Treść opublikowana przez bobikos
-
B7 zwykła lampa Automatyczne światła
Źle masz podłączone. Poprzekładaj tak jak Ci mówię. Regulację wysokości ogarniałeś w ogóle czy tak po prostu podłączyłeś? Poziomowanie powinieneś zrobić skoro bawisz się w xenon. Jak już podłączysz dobrze lampy i zamontujesz przełącznik do DRL to powinno Ci zacząć działać jak trzeba.
-
B7 zwykła lampa Automatyczne światła
Pytanie jest krótkie, co masz podłączone do pinów 21 i 22 kostki 32 pinowej?
-
B7 zwykła lampa Automatyczne światła
pin 17 to tylko informacja żeby nie wpiąć odwrotnie kabli w kostkę (ale piny i tak są ponumerowane). Sprawdziłeś dokładnie kabelkologię? Z tematu który Ci podesłałem wynika że DLR wykorzystuje w bixenonie kable które w lampach H7 wykorzystywane są doświateł drogowych, natomiast pin 21 i 22 steruje przesłonami w lampach. Napisz gdzie jakie kable podłączyłeś. Czy w MCE masz błędy jakieś?
-
Problemy z klimatyzacją – błąd 00819 - czujnik G65
Dlatego ten czujnik kupuje się z oryginału. Często zdarza się że w zamienniku dobierają zły czujnik.
-
Wszystko było ok a nagle zgasła i nie odpala
kup używkę na allegro i po sprawie.
-
B7 zwykła lampa Automatyczne światła
Poniżej link do wątku o wymianie lamp na bixenon. Pytanie czy w ogóle ciągnąłeś przewody pomiędzy lampami a MCE do sterowania przesłoną? pin 21 i 22 kostki 32 pinowej? http://www.audiworld.com/forums/a4-b7-platform-discussion-69/howto-pics-bi-xenon-ecode-headlight-installation-no-bumper-removal-new-kufatec-harness-2677639/#post23248605 http://www.audizine.com/forum/showthread.php/409047-Halogen-to-Bi-Xenon-Kufatec-Interface Jeśli chodzi o kodowanie mocy świateł dziennych na bixie to sprawdź kanał 6 jeszcze Poza tym pytanie czy masz przełącznik DLR oraz czujnik deszczu/światła i włącznik auto żeby cały zestaw chodził jak trzeba?
-
Wszystko było ok a nagle zgasła i nie odpala
sprawdź czy w skrzynce komputera nie miałeś wody. Jest duża szansa że obudowa jest połamana i nieszczelna jeśli np udało Ci się ją zdjąć bez zdejmowania podszybia i wycieraczki kierowcy, może stąd problemy z przekaźnikiem. Jeśli chodzi o dostęp do pompy paliwa to w FWD avant jest ona umieszczona pod podłogą bagażnika. Trzeba rozbierać boczki i podłogę.
-
Niska siła nawiewu przy wyższych prędkościach, a po uruchomieniu spryskiwacza mocno wieje
zrób nastawy podstawowe klimatronika, powinno się poprawić.
-
Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek
Ja łączę się tylko kablem kkl z VAG 3.11, ani VCDS ani VAS nie chciał gadać z tym modułem. Może zmiana ustawień KWP-1281 lub KWP-2000 coś zmieni, a może to kwestia wykorzystania linii L do komunikacji (pin 15 gniazda obd).
-
B7 zwykła lampa Automatyczne światła
kanał 5 wróć na 92% lub 100% natomiast przestaw kanał 8. Drugi kanał który może Cię interesować to kanał 14.
-
[B6 AVF] Nierówna praca po odpaleniu na zimnym
logi jednak zrób. Jaka temperatura cieczy chłodzącej rano jest? Jakie korekcje na wtryskach? Kąt synchronizacji?
