Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OLIVER

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OLIVER

  1. skasuj minimalnie luz na łożysku (dokręcając delikatnie ...nie za mocno..) możesz wymienić kapsel (jak to nazwałeś )na nowy ,odkręć przy okazji zacisk i przesmaruj prowadnice ..odpowiednim smarem
  2. dla mnie jest Jak Ci wiadomo to jest zupełnie inny bieżnik niż w TS-810.ale każdy ma prawo do swojej opinii. Pozdrawia.
  3. witaj ja właśnie użytkuje TS-830 i jestem zadowolony A mieszkam w górach przed nimi miałem Ultra Grip 7 i wcale nie zauważyłem by obecne były gorsze. Owszem dobra opona to dużo ...ale i rozsądek podczas jazdy też ma wielkie znaczenie
  4. Można samemu sobie to wszystko ładnie pomierzyć po dodawać i sam samemu odpowiedzieć ...sów miarka w ręce i dajesz ..
  5. Witam ...... Będzie ciężka sprawa tego zwierzaka wykurzyć z tego hotelu jakim jest silnik ..Osłona nic nie da bo przecież i tak nie jest dokładnie zabudowany silnik ze skrzynią by sobie nie mógł wejść zwierzaczek ..... sierść z psa myślę ze też nie przyniesie tu wielkiej rewelacji ... Koledze w Toyocie tak grasują zwierzaki i niszczą i dziurawią wygłuszenie maski mimo ze ma sierść ...Jak sobie upatrzy legowisko to ...albo złapać i ukatrupić ..albo zmienić miejsce parkingu ..Tym bardziej ze masz ochroniarzy na posesji i nic sobie z tego nie robi.... Powiem tylko tyle ze Kuny są naprawdę cwane i wcale psów ani ludzi sie nie boją ....Ja obstawiam właśnie że ten zwierzaczek to jest Kuna.. Pozdrawiam ..
  6. LU_Angel Witaj ... Napisz proszę gdzie owy czujnik temperatury w dolocie się znajduje????
  7. Popieram...." spieprzyło " kombinują co chwile jak koń pod górę....A mogli by chociaż przeprowadzi głosowanie za zmianami w śród grona użytkowników ...
  8. A co skłoniło Cie by wymieniać samą plecionkę?? to nie lepiej było sobie kupić gotowy zamiennik i wymienić bez kombinowania? Oczywiście ze nowa plęcionka jest miększa bardziej sie poddaje niż ori .... starszej która sztywnieje zbiegiem lat i temperatury... Na pewno nie wytrzyma tyle co ori ale .... ważne jest byś to pospawał dokładnie tak jak było w ori ...to znaczy pod odpowiednimi kontami ....bo inaczej nie będziesz zadowolony z wymiany ...
  9. jeśli ma przelatane tyle to Raczej w Anglii nie bawią sie kopaniem liczników tak jak u nas ...bo tam bodajże przy przeglądzie rejestrują stan licznika Co do ceny to sporo ...ale dla pocieszenia u nas za super młodą skrzynie też trzeba dać podobną kasę ....Wiem coś o tym....kupowałem .... :)a te po 500zł to maja nalatane tyle że szkoda gadać ...loteria jednym słowem.... U nas mechanior bierze za wymianę 250-300 zł ...to też nie mało a usługi pod względem solidności i fachowości to podobne jak u Was .....wiem bo mam córkę w Anglii i tez ma samochód ....po prostu ręce opadają jak mi opowiada .... Nie ubliżam dobrym fachowcom którzy znajdują się nawet na naszym forum ... Coś ją zablokowało ....chyba bez rozebrania jej sie nie dowiesz..... Sprawdź w tej nowej skrzyni poziom i wizualnie może jakość oleju ....jak budzi wątpliwości to wymień na nowy..... A nie sprawdzałeś w tej uszkodzonej ...jak tam z olejem .....? Powodzenia będzie dobrze ....Pozdrawiam ....
  10. Szaki .. Stosuj dobrej klasy olej najlepiej ful syntetyk i będzie dobrze ... Nie ty jeden jeździsz dislem zimą na takich krótkich trasach ... Albo pozostało Ci rezygnacja z dojazdu do pracy Niunią .... jeśli uważasz ze to jej tak bardzo szkodzi ....Pozdrawiam.
  11. Szaki No jak to wpływa...Normalnie ..przecież silnik ma smarowanie od początku ...a i go nie gonisz na wysokich obrotach ...na pewno .Wiec sie nie martw ...od czasu do czsu przegoń go na nagrzanym silniku i tyle ....co zrobisz jak tyle km .masz do pracy...
