Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wampir

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wampir

  1. Ciekawy kolor, taka "inna" zieleń. Miła odmiana od czarnych i srebrnych. Nie żałujesz, że nie oddałeś auta od razu żeby Ci wszystko kompleksowo wymieniono i dobrano odpowiednie i sprawdzone części?
  2. Obawiam sie, ze wybrałeś niewłaściwy dział do zadawania takich pytań. Zapomniałeś jeszcze o dwumasie i sprzęgle oraz niewiadomo w jakim stanie sama skrzynia jezeli dopiero teraz wymieniałeś w niej olej... Szykuje się troche wydatków. W tym temacie sa opisywane 2.5tdi, uderz do kogos kto ma takie auto lub napisz w dziale B6 Division.
  3. Niedokrecony amortyzator lubi wlascie nie odzywać przy słabych a częstych drganiach. Drobnostka ale warto sprawdzić. Jest też 2 strony wcześniej temat o stukach przy hamowaniu i ruszaniu i tam jest opisany pełen wachlarz możliwości od gum stabilizatora drążka, przez łączniki,sprezyny, amory (już wymieniłeś), tuleje wahaczy tylnych czy całego wózka. Może sprężyna uległa uszkodzeniu lub przemieszcza się pod czas takich drgan i daje metaliczny odgłos. Próbowałeś psiknąć jakimiś smarowidłem w osadzenie sprężyny?
  4. Które z podanych elementów mają wpływ na zbieżność połówkową tylnej osi , że jest kilka "minut" za dużo na plusie?
  5. ale pozwala założyć lpg Napisał ten co nigdy nie jezdził nagazie
  6. wampir odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie ma co kupoważ uzywanych opon, tak samo jak uzywanych aut.
  7. Szczerze współczuję... Takie rzeczy potrafia dobić człowieka. Oby jak najszybciej wrócila na drogę. Zarzuciło Ci tyłem czy skręcałeś a przód jechał prosto? Jednym słowem podsterowność czy nadsterowność?
  8. Robisz mod tłoków z poprawionymi pierscieniami a potem soft i masz pod 300KM z 400Nm które wciąga nosem 1.8T tez z softem. Cos za cos. Do konca swiata nie beda produkowac 1.8T.
  9. Nie zgodzę się ze 2.0T ma prostą konstrukcje i niskie koszty serwisu to nie 1.8T.. Zapomniałes chyba o układzie wysokiego ciśnienia paliwa który psuje się jak zły, a wkłady pomp są drogie. Zapomniałeś o tym, że przez układ wysokiego cisnienia benzyna potrafi dostać się do oleju i zatrzeć silnik w moment. Wycierających się wałkach rozrządu. Zapomniałeś o klapkach w dolocie które sprawiają problemy, bezpośrednim wtrysku który oprócz zalet ekonomicznych i przyrostu mocy jest awaryjny (czyszczenie dolotu co jakiś czas pomijam). Pomijając to wszystko silnik jak jest sprawny na k0464 robi robotę Mateusz nie dorobiaj az takiej ideologi Wszystkie problemy, które wymieniłeś nie wynikają z wad konstrukcyjnych (za wyjątkiem nagaru) a zwykłego zużycia. Ludzie kupują przeważnie te auta gdy mają przebieg +200tys (oczywiście na blacie jest mniej ) a potem piszą, że to nie działa czy tamto. Ja też mógłbym napisac, że w 1.8T padają przepływki, DVki i pompy oleju czy pompy paliwa, a napinacze łancucha kosztują fortune ale to wszystki zależy od przebiegu. Porównując go do nowszej generacji 2.0TFSI z B8 to bardzo dobry silnik. Jakby mi ktoś zaproponował zamianę 1.8T na 2.0T FSI to biore
  10. Nie musisz robic logow, napisz jakie doladowanie i przeplyw
  11. Grunt, ze zrobione. To ile masz teraz tych g/s ?
  12. Gwint za 3tys to ja rozumiem. Nie rozumiem gwintu za 600zł oby tylko była gleba, a potem trzeba wszedzie uwazać sie nie da przejechać.
