Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bobikos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bobikos

  1. Robiles swap skrzyni czy wczesniej wstawiales mniejsze sprzęgło? Rozrusznik do 240 jest inny. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  2. Jak masz skrzynię 5biegow a chcesz założyć sprzeglo 240 to potrzebny Ci bedzie dystans miedzy silnik a skrzynię. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  3. Jeżeli nie masz kontroli spalonych żarówek to masz moduł i włącznik low, jeśli kontrola żarówek jest to masz moduł high i jeżeli masz czujnik zmierzchu w lusterku to wtedy włącznik high z AUTO poniżej masz więcej informacji:
  4. może na początek sprawdź kodowanie modułu http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Audi_A4_(8E)_Parking_Aid_(4-Channel_-_8E2/8E5)#Coding
  5. pewnie że możesz. Najlepiej całą wiązkę wewnętrzną/zewnętrzne i moduły MCE, komfortu, inne. Żeby zrobić to z głową na początku sprawdź szczegółowo różnice w wyposażeniu bo od tego będzie zależało które wiązki przekładać/ zmieniać.
  6. Do sprawdzenia pompowtryski, być może konieczna tylko wymiana uszczelnień. Dodatkowo dognij konektory na wtyczkach listwy elektrycznej popowtrysków.
  7. AR/AS nie obsłuży podświetlanych nóg, w drzwiach będziesz miał światełko.
  8. Żeby był możliwy odczyt z ABS-u to musisz dać licznik do modyfikacji wsadu lub nowy licznik i dopasowanie immobilisera- tak czy inaczej wizyta u magika od liczników konieczna. Zwróć również uwagę jakie masz czujniki poziomu w baku od quattro bo jest bardzo duża szansa a wręcz pewność że wskaźnik będzie działał odwrotnie (jest to druga różnica po sposobie czytania prędkości). Poszukaj informacji w wątkach dot. wymiany liczników.
  9. Dzięki za spotkanie
  10. To dawaj znać bo ja też mam buczenie w aucie. To co minimalnie pomoglo to wymiana kolka trzymajacego puszkę filtra powietrza i poprawne obsadzenie tej puszki w uchwytach. Wiem ze w Awx i avf w prawym nadkolu jest jeszcze zbiornik i jego ulozenie tez ma znaczenie (gdzies na forum ktos to pisal) Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  11. Broki to właśnie te elementy o ktorych piszesz. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  12. myślę że uzyskasz tylko od producenta. Ostatecznie możesz kupić w internecie i masz 10 dni na zwrot, w tym czasie zdążysz spisać układ pinów
  13. w AVB nie dało się przekodować.
  14. Styki wewnatrz sterownika. Dość czesta przypadłość. Albo naprawa, albo wymiana sterownika Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  15. bobikos odpowiedział(a) na FUREK temat w 1.9TDI
    Kodowanie sterownika silnika na 00002. Przerobienie czujników: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/265276-najczestsze-problemy-po-swapie-skrzyni-multitronic-na-manual-19-tdi/?hl=%2Bproblemy+%2Bswapie http://a4-klub.pl/index.php?/topic/275863-nr-czesci-czujnik-biegu-wstecznego-czyjnik-sprzegla-i-wtyczki-oraz-piny-do-tego/?hl=%2Bczesci+%2Bczujnik+%2Bbiegu
  16. Uszczelnienia pompowtrysków wymieniałeś? Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  17. bobikos odpowiedział(a) na FUREK temat w 1.9TDI
    Moze przerobiony z automatu. Poszukaj tematu o wymianie skrzyni na manual. Tam Bart zamieszczał schematy Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  18. fakt, pomyliłem temat...
  19. Zainteresuj sie uszczelnieniami pompowtryskow. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  20. Gdzie w klimatroniku z b7 definiuje sie strefę klimatyczną? Bo widze ze w adaptacjach ustawienie wartość 0 bardzo czesto odnosi sie do kraju/strefy. Od kiedy wymienilem klimatronik na b7 w zimę zawsze wieje mi zimnym powietrzem ze srodkowych kratek. Wymiana czujnika nasłonecznienia nie pomogła. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka Sprawdziłem i okazuje sie że informacja o kraju pobierana jest z licznika. Wybrane informacje pobierane są również z modułu komfortu. Jeśli chodzi o czujnik nasłonecznienia to przy wymianie z 8e0 na 8p0 należy przełożyć piny w kostce. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  21. Kolega Spanky z forum ogarnia temat perfekcyjnie http://edc-tuning.pl/
  22. Obydwa przekaźniki będą działały. Na kostce w słupku musisz odnaleźć przewód biało-niebieski i do niego się podłączyć. Skoro masz B6 to powinien to być pin 17.
  23. Potwierdzam. Zasilanie tego wzmacniacza idzie z puszki gdzie jest moduł telegonu/bt Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  24. w skrzyniach 01E stosowanych w mocniejszych 2.5 tdi quattro występuje jeszcze chłodnica oleju skrzyni dlatego wchodzi więcej oleju.
  25. Do radia była zmieniarka w bagażniku. Wywal to i daj porządne radio Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.