  12. Wąż zasilający jest ten który wychodzi z króćca z tyłu silnika i idzie popod wąż powrotny ....Czyli patrząc od chłodnicy na ścianie grodzi to jest on po prawej stronie ...a powrót(z grodzi z lewej strony) idzie na trójnik z prawej strony silnika u góry
  13. :)Nie wiesz ze w PL jest długi weekend?Wiec i fachowcy chyba wyjechali .... Według mnie najlepiej jest szukać dokładnie takiej jak masz Ty (FEC. )..wtedy nie ma żadnego problemu....chociaż może podejdzie inna z innym oznaczeniem ...ale to może ktoś inny sie wypowie... Szukaj oznaczenia na górze skrzyni zaraz za krawędzią połączenia silnika ze skrzynią ... czy wymienisz ją sam ? Nie sądze ze tak bo potrzebny jest do tego kanał a i skrzynia waży sporo więc będzie ciężko .... Nie wiele pomogłem ale ....Pozdrawiam ...
  14. leoncjo ......... czemu takie głupoty wypisujesz.... Jak zapali silnik to sztanga jest za ciągnięta do samej góry na maksa.. Podczas gazowania silnik zwiększa obroty ,wraz wzrostem obrotów silnika wzrasta ciśnienie doładowania ,by nie doszło do przeładowania zawór N75 reguluje (obniża pod ciśnienie na gruchę) co wiąże sie z opadaniem sztangi w dół ..w zależności od obrotów ...
  15. podnieś auto na lewarku ZABEZPIECZ by Ci nie sadło na głowę -odkręć osłonę pod silnikiem i masz wszystko na dłoni i można po sprawdzać wszystkie węże i opaski
  16. w gnieździe zapalniczki nie zanika napięcie...
  17. http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=7370262 telefon masz w aukcji..
  18. Witam Szanowne Grono Forumowiczów Po kilku dniowej przerwie tutaj nadszedł czas po informować że mój problem wolnego wstawania turbiny został rozwiązany... Jak już wiecie wszystko zostało po kolei sprawdzone i wykluczone ,a turbina budziła się późno co mi nie dawało spokoju...dlaczego??? Po konsultacji z kolegami " ciahciah "i "sztomal " padało podejrzenie wadliwej turbiny ale ja to wykluczałem bo jak czyściłem turbinę to mi się wydawało ze jest z nią wszystko OK... (Tak czasem to bywa jak człowiek coś robi a nie widział jak to powinno wyglądać nie uszkodzone... ) No i zakupiłem z naszego forum od Kolegi Darka używaną turbinkę i przełożyłem .... Efekt pracy mojej i kolegów z forum ....jest taki... http://vaglog.rtnet.pl/1stasiek_60075.html Moim zdaniem jest a Koledzy fachowcy niech to ocenią .... Może komuś kto ma podobne problemy pomoże mój wątek Jeszcze raz Bardzo Bardzo dziękuję wszystkim Forumowiczom za poświęcony czas i dobre rady, :hi:Bez Was nie było by tego FORUM JEST Można zamykać wątek
  19. Witaj Nałożyć na urwaną szpilkę nakrętkę bez gwintu i przyspawać ją dobrze do urwanej szpilki... potem spróbować z czuciem może puści ..a jak nie to trzeba podgrzać palnikiem miejsce w kolektorze gdzie jest wkręcona ...musi puścić ....
  20. Witaj Damian ... Wężyki raczej nie są za długie ..są podobnej długości do starych ...brałem to pod uwagę Hamulec raczej nie jest zły nie ma potrzeby mocnego naciskania pedału h . Co do kolektora ssącego to nie był mocno zarośnięty i gniazda też nie były mocno zarośnięte ja wiem osadu 2mm w miarę poczyściłem te gniazda... co do intercolera to jak będzie okazja to wypłuczę go ale dzisiaj dmuchałem przez dolot i nie ma oporów w przelocie powietrza .. A tu są te logi dyn 011 z wężykiem od króćca do N75 (dodam że tego wężyka od N18 co szedł na króciec podciśnienia nie zaślepiałem ) http://vaglog.rtnet.pl/1stasiek_59458.html a tu dyn, 011 z wężykiem od króćca do gruchy -bez pośrednio http://vaglog.rtnet.pl/1stasiek_59459.html I co teraz ? Zapytam ..Czegoś nie rozumie ...widać wyraźnie ze gdy jest na krótko króciec -gruszka to szybciej osiąga ciśnienie ,a jak idzie przez zawór N75 to już wolniej ..czyżby po przekroczeni 1500 obr/m zawór N75 już opuszczał sztangę w duł?dobrze rozumuję ? czy to normalne?