-
prośba o analize logów 1.9 tdi pd 130km
Kolego, nie licz że program Ci zmniejszy. Jak będziesz potrafił jeździć ekonomicznie to jest szansa że utrzymasz się na tym poziomie. Poziom spalania jaki przedstawiasz może sugerować że w pewnym stopniu sugerować że nie jeździsz ekonomicznie, dlatego nie nastawiaj się na oszczędności.
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
zamienne amory czyli jakie? Firma model?
-
Nie swiecaca sie kontrolka swiatel mijania
http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Audi_A4_(8E)_Instrument_Cluster_(8EC/8ED/8HE) o ile się orientuję to chodzi o pozycję: +02 = Side Marker Lights Indicator Lamp inactive Kodowanie dotyczy tyko B7
-
Nie swiecaca sie kontrolka swiatel mijania
Myślę że chodzi Ci o kontrolkę świateł postojowych. W b7 można ją włączyć/wyłączyć Vagiem. Licznik jest na diodach i rzadko ulegają przepaleniu.
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Trzeba spawać uchwyty i jest to jedyna operacja przy której trzeba chwilkę posiedzieć. Reszta to plug&play. Ja Ci szczegółów nie opowiem bo kwestię spawania zostawiłem mojemu mechanikowi.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Sprawdź kanał 62 w adaptacjach licznika. Jak dodajesz bt to w tym kanale dodajesz +16. Ja przy radiu i bt mam wartość 19. Szczegóły poniżej http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Audi_A4_%288E%29_Instrument_Cluster_%288EC/8ED/8HE%29#Adaptation
-
Montaż kierownicy multifunkcyjnej oraz radio symphony
Za późno, Kupiłem już. Za to jak chcesz będę miał moduł Q do B7.
-
Padła elektryka fotela pasażera - gdzie szukać przyczyny ? - Ogarnięte
Do elektrycznych siedzeń dajemy bezpieczniki termiczne, takie jak do szyb, zwykły nawet 30A potrafi się spalić jeśli silnik siedzenia dostanie przeciążenia (praca silnika przy skrajnym położeniu, kiedy siedzenie już się nie przesuwa)
-
Montaż kierownicy multifunkcyjnej oraz radio symphony
Teraz już na 100% wiem. Gdy dokładałem tempomat (ze dwa lata temu) udało mi się dostać za dobre pieniądze moduł od B7. Teraz przyszedł pomysł na MF, stąd test współpracy modułu od B7 z kierą od B6. Niestety nie działa i muszę szukać modułu od B6.
-
wyskakuje lewarek zmiany biegów
nasmaruj lewarek. Jak zdejmiesz mieszek to zobaczysz sprężynę która ma za zadanie podnosić lewarek.
-
Montaż kierownicy multifunkcyjnej oraz radio symphony
A obsługuje Ci cokolwiek innego ta kierownica, np BT? O ile kojarzę to regulacja głośności powinna działać. Inne funkcje już niekoniecznie. Druga rzecz jaki masz moduł kierownicy (literka na końcu). Okazuje się że moduły od B6 nie obsługują kiery od B7. W drugą stronę też nie działa. Dzisiaj się o tym przekonałem, montując kierę od B6 na module z końcówka Q. Podświetlenie przycisków jest ale brak reakcji naprzyciski.
-
Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z
odsuń fotel do końca i otwórz klapkę w miejscu gdzie wchodzą przewody w podłogę. Skoro masz takie wyposażenie teraz to na pewno elektryka bez pamięci będzie działała.
-
Padła elektryka fotela pasażera - gdzie szukać przyczyny ? - Ogarnięte
Mało realne by wszystko naraz zdechło. Jeśli masz napicie na kostce do przełącznika w fotelu to problemu szukaj w samym przełączniku - rozbierz go i sprawdź ścieżki i styki.
-
Montaż kierownicy multifunkcyjnej oraz radio symphony
Czy kierownica multifunkcyjna od B6 będzie działała z modułem kierownicy od B7 (z końcówką Q)?