Treść opublikowana przez vdm
-
s4 b5 sedan
- [B5 AVG] Uszczelka pod głowicą 1.9tdi 110KM
Przy odpaleniu, przy przygazowaniu... Ale to, że nie słychać to nic nie znaczy, mi wywalalo płyn od 1,5 roku, a bulgotanie pojawiło się przez ostatnie 0,5 roku przed robieniem głowicy (mnie kosztowało 1200 pln. - planowanie, szlifowanie gniazd, zawory ssące, termostat, czujnik temp. płynu chłodzącego, nowy tłumik drgań na wydechu, nowy płyn chłodniczy, all filtry i olej)- [B5 AVG] Jak przygotować auto na zimę ?
dobry akumulator dobre paliwo nowe filtry sprawne świece prawidłowy kąt wtrysku a najlepiej to nim trochę więcej jeździć niż 100km na tydzień zwłaszcza w mroźne dni- A6 po wypadku za ile go mozna sprzedac?
Części wartościowych z niego za wiele też nie będzie w całości golfa IV w podobnym stanie z 1999 roku kolega sprzedał za 3-3,5k, ty też powinieneś gdzieś tyle wziąć Najważniejsze, że się nikomu nic nie stało- Fotoradary - Sprawdź czy zrobiło Ci fotkę.
tam stoi atrapa- [ALL B5] VAG COM 409.1 problem
jaki masz system operacyjny na kompie?- [ALL] A6 C6 BLB - Modyfikacje CTR Tuning > 211KM, 420Nm
Super sprawa można wiedzieć jakiego rzędu są to koszta?- [B5 AVG] Logi pod szczepionke
cytat z tematu Diagnostyka podpiętego w tym dziale Pozdrawiam- [B5 AVG] Logi pod szczepionke
Z całym szacunkiem, po co?- [B5 AVG] Logi pod szczepionke
dzieki za odpowiedz bo sie zacząłem martwić- [B5 AVG] Logi pod szczepionke
wrzucilem tutaj film z pracy mojej sztangi... co sądzicie, czy to jest prawidłowa praca sztangi?- Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
to nie sprawdzaj, po co sobie psuć humor- [B5 AVG] Logi pod szczepionke
no to teraz juz zgłupiałem...- [B5 AVG] Logi pod szczepionke
Naprawiają samochody softem... ech... Doprowadz fure do ładu i dopiero machnij modyfikacje. Przemus , to nie jest naprawa , z fabryki wyjezdzaly TDI z ogranicznikiem dymienia po MAPsensorze ... ale fakt furka wymaga dopieszczenia zeby mozna bylo zrobic modyfikacje ... [br]Dopisany: 29 Wrzesień 2011, 09:47_________________________________________________ http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=10913.0;highlight=k%B1t Spoko dopieścimy ale teraz tak: -kąt wtrysku postaram się poprawić - ale co z przepływką? - do czyszczenia, do wymiany, czy się obędzie - co z turbinką? - do czyszczenia, czy możemy zaryzykować i bez czyszczenia zarzucić programik- [B5 AVG] Logi pod szczepionke
tak pierwsze 000 to BS. a która kolumna to wartość kąta wtrysku? w którą strone mam przesunąć? wszystkie filtry (powietrza, oleju, ropy, kabinowy), olej i płyn chłodniczy nowe wiec pewnie przepływka - przebieg auta na liczniku 300k km co do głowicy to wywalało płyn przez zawór bezpieczeństwa, przewody twarde jak kamień, spalinami waliło ze zbiorniczka, kopcił z rana na biało, po zdjęciu na 4 cyl była odgnieciona uszczelka... po zabiegu, przestał kopcić i z rana, i przy ostrym butowaniu nie kopci na czarno, ciszej chodzi, no i przwody mięciutkie...- [B5 AVG] Logi pod szczepionke
Czyli co dokładnie mam jeszcze zrobić? kąt wtrysku - jak to poprawić? bo w tym temacie jestem zielony, a uważam, że to do mechanika powinno należeć sprężarka się przycina - było gorzej, teraz juz nie lapie notów, co mam zrobić? poprzyciskać mocniej, czy do czyszczenia? przepływomierz - do wymiany? spanky - nie ukrywam chcialem do Ciebie na program podjechać, ale widzę że to będzie trudniejsze niż moglo mi się wydawać tzn.? tutaj temat ze starymi logami: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=135547.0;highlight=logi- [B5 AVG] Logi pod szczepionke