  21. Witam Panowie aż mi jest głupio że to z mego powodu nie potrzebnie sobie podnosicie ciśnienie do obu mam wielki szacunek i tylko mogę Wam po zazdrościć wiedzy,doświadczenia ,z resztą nie tylko ja bo i wiele innych forumowiczów zawdzięcza Wam bardzo wiele Gdyby to było takie proste to obydwóch bym pogodził osobiście .. więc nie było sprawy..OK? A wracając do Niuni to Kat został ponownie usunięty i tak zostanie ...na pewno dobrze to wpłynie na turbo sprawdziłem jeszcze drożność dolotu ..jest Ok. Napiecie ładnie trzyma 0,740V dawka 3 również .. No i wykonałem logi na podwieszonej gruszce na max Log dynamiczny 011 http://vaglog.rtnet.pl/1stasiek_59423.html i zrobiłem jeszcze log dynamiczny 003 tak dla ciekawości http://vaglog.rtnet.pl/1stasiek_59424.html I jak to teraz wygląda chyba nie jest źle... A co na to Fachowcy?
  22. grzegorzmen... witaj dzieki za wiadomość ... To co ty pytasz to jest Ok ..Wycieku spalin nie ma a EGR jest sprawny i szczelny 100% próby zaślepiania też były... a fotkę wirnika nie mam jak Ci zrobić ...ale jest Ok bo niedawno czysciłem turbo ....Ale dzieki ... [br]Dopisany: 05 Październik 2011, 15:38_________________________________________________Witaj Damian ... Nooooooo ale dałeś mi zadanie nie wiem czy mu podołam .trochę się boję ale zobaczę jak odkręce dekielek ...syfu w nastawniku raczej nie będzie bo w zeszłym roku wymieniałem uszczelkę pod nastawnikiem i miałem go poza pompą był wtedy przepłukane i wydmuchany ,a paliwo leję dobrej jakości .. na razie Ci bardzo dziękuję za poświęcony czas i wszelkie podpowiedzi Jak sie z tym uporam i bedzie efekt pozytywny ...to znaczy niunia bedzie jeszcze jeździła chociaż tak jak jeździ to zrobię logi i sie odezwę tu...DZIEKI [br]Dopisany: 05 Październik 2011, 15:54_________________________________________________No i już po zabiegu... Muszę przyznać ze nie było tak trudno ale ustawić te 0,720V po zakręceniu śrubki trzeba było się nalatać do kompa na siedzenie bo kable krótkie i nie sięgają na przód ale się udało tak ze : Po założeniu dekielka na nastawnik na vagu było 0,740V A po odpaleniu dawka z 4,2 jaka była przed regulacją , zrobiła się 7,2 po nagrzaniu silnika ustawiłem 3 - 3,2 No i wykonałem logi dynamiczne 011 zrobiłem dwa http://vaglog.rtnet.pl/1stasiek_59355.html http://vaglog.rtnet.pl/1stasiek_59356.html według mnie jest coś lepiej a co o tym Fachowcy?
  23. Witaj Damian zrobiłem tak jak kazałeś gruszka podwieszona na max dawka paliwa 32784 i oto log dynamiczny 011 http://vaglog.rtnet.pl/1stasiek_59305.html i dawka paliwa 32686 i oto log dynamiczny 011 http://vaglog.rtnet.pl/1stasiek_59306.html obecnie wróciłem dawkę do 32768 I jak teraz to wygląda?
  24. Witam Do Pana Kolegi Przemka Przemku filtr powietrza był zmieniany razem z przepływką pare dni temu ( firmy-Bosch) A na liczniku mam zaledwie-albo aż niecałe 230k do 2007r był serwisowany do przebiegu 180k (sprawdzałem w ASO.potem już nie bo trafił do PL. ------------------------------------------------------------------------------- Do Pana Kolegi Damiana Odkręciłem gruche (kierowniczki chodzą lekko nie przycinają sie nic jak sie podciąga) I podwiesiłem u samej góry i wykonałem log dynamiczny 011 oto on... http://vaglog.rtnet.pl/1stasiek_59302.html I jak to teraz wyglada?
  25. Przemku to znaczy mam popuścić za turbiną śruby by była szpara i zrobić dynamiczne logi ?...aby wykluczyć przytkany wydech tak ?jesli tak to ... Po pusciłem około 4mm śruby i wykonałem te logi i według mnie nie jest przytkany ....a co Ty sądzisz?? Logi dynamiczne 011,010,,008 http://vaglog.rtnet.pl/1stasiek_59267.html http://vaglog.rtnet.pl/1stasiek_59268.html http://vaglog.rtnet.pl/1stasiek_59269.html [br]Dopisany: 04 Październik 2011, 19:16_________________________________________________Panie Kolego Damian Tu jest ten log dynamiczny 003 na starej przepływce http://vaglog.rtnet.pl/1stasiek_59203.html I co sądzisz?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.