Treść opublikowana przez samekgsx550
-
Wymiana rozrządu i pęknięty wał korbowy
Moim zdaniem mechanik spierd... sprawę. Nie ma innej opcji.
-
wzrost oleju silnikowego
Sprawdź. olej zawsze po nocy. Może dwa stany sobie robisz.
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
U mnie napinacz nie skacze, a przy walniętym sprzęgiełku altka powinien. Kiedyś tak miałem. A mimo to b. szybko klęknął. A ten spray to pomaga na 5 min. czy dłużej ? Może zakupie.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
To prawda, kiedyś jak się kupiło buty oryg. to się chodziło kupę lat. Teraz została tylko firma. Dla przykładu ostatnio kupiłem adidas porsche 399 zł. Chodzę w nich do auta i z powrotem. Rozlazły się po pół roku. Ja przed lem. miałem najtańszą chininę. 3 lata wytrzymały. Ale już było strach. Tym razem zainwestowałem bo sentyment do auta mam. Zobaczymy jak na tym wyjde.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Powitać
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
U mnie po wymianie napinacza i paska, nap. podajże Ina był spokoju na miesiąc. Znowu popiskuje jak wilgotno. Tyle sa warte czesci w sklepach motoryzacyjnych. Dla przykładu z jednej strony mam osłonę przegubu ori 19 lat i trzyma ! Z drugiej strony jak juz wymieniłem to co roku po zimie pęka. Teraz kupiłem najdroższą niby oryginalny :-) koło gumy to nie leżało. Z butelek plastikowych. No ale w sklepie są przekonani ze idzie na pierwszy montaż.
-
Własna działalnść gospodarcza
Ale jesteś tępy..... Faktycznie dobra rada i na poziomie. Nie każdy jest omnibusem.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Tez tak myślałem, jaki klej proponujesz ? Poxipol ? Coś na bazie epoxy. Też podejrzewam złe dokręcenie. Kiedyś jeździłem na chinolach najtańszych, które były wybite ze aż strach na sworzniach. Ale tuleje były ok na tych górnych. Puki co podkleję, szkoda wymieniać kiedy sworzeń dobry.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Na przełomie 2013/2014 roku zakupiłem w Pro choice zestaw Lema + łączniki stab.+ końcówki i drążki kierownicze lema wsio. Przejechane góra 25 tyś.. Do dzisiaj wszystko hula ładnie. Poza jednym górnym lewym tylnym wahaczem. Już po ok 2 miesięcy od wymiany tuleja gumowa rozwulkanizowała się tzn. w połowie odkleiła od wahacza. Teraz jak skręcam kołami to się wysuwa, wychodzi w połowie z wahacza. ale tylko do połowy. Kiedyś pisałem na forum i wrzuciłem foto , koledzy pisali że mógł być źle założony. Nie byłem przy montażu, ale robił to połapany gość, polecany na forum. Jeżdżę tak do dziś. Jak będę miał chwile to wrzucę foto jak to wygląda. Moim zdaniem jakaś wada fabryczna tego jednego wahacza.
-
Wylot korbowodu przez miskę
Może jakiś zagęszczacz aleju a'la doktor. Podejrzana sprawa. A nie wbiłeś czasem z 5 na R- kiete Współczuję kolego.
-
Ceny paliwa marzec 2026
http://niewygodne.info.pl/artykul5/02005-Zmowa-cenowa-na-stacjach-paliw-w-Polsce.htm
-
Pomocy ! Straszliwa wilgoć
Kolego najsampierw sprawdź klapę obiegu. Bo jesli jest caly czas zamknieta, to powietrze krąży w aucie i paruje. Wyjmij filtr kabinowy. Pod nim jest klapa. Sprawdź czy działa.