Witam, oto mała diagnostyka wykonana miesiąc po remoncie silnika. robiona głowica, kpl zaworów ssących, termostat, czujnik temp. płynu chłodzącego, brak kata. Jak wszystko będzie ok to zapodaje wirusa dlatego licze na was drodzy koledzy Błędy: Address 01 ------------------------------------------------------- Controller: 038 906 012 AH Component: 1,9l R4 EDC 0000SG 2827 Coding: 00002 Shop #: WSC 06335 1 Fault Found: 18062 - Please check DTC Memory of Instrument Cluster P1654 - 35-10 - - - Intermittent Readiness: N/A Address 17 ------------------------------------------------------- Controller: 8D0 920 900 H Component: B5-KOMBIINSTR. VDO D09 Coding: 00140 Shop #: WSC 00000 ˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙ AUZ7Z0X1244376 1 Fault Found: 00562 - Sensor for Oil Level/Temperature (G266) 27-10 - Implausible Signal - Intermittent Address 25 ------------------------------------------------------- Controller: Bitte Adress Component: e 17 eingeben No Faults Found or DTCs not supported by controller or a communication error ocurred Address 35 ------------------------------------------------------- Controller: 8D0 862 257 B Component: ZV-Pumpe, Funk D12 Coding: 12865 Shop #: WSC 06335 2 Faults Found: 00955 - Key 1 09-00 - Adaptation Limit Surpassed 00956 - Key 2 09-00 - Adaptation Limit Surpassed Logi BS: <img src="http://img801.imageshack.us/img801/4294/004bsi.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us"/><br/> <img src="http://img16.imageshack.us/img16/5021/003bsu.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us"/><br/> <img src="http://img402.imageshack.us/img402/422/000bs.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us"/><br/> <img src="http://img823.imageshack.us/img823/5020/011bsv.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us"/><br/> Logi statyczne: <img src="http://img405.imageshack.us/img405/7838/000001003stat.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us"/><br/> <img src="http://img696.imageshack.us/img696/9191/004007013stat.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us"/><br/> <img src="http://img64.imageshack.us/img64/9991/014018023stat.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us"/><br/> Logi dynamiczne (III bieg): <img src="http://img98.imageshack.us/img98/9990/000001003dynamic.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us"/><br/> <img src="http://img853.imageshack.us/img853/4313/004008010dynamic.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us"/><br/> <img src="http://img98.imageshack.us/img98/2376/008010011dynamic.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us"/><br/>- [INNE] Quattro GmbH Rs6 Avant - spokojne rodzinne kombi
piękna RSka- [ALL] Kto chce rzucić fajki ?? (dobry lek)
mi to pomogło http://www.allen-carr.pl/ksiazki/70-allen-carr-prosta-metoda-jak-skutecznie-rzucic-palenie każda metoda jest dobra jeżeli zadziała... gratuluje zerwania z nalogiem- [ALL] Czyszczenie turbiny
W moim przypadku nie miałem kata a noty łapałem. Szykowałem się do czyszczenia turbo ale puściła uszczelka pod czapą. Po naprawie głowicy i wymianie zaworów samochód przestał kopcić noty znikneły. Zaznaczam, że turbo nie było dotykane... Czyli w moim przypadku wymiana zaworów (puszczały olej i dawały dym) + dosyć agresywna jazda , pozbawiły mnie problemu "notlaufów".- Jakiego smartfona kupić??? HTC/SE/NOKIA/MOTOROLA/SAMSUNG czy jeszcze coś innego?
