiad ma poliftową i jakos tak trzeba bedzie porównać [br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 23:18_________________________________________________a teraz mały mod który wpadł na dniach Że polifty mi sie nie podobają nic a nic ,wpadły nowe lampki kur*a nigdy bym sie nie spodziewał ,że bede rezał auto w ten sposob ja zatwardzialy german stylowiec i fan oemowych czesci i jak? zdjalem antene cb z klapy tez bo mi sie nie podobała teraz z midlandem ML145 bede musial pomykac
-
[B6 AVF] Kokosowa A4 B6 1,9 TDI QUATTRO
Auteczko Panie KoKoS
-
[B6 AVF] Istny Szatan !!- by Denis
zobacz bieżnik tej widocznej prawej przedniej ściąga wode do środka opony weź sprawdź bo mnie to męczy spać nie mogłem
-
[B6 AVF] Istny Szatan !!- by Denis
Sliczna jest ale ktoś bystry zakładał opony na te felgi zwróć uwage na bieżnik lepiej przełożyć oponki w dobrym kierunku :gwizdanie:
-
[B5 AEB] Czerwona Włoszka Turbo Quattro :)
Ja jestem specyficznym przypadkiem , mam nadwrażliwość gałki ocznej i szczególnie w nocy musze mieć dobre oświetlenie miałem u siebie Hidy 8000k potem 6000K , a potem 4300K, a teraz 5000k i polecam Ci 5000K z reka na sercu , swieca idealnie jako ciekawostka Hidy w mojej A3 swieca lepiej na soczewce z lamp FK niz z oryginalnych Xenonow 5000k
-
[ALL B5] Galeria A4 B5 po agro - tuningu
- CIF Aerodick.. C.D
a co kolektor musisz wymieniać? mpfi?- CIF Aerodick.. C.D
Pokaż fote silnika , jak możesz Dawaj parówe simoty do środka robi robote- Audi 90 B3 2,0 20V Quattro :) Swiezy nabytek do zabawy :) cel V8 ;)
:polew: :polew: Nosb fura swietna Reeeeeezaj- [ALL B8] Avant 2.0TFSI
Nie ma to jak 2.0 TFSi , piękne autko sie szykuje , gratulacje- [INNE] ANS i jego A3 czyli najwolniejsze 1.8 T w Polsce!!! :polew:
Dzięki Antene CB wczoraj zdjąłem bo faktycznie nie pasuje , bede z magnesówką jezdzil A lampeczki mowisz fajnie wygladaly u Ciebie? masz moze jakies foto ? grill to podobno nawet swojego rodzaju rarytasik :kox:- [B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
Ładne auteczko silnik słuszny , a przebieg jeśli ori to świetnie- [B5 AJM] zdzira na 19kach
Felgi wypolerowane tak ,że możnaby je powiesić na ścianie i golić sie jak przy lustrze Niezła robota i szacun za 19" na naszych drogach- [ALL] MÓJ PASSAT B5FL
może to jest robione na diadach SMD?- [B5 1Z] A4 TDi
No widzisz ślepy ( :polew: ) Ja też bym tak zrobił , za***iście to wygląda pomalowane na czarno- [ALL] MÓJ PASSAT B5FL
Sliczny passacik fotki robione w galerii piotrkowskiej ?- [A6 C5] Czarna Kula
Fajnie wygląda ta audiolka czym przyciemniales tyle lampy? I jak sobie radzi ten silniczek w tym aucie? ile spala mniej wiecej?- [ALL B5] moje audi a4 b5
Lampki z tylu moznaby zmienić takto śliczne autko Te lampy z przodu to sonary chyba? Jaki mają klosz szklany czy plastikowy? Ja wrzuciłbym ori polifty zrobione na czarno jak u Nosba - CIF Aerodick.. C.D