Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bobikos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bobikos

  1. Jakie polecacie opony ze sztywną ścianką boczną? Miałem Potenzy S001 i one były dość sztywne. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  2. Całkiem niezłe spalanie jak na miasto. Ja wczoraj wymieniłem białe podkładki pod puszką filtra + usunałem element który mógł uderzać o filtr. Spinkę górną od puszki już wcześniej wymieniłem. Poza tym założyłem podporę turbo i jest zdecydowanie lepiej podczas przyspieszania 1600 -1800 obrotów (mniej drży). Zmieniłem też olej w skrzyni i silniku ale nie sądzę żeby to miało wpływ na drgania. Wg mnie podpora turbo pomogła oraz dobre osadzenie puszki filtra. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  3. Czy pdc z przodu załącza sie ponizej 15 km/h (tak mają nowe auta) czy tylko po wrzuceniu wstecznego lub przyciskiem? Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  4. Też miałem fabryczną instalację do lampki ale ze względu na PDC z przodu musiałem to zmienić. Wstawiłem kontrolkę w miejsce szufladki, nie jest to skomplikowana modyfikacja.
  5. Detektor ruchu zajmuje dwa boczne otwory, więc środkowy otwór zostaje albo pod mikrofon bose albo pod lampkę AIRBAG W Twoim przypadku jedyne rozwiązanie to przeniesienie lampki airbag w miejsce szufladki.
  6. Sprawdź czy dobrze kodujesz. Viki rosstech mowi że na końcu jest 2 http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Audi_A4_(8E)_Airbag_8.4 Poza tym nie koduj dwóch rzeczy na raz. Najpierw zrób na rest of word, potem dokoduj wyłącznik. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  7. Jeśli w brązowej wtyczce są obsadzone wszystkie piny to tylne głośniki są podłączone bezposrednio do radia. W przypadku radia concert do tylnych głośników potrzebny jest wzmacniacz. Można zainstalować wzmacniacz z subem w bagażniku oraz centralny głośnik podłączony pomiędzy przednie kanały (widać to na zdjeciach kolegi dijo55 - podwójne przewody zielono-niebieski i brązowo-zielony) Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  8. I co z tym zrobiłeś? Też się przymierzam do wymiany simeringu, bo dyfer przy jednej półosi poci się.
  9. Jak wypuścisz czynnik i będziesz jeździł bez niego to masz bardzo duże szanse na zatarcie sprężarki
  10. O tym ktore wskazał turzol nawet nie wiedziałem, że istnieje. Sprawdzę u siebie ten element. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  11. sprawdź jeszcze tłumik drgań który jest w prawym nadkolu, połączony jest rurką do rury pomiędzy turbo a rurą metalową idącą do IC Zawartość dodana 1 minute later nr 30 http://www.oemepc.com/audi/part_single/catalog/au/markt/RDW/modell/A4/year/2003/drive_standart/249/hg_ug/145/subcategory/145082/part_id/255528/lang/e
  12. odbojnik przy akumulatorze. W podstawie powinieneś mieć wycięcia do zamontowania go.
  13. Od 2012 miałem Bridgestone Potenza S001 225/45/17 i przejeździłem na nich ok 55.000 km (pozostało 3mm bieżnika) - styl jazdy dość spokojny, głównie po mieście. Opony fajnie trzymały przez trzy sezony, kolejne dwa już zdecydowanie słabiej (sporadyczne załączanie ABS przy mocniejszych dohamowaniach). Generalnie byłem z nich zadowolony. Na ten sezon wybrałem Uniroyal Rainsport 3 235/45/17, 97 XL i jestem ciekawy jak się będą trzymały. Od kilku osób, w tym z forum, słyszałem pozytywne opinie. Kupiłem opony trochę tańsze od poprzednich ale przewiduję jazdę tylko przez kolejne 3 sezony. Z moich obserwacji wynika, że takim czasie niezależnie od przebiegu opona traci bardzo dużo ze swoich właściwości.
  14. Przyjdzie ubezpieczyciel po kolizji, spojrzy na wlepkę, stwierdzi zły rozmiar a wtedy Ty opowiesz im jakiś kawał. Alternatywnie zareklamujesz kupione opony, dostawca opon sprawdzi model auta i stwierdzi zły rozmiar a wtedy Ty opowiesz im kawał. Opony w innym rozmiarze niż określony przez producenta, dobierasz na własne ryzyko i odpowiedzialność. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  15. Poszukaj watku założonego przez kolegę KFX dot. zamiany mce na B7. Szukaj modułu z literką n bo l potrafi mieć problemy w B6. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka Zawartość dodana 4 minutes later Mce w wersji l mogę Ci wysłać za koszty paczki jak chcesz do testów. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  16. W pozycji 0 światła mijania załączają się w dwóch przypadkach: - zakodowany tryb skandynawski - przerwa na fioletowym przewodzie Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  17. Sprawdzałeś czy masz poprawnie zakodowany MCE? Jeśli tak to: załatw sobie dobry przełącznik. Na forum obdrapane można kupić za grosze. Info o drogowych światłach idzie do MCE po CANach więc do sprawdzenia jest też manetka i moduł kierownicy. Jeśli to nie pomoże to wg mnie będziesz musiał rozejrzeć się za nowym MCE. Zawartość dodana 2 minutes later drogowe = długie, normalne światła to światła mijania, to tak dla wyjaśnienia.
  18. Sprawdź czy na zapłonie masz +12V na pinach 1, 2, 15
  19. Czyli problemem jest że w każdej pozycji działają ksenony, nawet na postojowych oraz brak świateł przeciwmielnych i drogowych? Może to nie jest problem włącznika. Najlepiej zacznij od sprawdzenia jakie masz MCE. Sprawdź też czy kabel fioletowy nie jest gdzieś rozcięty.
  20. W którym module masz ten błąd?
  21. Kolorystyka zgadza się dla MCE High z B6 i pasującym do niego przełącznikiem 8E0941531a Problem masz od zakupu czy pojawił się w trakcie użytkowania? Na początek powinieneś wymienić przełącznik na sprawny i odczytać błędy w MCE. Koniecznie sprawdź oznaczenie MCE (litera na końcu). Być może ktoś wymienił na zły model. Ty powinieneś mieć 8E0 907 279 B lub 8E0 907 279 E. Model możesz też sprawdzić bez VAGa, umiejscowienie modułu jest widoczne w tym poście, niemniej w dalszej diagnozie problemu VAG raczej powinien być dostępny w poniższym linku masz również kodowanie. Jeśli masz zakodowany try skandynawski to po przekręceniu zapłonu xenony będą się świeciły zarówno w pozycji 0 jak przy ustawieniu na światła mijania.
  22. Jeśli po 3 sezonach, i 45kkm zostało 5 mm to nie jest zły wynik. Są opony które szybciej znikają.
  23. czarna kostka jest od czujnika zapięcia pasów, w B6 nie ma jej gdzie podłączyć. Co do kolegi Cinek7l7 to też proponuję sprawdzić instalację poduszek w fotelu bo widać ze kabel od poduszek był sztukowany a i kolory kabli się zgadzają.
  24. bobikos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dokodujesz. Trzeba tylko do modułu trapezowego w kierownicy wpiąć kabel od łopatek. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.