Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kubson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kubson

  1. kubson odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    To GT5 wyjdzie też na PC ?
  2. Układ paliwowy sie najprawdopodobniej zapowietrzył ;]
  3. Wyłaczanie komputera jest najczestszą przyczyna zasilacza, lub jak masz mocny sprzęt to także zasilacz nie ogarnia i Ci kompa wyłącza. Jak możesz to napisz jakie tam podzespoły masz w tym komputerze.
  4. Turbina Ci się może rozwalić w każdym momencie.
  5. Turbina sie rozleciała i ciągła OLEJ SILNIKOWY, wszystkie podobne sytuacje tak sie kończyły do tego ten dym . Jak byś miał automata to silnik by już był dead.
  6. U kumpla w 90km 30x,xxx tysięcy na budziki i stan idealny
  7. To raczej nie są inicjały a koledze wyżej z R.K K.R chodzilo o inicjały ;]
  8. Heidfeld miał szczęście że po śmigał tą Toyota bo juz mniej więcej ogarnie tego saubera ;]
  9. http://www.dirpy.com/ przerobi ci to na mp3.
  10. pięknie nie pięknie byłby 6.
  11. No ciekawe jak by starty w Quattro wygladały kapcia by nieźle palili ;D[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 14:09_________________________________________________Na razie Kubica ma słabiutki 1 sektor aż dziwne.[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 14:16_________________________________________________Ktoś chyba zasłabł z mechaników z Renault bo karetka pod ich boxem była ciekawe.[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 14:48_________________________________________________Jednak w HRT mechanik został potracony przez yamamoto
  12. Za bardzo co niektórzy przyzwyczaili do wysokich pozycji po tym SPA. pamietajcie że Renault to przecietny bolid vitaliy 15 chyba był to brawa dla Roberta że wydusil tyle z bolidu ze wszedł do Q3.[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 14:02_________________________________________________Po starcie Kubica 5 a Hamilton rozwalil zawieszenie.
  13. Chodź mam diesla w audi, to rzecz jasna że lepsza benzyna Ale benzyny `słabej` nie chce a mocna teraz gdy mam rodzine to kiepski pomysł hehe.
  14. Branego na barana przez Wojcia
  15. No oczywisćie od paliwa dużo zależy korekcje także.
  16. Afny to i przepala olej z biedronki także sie nie martw ;D
  17. Ja mam neostrade z Ery płace jeśli sie nie myle 38zł za 1mb najpierw miało być 10 a potem sie okazywało że wiecej na moja ulice sie nie da stopniowo zchodziłem w dół aż zeszłem do 1mb ;/ Mi podłączyli neta po 2 tygodniach tak jak mowili telefonicznie ale przez okolo miesiac ciagle mi zrywało połączenie router z kablem i dopiero po jakimś czasie przyszedł od nich gościu poszperał coś w skrzynce na ulicy i jest git. Niedawno przedłużyłem po raz 2 na 1mb bo znowu wiecej nie moge
  18. kubson odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    kaplica.. ile jechałeś z tą czerwoną kontrolką. ?
  19. A filtr paliwa kiedy zmieniany ? Przed tym przerywaniem tankowałes ?
  20. Hilti i Makita poprostu nie do zajechania. Pracowałem z nimi w bardzo trudnych warunkach w hiszpani i aż zabrałem do Polski ;D
  21. Nie w pełni Roberta błąd. Zespół dba o swoje stanowisko powinien je osuszać jak tylko mógł ale widać ślisko dość tam było.
  22. Jaki vettel amator.. ;/ Ja bym na miejscu Buttona mu nawkładał :gwizdanie: Świetne 3 miejsce super ;] mogło byc 2 gdyby nie ten poslizg w alei ale NIE MA CO NARZEKAC JEST PODIUM !
  23. Już za późno zaczeło sie Ciśnij Robert !!! :>[br]Dopisany: 28 Sierpień 2010, 14:57_________________________________________________Wszystko w rękach pogody, Robert pozostaje w boxach[br]Dopisany: 28 Sierpień 2010, 15:04_________________________________________________NIEWIARYGODNY wynik super brawo !!!!
  24. W Q2 był 6 ale sądzę że nie chciał chłopak ryzykować w 2 sektorze jeszcze bo tam ślisko. Teeraz powinien zagrać wabank ;D

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.