Treść opublikowana przez Ans
-
[INNE] ANS i jego A3 czyli najwolniejsze 1.8 T w Polsce!!! :polew:
Felga na żywo wygląda fajnie wcześniej mialem ori 205/65/15 jezdzilo sie jak dziadka Ursusem Lampki na tył będą takie chociaż jeszcze moge dać Ori polift a i zapomniałbym o lotce S3
-
[B5 AJM] Audi A4 1,9 TDI 115KM RECARO,XENON,BOSE,17',CHROM PAKIET
jak poprzednik inna felga i jest ale to nie konieczność , bo śliczna jest i ten kolor
-
[INNE] ANS i jego A3 czyli najwolniejsze 1.8 T w Polsce!!! :polew:
Dzieki Własnie będą Ori xenon z polifta i pomaluje je na czarno w środku chyba a licznik wyrezalbym z S3 tylko ze mam analogowy zegarek i jestem jak narazie czekam na tylnie lampy i na instalacje FMIC
-
[INNE] ANS i jego A3 czyli najwolniejsze 1.8 T w Polsce!!! :polew:
Siemano Chcialem Wam przedstawic moje małe wozidełko Po mojej ekspresowej przygodzie z A4, chciałem żeby moje następne auto było duże, wygodne - na komfortowym zawieszeniu , czarne - no przede wszystkim w ciemnym kolorze , minimum cztero drzwiowe bo nie chciało mi sie wachlować siedzeniami i że jestem biednym studentem więc jak najbarzdiej oszczędne, czyli jakiś ropniaczek czy OO!!!!!! Wiadomo nie ? Dlatego zakupiłem 3 drzwiowe, srebrne A3 w wersji Ambition w benzynie 1.8 Turbo AGU Autko jest z 1998 roku Silnik 1.8 T agu jak wspomnialem megaoszczędny chyba najbardziej bezrobotny motor w Polsce (jezdze jak emeryt) Zawieszenie sportowe Fotele tak samo no w sumie wszystko w pakiecie Ambition Klimatronik Naglosnienie noki Centralka Alpine (teraz) Felgi OZ racing Vela 8J z oponkami 225/45/17 Bridgestone potenza Zmienione lampy przód na FK + odłączone ringi Megatuningzenon 5000K Grill ori ABT Do tego pare smaczków i w ogole Bedzie tego jeszcze troche i był jeszcze unikatowy skrzypiący fotel kierowcy ale sie z tym uporałem zapraszam do oglądania licze na Wasze komentarze kazdy ma swoje zdanie , jednak licze sie z samymi pozytywnymi tak było po samym zakupie, na poczatku foty robil Hondziarz , wiec jak mogloby zabraknac auta z niemiec z fotka w stylu JDM niech już bedzie wstawie fote ze sniezynka i jak ? :gwizdanie: EDIT 2014 wrzuce zdjęcia jak wyglądała później aby czasami ją sobie powspominać przed sprzedażą wyglądała tak tutaj troche historii US stajl tak było w 2011 ogólnopolski fajna mina
-
[B5 1Z] A4 TDi
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=154889.0 lukej tutej
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Okej okej , to teraz fajnie B6 z 2.7 Bit, a możeby tak teraz A3 2.7 bit ? Świetny samochodzik Panie , robote robi ze aż czapki z głów
-
[B5 1Z] A4 TDi
BBS RX ?? Edit: Tak BBS RX 2
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Czemu na tym zdjęciu , jakies auto zasłania graffiti ? też ludzie nie wiedzą gdzie parkować
-
[B5 1Z] A4 TDi
Wreszcie trafilem na jakieś normalne forum chyba sprzedam to moje A3 i zakupie A4 odpuść te felgi , są ładniejsze
-
[INNE] A6C5 AirRide, Led na tyl, Bentley 19" 180hp
Ja piernicze ale w A6 wyglądają kozacko te reflektory jak sie je pryśnie no no ładne autko ogolnie felga 18? jak z dynamiką tego silnika w tej budzie?
-
[B6 AWX] Work in progress...
Moj dziadek jechał ful nówką S klasą z Wawy, prowadził ją z salonu i zaparkował gdzieś koło meblowego po drodze kolo trasy szybkiego ruchu do Piotrkowa Trybunalskiego , wychodzi po parunastu minutach , auta nie ma ... taki kraj
-
Audi B4 8C Limo 20vt r4 By FranoF1
Cuuuudna jest Pozdro od kolegi z A3 klubu będą lusterka z RS2?
-
Bordo pocisk!!!
ładna słuszny silnik
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
o żesz Ty Ale lecisz z koxem no no Szacun panie Nosb
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
A ja jak bym mial pln-y Jakbym miał takie A4..
-
[ALL B6] A4 Quattro S-line
Własnie widziałem ją wcześniej na allegro ładna sztuka , naprawde mi się podoba
-
[B5 AFN] Moja Niunia A4 Avant
Nivea taka klasyczna, ja sie nią smaruje , albo krem półtłusty z Avonu , w sam raz na twarz jak jest tak zimno jak teraz Ładne auteczko fajny środek i w ogole do czyszczenia skóry jakiś meguiras czy coś
-
[INNE] E36 Coupe tarq, moja Ex:(
Piękna taka mi sie kiedyś marzyła, pewnie lepiej siedziało Ci sie za kierownicą tej E36 niż A4? Fakt taki ,że w BMW siedzi sie świetnie 100 razy lepiej Bynajmniej mi tak :gwizdanie: A gdzie poszła ta Twoja bunia? Z chęcią przygarnąłbym taką sztukę
-
[B5 AHU] Moja A4:))
W SONARACH JEST DIABEŁŁŁŁŁŁŁL \,,/ (O.o) \,,/ WYPĘDŹ GO SPAL!!! WYGOŃ!!! tak pozatym.. ładna furka jestem normalny
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
a tak btw probowales mega super sztuczki z trzymaniem kamery zagłówkiem ?
-
[B5 AFF] Moja S4 by Krolu - sporo zmian z wiosną - wkrótce update
kurde, brat ma taką samą.... jego szatan też ma takie aludekle , robią swoje , lans to lans Może .... jesteś moim bratem ?
-
[B6 ALZ] Projekt Black Lady .:Fele TN6 18":. .:zawias H&R:.
thats nice naprawde
-
[B6 ALZ] Projekt Black Lady .:Fele TN6 18":. .:zawias H&R:.
fajnie
-
[B5 AHU] żabka
"ja lubię żabkę [...]" :gwizdanie:
-
[B5 AGB] Rodzinne kombi Kaliego
Aż mnie serce zabolało ;(