Jestem posiadaczem HTC Desire Z od pół roku i krótko go podlicze: - słaba bateria, w walce z Samsung Galaxy przegrywa w pierwszej rundzie nokautem - z tylnej klapki zabezpieczającej baterie, zlazł mi już cały lakier bezbarwny - słuchanie muzyki to istne tortury , słuchawki jak w walkmanie z 93 roku, duże i niewygodne... - znowu galaxy wygrywa w pierwszej rundzie K.O. poprostu bajka na nim słuchać muzyki... - o podłączeniu innych słuchawek zapomnijcie, sam telefon nie daje rady wydobyć wystarczająco głośnego dźwięku - Ciężki, nawet bardzo ciężki w porównaniu z Galaxy - ale to spowodowane jest klawiaturą qwerty to były największe wady tego telefonu jak dla mnie, system i pozostałe funkcje bez zarzutu lecz fajerwerków nie ma Jeżeli ma któś wybrać ten model HTC to odradzam, natomiast polecam Galaxy II -jest przekozacki- 10 rocznica zamachów z 11.09
Kimi, ten filmik był na początku. Jakbyś go od razu obejrzał to myślę że kilka argumrntów i niepotrzebnego upierania się by Ci odpadło Z fizyki dobry nie byłem, ale co innego kamień swobodnie spadający i nie mający żadnych przeszkód prócz powietrza, a walący się 400 metrowy budynek. Okey, konstrukacja nie wytrzymała ale żeby tak równomiernie na wysokości całego budynku ? Chyba o to tu chodziło Wszyscy doskonale wiedzą co dała Amerykanom akcja militarna na bliskim Wschodzie... To oczywiste że 11/09 jest jedną wielką wypuchą.. Ja wiem że wiele osób wierzy w to iż świat jest wyjątkowo ucywilizowany, że większość problemów załatwia się drogą dyplomatyczną. Tak nagle udało Nam się zmienić na lepsze a Nasza historia usiana licznym wojnami, konfliktami, intrygami, upadkami wielkich narodów itp. poszły daleko w zapomnienie... Fajnie by było i pewnie większość by tak chciała, ale nie oszukujmy się - dzisiaj światem rządzi pieniądz. Kto go ma ten rozdaje karty. Wiadomo też że główny klucz do pieniądza to surowce naturalne i tania Chińska siła robocza Na przykładzie wojny kibiców Krakowskich... Większość tu wie że o wpływy z narkotyków itp. chodzi. Młodym na osiedlach sie wmawia że w imię barw idą walczyć, a Oni tak naprawdę komuś zdobywają obszar wpływów... I tak się właśnie kręci polityka na świecie... Bin Laden, Kadafi dobrzy przyjaciele wielkich tego świata z dnia na dzień stają się największymi wrogami. Talibom buduje się schrony, tunele, bazy wojskowe a później z Nimi walczy... Najpierw Trzecia Rzesza, później Sowieccy komuniści, a teraz Islamscy ekstremiści - Wielki Brat cały czas musi mieć jakiegoś wroga Prawdy i tak pewnie nie poznamy, ale pogdybać jak najbardziej Nam wolno Najgorsze jest to, że tym "młodym kibicem" który walczy o terytoria i wpływy na świecie dla Wielkiej Ameryki jest Polska ...- 10 rocznica zamachów z 11.09
Tym którzy nie wierzą w spisek zarzucacie że media im robią wodę z mózgu i że są naiwni, a sami bierzecie swoje wnioski właśnie z jakiś durnowatych programów dla mas na discovery albo z YT. Wniosek jest jeden. Jak na razie nie ma szans żebyśmy się dowiedzieli prawdy. Chociaz jak dla mnie spisek jest mało prawdopodobny. Bo na tyle ludzi co trzebaby było wtajemniczyć jest nie możliwe żeby się nikt "nie wygadał"... kolego ja nie wyciągam wniosków z durnowatych programów... poprostu tak wyglądał dzień 11.09.2001 Wróciłem ze szkoły i właczyłem TV. Zobaczyłem ja WTC się wali i jak w pentagon coś przywaliło... pierwsze doniesienia brzmiały: że to rakieta... poźniej, że to jednak uprowadzony samolot... nie zmyślam, tylko pamiętam te słowa- [B5 AFN] Wymiana Nadkola , czy warto zakładać nadkole od S4
dokładnie tak, mają otwory które ułatwiają przepływ powietrza przez IC. Porównaj ceny zwyklego i od eSy może to groszowa sprawa wtedy warto kupić oryginal. reszta nadkola pozostaje bez zmian.- [B5 AFN] Wymiana Nadkola , czy warto zakładać nadkole od S4
weź nożyk tapicerski i do dzieła ... - [B5 AVG] Uszczelka pod głowicą 1.9tdi 110KM