-
Pomocy ! Straszliwa wilgoć
Sprawdź czy otwiera klapę obieg zewnętrzny. Bo być może gruszka nie trzyma podciśnienia która znajduje się pod schowkiem, lub wężyk rozłączył się. Wchodzi on miedzy dwoma wężami od nagrzewnicy i idzie do gruszki. Pomimo ze obieg masz otwarty na klimatr. To klapa może być zamknięta. Jesli klapę zamyka to z nawiewu powinno troche mocniej dmuchać na tym samym biegu wentylatora.
-
Pompka centralnego zamka
Co masz na myśli piszą niezle spustoszenie ? Na pompce przeważnie robią sie zimne luty. Daj to elektrykowi to ogarnie temat.
-
pojawiająca sie rdza, jak ją usunąć?
Jak tak zostawisz to woda deszcz zmyje brunox i momentalnie pojawi się rdza. Jak juz zaczęłaś to musisz to skończyć. Ewentualnie psiknij pare warstw podkladem reaktywnym. A na wiosnę od nowa. Do gołej blachy, brunox, szpachel,podkład,baza, klar. Pamiętaj ze brunox zawsze trzeba zatrzeć przed położeniem podkladu szpachli itp. Inaczej nie będzie się trzymać.
-
Ceny paliwa marzec 2026
Szczecin Auchan 95 - 3.99 Powiem tak, zatankuje w NL do pełna robię 1000km i jest sporo przed rezerwą. Zmienna geometria chodzi jak zegarek.Zatankuje w PL do pełna ta sama trasa i żyd swieci. Auto słabsze.
-
AFN zaczął kopcić i drgać - moc bez zmian
Zmień mechanika. Bo pół auta wymienisz. Upewnij się u innego mechaniora co może być, nie podpowiadając o ciśnieniu 2 gara. Obroty falują ?
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
Spoko nie ma co się martwic z tym prostownikiem. Ja kiedys odebrałem auto od mechanika. Po tygodniu podnoszę maskę i nie wierze. W masce wbity nóż kuchenny taki jeb twoja mać ala tasak. Prawie na wylot. Ciężko było wyjąć. I co zrobisz z mechanikiem szwagrem ?
-
Pomocy ! Straszliwa wilgoć
U mnie obieg otwarty i jak były deszcze bez przerwy parowalo. Zauważyłem ze klima pomagała lecz po jej wył. było jeszcze gorzej. Mniej % koledzy :-) P.S jak sprawdzić odpływy pod klima ?
-
Pomocy ! Straszliwa wilgoć
Sprawdź odpływy podszybia. Wrzuć do auta pochłaniacz wilgoci za tylny zagłówek. Szyby można szamponem ponoć przetrzeć i pomaga.
-
Audi A4 B5 Sedan Zielony z czarnym dachem
Czyżby ta S4 nie pochodzi czasem z twoich okolic ? http://olx.pl/oferta/audi-s4-toxic-green-matt-sprzedam-zamiana-CID5-ID810i1.html#52e6c5a313
-
Audi A4 B5 Sedan Zielony z czarnym dachem
Ludzie są różni. Znajomy ma podobną kalibre. Wygląda prawie jak ta a4 tylko ma spoiler z ławki parkowej. Taśma 3M na metry, neony pod autem ledy itp. Nigdy go nie rozumiałem. Tak samo on nie rozumie mnie, czemu nie założę sobie przednich lamp lexus ring, tylko trzymam w oryginale i robie pod cult style auto juz 19 letnie. Ja bym nie pojechał tym po ziemniaki do szwagra. Inni będą się zachwycać.
-
nie dziala centralny zamek i oswietlenie kabiny
Wypnij przewody od pompki i dmuchaj w nie. Być może gdzieś jest nieszczelność. U mnie jak padła to buczała cały czas.
-
1.9 TDI AJM znikający olej i wysokie spalanie
EGR zaślep w piz*u. Najprościej wytnij z blachy na wzór starej uszczelki z tym że bez utworu
-
B5 96' Kompresor zamka centralnego
Zmień elektryka Każdą pompę da rade reanimować. Poszukaj na forum.