  13. Tez jestem tego samego zdania z wyposazeniem Doceniam Kazdy ma swoje potrzeby i budżet. A dlaczego zmieniłeś felgi?
  14. Nie wrzucaj do jednego worka 1.8T i 2.0T FSI. Inne przedziały mocowe i momentu oraz komfort jazdy. 2.0TFSI z k04 pozwala osiągnąć większą moc z dużo szerszym i wyższym momentem obrotowym. Silnik ma prostą konstrukcję i stosunkowo niskie koszty serwisu. Niektórzy jednak muszą mieć V8 zeby sie lepiej czuć. V8 oferuje dużą moc, wyższy moment do 2000obr inna reakcje na gaz oraz dzwiek, ale dobrze, ze Twoj silnik trafił na Ciebie i ma odpowiedni serwis bo wiekszosc dogorywa z niesprawnymi napinaczami i masą innych rzeczy i potem rodza sie historie, że V8 w B6 nie trzyma mocy. Silnik ma kiepskie chłodzenie i w ciasnej budzi w B6 w upał szybko się "gotuje" co przekłada się na oddawaną moc ale jak nie ma upałów to jedzie. Zresztą ponad 5s do setki to już czuć
  15. A myślisz, ze ten Twoj V8 to taka niezniszczalna konstrukacja ? To nie jest stary, pancerny V8 ABZ. Obydwa będą sobie tak samo radziły przy wiekszych predkościach. K04-064 to nie mała pipiczka jak hybryda na k03 że moc jest na granicy bezpieczeństwa i coś popęka. Sam blok zniesie taką moc. Trzeba jak w każdym silniku dbać o dobry olej ewentualnie chłodnice oleju i osprzęt. Arek tylko prośba abyś nie zrobił krzywdy autu. Chodzi mi o jakieś wystające za duże felgi, które nie pozwalają żeby jezdzić zgodnie z możliwościami auta, gleby czy inne "negatywy".
  16. Na wlepce mam oznaczenia - kategorie wagowe dla 1BA Weight category front axle 0JK Weight category front axle weight range 10 Weight category rear axle 0YN Weight range 13 Strone wcześniej pisałem ile to wychodzi w Kg. Czy te 66cm to jakiś wyznacznik? Aktualnie mam 66cm więc powinno być jeszcze niżej..
  17. Wylye , kawał dobrej roboty. Podziwiam za determinacje, wysiłek oraz sposób pisania. Za dużo ostatni musiałem czytać komentarzy niekompetentnych i upartych imbecyli ale poprawiłeś mi humor i dałeś nadzieje, że na forum można znaleźć rzetelną informację i też jest sens pisać i pomagać. Nie mam u siebie (tfu tfu tfu) problemów z napinaczem i obym nie miał, ale warto być na bieżąco. W które miejsce dokładnie uderzyłeś?
  18. wampir odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To pokazałeś klasę.
  19. na 2 stronie jest wiecej zdjec : http://a4-klub.pl/index.php?/topic/294833-18t-quattro-avant-red-usa-320288-1bv-k03-073-440cc-fmic-tip-dp-powered-by-gregor10/page-2 Jest polska "kwadratowa" ramka, która jest większa niż typowa amerykańska. Tak wiem, że ramke mam brzydka Już mi zwracano uwagę i będę musiał się zająć nią. Słowo stało sie ciałem. Wg moich wyliczen to jest właściwa sprezyna 1BV do mojej katgorii wagowej z przodu. Jak siadzie tak juz zostanie.
  20. wampir odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A w ogóle cały jest ten wentylator? Znam przypadek ze plastikowa czesc wentylatora oddzieliła się od srodka bo spadła zapinka. Srodek sie cały czas krecił, a wentylator sobie dyndał. Klima działa?
  21. Jak zobaczyłem opis tematu to miałem napisać coś złośliwego bo ciężko z diesla FWD zrobić ideał, ale czytając rozumiem co miałeś na myśli. Poprzednie felgi lepiej wyglądały niz obecne Podziw i szacunen za włozoną pracę w auto. Poduszki olejowe taki jak mają być żeby nie było drgań itp. Wszystko wyczyszczone. Wzorowo. Troche zazdrośnie napiszę, że chciałbym mieć tyle czasu na zabawy z autem Tak trzymaj!!!
  22. Czytajac projekt to widac, ze autor to nie jest zwykly kierowca tylko entuzjasta motoryzacji. Zadne Nankangi.... wybór jest tylko jeden Michelin Pilot sport 4 a jeżeli nie znajdziesz takich to Pilot sport 3 http://www.spalacz.pl/o-oponach-michelin-pilot-super-sport Zobacz kto na nich przyjezdza na tor Poznań ... Mając je na aucie wysyłasz informacje podprogową "Uwaga, moje auto nie słuzy do stania na parkingu tylko do zapie... i jest w tym najlepsze!!!" tak pół żartem, pół serio, ale daje do myślenia.
  23. Ja mam na wlepce 18" ale jezdze na 16" bo mnie nie stać i nie dorabiam do tego jakiś teorii Jak chcesz 19 i wiecej to moze czas zmienic auto na RS6 ? 285/30R21 100Y tylko czekaj ... jak oni taki auto mogli wypuscic na rynek polski jak przeciez sie nie da nim jezdzic w koleinach
  24. Ucho, zmieniasz obiekt swoich westchnien z BeyerBrown na mnie ? Zajmij sie lepiej tą Panią od czerwonych szpilek z Twojego avatara Na Devisionie to Tobie pojechali, ze bzdury opowiadasz. Przeczytaj sobie kto i co pisał o 235/45/17.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.