Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ans

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ans

  1. Lampeczki z przodu super poprawily autko Felgi ujdą ale tak jak powiedziałeś Ładny passacik ogólnie a teraz pytanie Były passaty w kombi bez haka z tyłu? :decayed:
  2. nie prundzi mi ta nazwa w zaden sposob
  3. Ej jaki zajebiaszczy lupiak jest świetnie kolego, bardzo pro , kuuuwa , ze tez nie mam odwagi jezdzic znow na glebie a powiedziałbyś mi gdzie idzie dostać takie naklejki ? Lapa bym sobie obkleił
  4. Ans odpowiedział(a) na wuju temat w Inne marki
    hmm powiedziałbym coś ale co mi przychodzi na mysl po prostu jest cudowna , trzeba tu coś dodawać ?
  5. szukaj czegos innego , jak taki zamiennik to tylko forge :gwizdanie: albo ori
  6. na żywo jest lepiej tragedi nie ma mojej przyszłej żonie sie podobają także
  7. Gleby nie ma raczej ja kiedys widzialem kartke z narysowanym 8==D i napisane pod spodem "tak staje tylko ch*j " :polew:
  8. Dzieki za foto fajnie to wygląda Dawid , nad poliftami tez sie zastanowie sasiad ma poliftową i jakos tak trzeba bedzie porównać [br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 23:18_________________________________________________a teraz mały mod który wpadł na dniach Że polifty mi sie nie podobają nic a nic ,wpadły nowe lampki kur*a nigdy bym sie nie spodziewał ,że bede rezał auto w ten sposob ja zatwardzialy german stylowiec i fan oemowych czesci i jak? zdjalem antene cb z klapy tez bo mi sie nie podobała teraz z midlandem ML145 bede musial pomykac
  9. Auteczko Panie KoKoS
  10. zobacz bieżnik tej widocznej prawej przedniej ściąga wode do środka opony weź sprawdź bo mnie to męczy spać nie mogłem
  11. Sliczna jest ale ktoś bystry zakładał opony na te felgi zwróć uwage na bieżnik lepiej przełożyć oponki w dobrym kierunku :gwizdanie:
  12. Ja jestem specyficznym przypadkiem , mam nadwrażliwość gałki ocznej i szczególnie w nocy musze mieć dobre oświetlenie miałem u siebie Hidy 8000k potem 6000K , a potem 4300K, a teraz 5000k i polecam Ci 5000K z reka na sercu , swieca idealnie jako ciekawostka Hidy w mojej A3 swieca lepiej na soczewce z lamp FK niz z oryginalnych Xenonow 5000k
  13. Ans odpowiedział(a) na Reggi temat w Inne marki
    a co kolektor musisz wymieniać? mpfi?
  14. Ans odpowiedział(a) na Reggi temat w Inne marki
    Pokaż fote silnika , jak możesz Dawaj parówe simoty do środka robi robote
  15. :polew: :polew: Nosb fura swietna Reeeeeezaj
  16. Nie ma to jak 2.0 TFSi , piękne autko sie szykuje , gratulacje
  17. Dzięki Antene CB wczoraj zdjąłem bo faktycznie nie pasuje , bede z magnesówką jezdzil A lampeczki mowisz fajnie wygladaly u Ciebie? masz moze jakies foto ? grill to podobno nawet swojego rodzaju rarytasik :kox:
  18. Ładne auteczko silnik słuszny , a przebieg jeśli ori to świetnie
  19. Felgi wypolerowane tak ,że możnaby je powiesić na ścianie i golić sie jak przy lustrze Niezła robota i szacun za 19" na naszych drogach
  20. Ans odpowiedział(a) na 126tomek temat w Inne marki
    może to jest robione na diadach SMD?
  21. Ans odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    No widzisz ślepy ( :polew: ) Ja też bym tak zrobił , za***iście to wygląda pomalowane na czarno
  22. Ans odpowiedział(a) na 126tomek temat w Inne marki
    Sliczny passacik fotki robione w galerii piotrkowskiej ?
  23. Ans odpowiedział(a) na shiz temat w Audi A6/S6/RS6
    Fajnie wygląda ta audiolka czym przyciemniales tyle lampy? I jak sobie radzi ten silniczek w tym aucie? ile spala mniej wiecej?
  24. Lampki z tylu moznaby zmienić takto śliczne autko Te lampy z przodu to sonary chyba? Jaki mają klosz szklany czy plastikowy? Ja wrzuciłbym ori polifty zrobione na czarno jak u Nosba

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.