Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bobikos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bobikos

  1. Mało informacji podałeś. Czy to w ogóle kiedyś działało i czy w module nie ma błędów? Jak dla mnie może to być moduł, przełącznik, albo sam silniczek. Dziwię się że moduł który Ci polecił ma oznaczenie od Cabrio a Ty wg opisu masz sedana. Miałeś oryginalnie zamontowane fotele czy dokładałes? Sprawdzę później róznice w schematach między cabrio a sedanem. Rozumiem że jak wybierasz mu jakikolwiek z zapamiętanych ustawień fotela to oparcie i tak nie zmienia swojej pozycji mimo że powinno?
  2. https://portal.a4-klub.pl/a4-b6b7-montaz-elektrycznych-podnosnikow-tylnych-szyb/ tu masz schematy
  3. potencjometry silniczków do czyszczenia lub wymiany
  4. Idąc tym torem podłącz układ bez bezpiecznika, wtedy spali Ci najcieńszy kabel albo ścieżkę w przekaźniku.
  5. Zmienic wiazke i przelacznik od b6 lub b7 Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  6. Podłączasz tylko zasilanie i fotel działa jak zwykły elektryczny. Jeśli wyjąłbyś z niego moduł to nie będziesz miał w ogóle sterowania fotelem. Na module z a6 nie uruchomisz pamięci.
  7. dużo zabawy. Kup z modułem od a6 i podłącz jako zwykłe elektryki. Bez modułu nawet normalne sterowanie nie będzie działało.
  8. Ja wkladalem stelarze elektryczne od a6 ale moduł miałem od a4, inny nie ruszy. Sporo zabawy było z kablami oraz przełącznikiem. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  9. Które wg rysunku? U mnie problem jest taki że jak robię test łosia to ewidentnie czuję że tył reaguje na szarpnięcie kierownicą później niż przód. Jeżeli przy większej prędkości zaczynam trochę machać kierownicą, auto nie traci przyczepności ale ESP potrafi się załączyć. Czy podobnie było u Ciebie?
  10. W jakich zakresach wartosci chodzi silnik v113? Chodzi mi o skrajne wartości w ostatnim polu podczas nastawów podstawowych. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  11. Podlacz sie tam gdzie tezeba. Jak niby bezpiecznik 30a miałby Ci zabezpieczyć tak maly odbiornik. Podłącz sie za bezpiecznikiem, czyli tam gdzie znika napiecie po jego wyciągnięciu. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  12. Wywal dystans i załóż rozrusznik od 5b. Rozruszniki różnią się ilością zębów o ile dobrze pamiętam.
  13. To pewnie dlatego ktoś kombinował. Wymień na sprawny i jeśli będą problemy z odpalamiem to zainteresuj się uszczelnieniami pompowtryskow. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  14. Jaką masz skrzynię i czy z chłodnicą zewnętrzną? Olej kup poza ASO bo zbankrutujesz.
  15. W 1.9 tylko lewa jest z zaworem. Na pewno od dolu widac wtyczkę, od gory nie pamietam. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  16. Ewentualnie od lewej poduszki silnika Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  17. W zamek maski masz wpietą jakąś wtyczkę? Fis powinien wyświetlać otwartą maskę. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  18. bobikos odpowiedział(a) na jan3k temat w Audi A4 B5
    Mikrofon zestawu głośnomówiącego Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  19. W zasadzie nic wiecej nie jest potrzebne bo quattro to czysta mechanika. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  20. bobikos odpowiedział(a) na Pogromcamocy temat w Audi A4 B6/B7
    Jesli kupisz concerta to nie potrzebujesz zadnych adapterow. Jesli masz w planach niefirmowe radio to rzeczywiscie adapter brdzie potrzebny z tej wielopinowej kostki. Dodatkowo musisz podciagnać +12v po stacyjce oraz dodać separator antenowy. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  21. też polecam spankyego. Ogarnia temat bardzo profesjonalnie
  22. Jesli miales elektryczną regulację lędźwi to wszystko masz, tylko bezpiecznik trzeba wymienić na większy. Jeśli brak to musisz zasilanie podciągnąć. Sprawdź jakie piny masz obsadzone w czerwonej kostce pod fotelem Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  23. To moze rozsun na opasce na poczatek. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  24. Sprawdzałeś może jaką długość zabudowy mają plecionka ze sprężyną a jaką ta zamontowana u Ciebie? Ta którą masz teraz jest chyba dłuższa. Wydech za plecionką wisi na wieszakach i nie ma go jak naciągnąć w stronę silnika.
  25. To co opisuję jest w nowej octavii i dziala bardzo dobrze. W korku sie nie załącza, chyba że za blisko podjedziesz. Tu pozostaje klikanie. Swoją drogą zrobiłem wyciszenie radia podpięte pod diodę przycisku. Wystarczy mały przekaźnik zamontować na 12v. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.