Treść opublikowana przez grabalaba
-
antena CB, przykręcana czy na magnes, gdzie montujecie ?
Mam również tą antenkę i jestem bardzo zadowolony! Dobry zasięg, mało szumów. Osobiście nie lubię dłuuuuuugich bacików Ale jak ktoś chce robić klikudziesięcio kilometrowe łączności, to bez lassa się nie obędzie.
-
[ALL 1.9 TDi] srednie spalanie - test
7,0
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemanko na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
[All B5] Dolne listwy drzwi
Ostatnio zmieniłem sobie lewą tylną listwę, którą zakupiłem w salonie VW Zgadzam się w 100% :th: A teraz uwaga: Najtaniej na allegro http://www.moto.allegro.pl/item200361446_audi_a4_listwa_listwy_tylne_oryginal_.html czyli 83zł+9 przesyłka= 92 Cena w salonie.....68zł!!!!!!!!!!!!! :polew: Listwa jest oczywiście Ori i idealnie pasuje.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
Nowicjusz - wątek powitalny
kolegę z zaprzyjaźnionej A6
-
[B5 1Z] swiatełka
Czyli czasami świecą Ci długie i krótkie...
-
Problem z odpalaniem?
No to niezłego mechaniora sobie znalazłeś Przed montażem filtra zalewa się go paliwem!!! Jak już odpalił i chodził, pompa powinna już odpowietrzyć układ. Pozostaje sprawdzić, czy jest dokręcony zawór odwadniający(na dole filtra)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Motostrada, opony.com , oponeo...
Zgadza się. Podgląd faktury / paragonu zostanie udostępniony w ciągu 7 dni roboczych od momentu odebrania towaru.
-
Poziom oleju w skrzyni biegów
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=9797.0
-
[B5 AFN] Jaki olej do skrzyni biegów ?
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=9797.0
-
[B5 1Z] stuki pomimo wymienionych wahaczy
No to nieźle wymieniłeś. Ja bym zaczął przy stukach od sprawdzenia w pierwszej kolejności łączników stabilizatora (najmniejszy koszt) . Powtarzam sprawdzenia, a nie wymiany!!!
-
Czyzby kawalek tajemnicy o niemieckich wozach-sami ocencie
To już moja 3 niunia, szwagier ma drugą i teściu też drugą. Łącznie to tego jeżdżenia nazbierałoby się z 20 lat! Niezawodne auta i tyle
-
Czyzby kawalek tajemnicy o niemieckich wozach-sami ocencie
Zero obiektywizmu, słaby tekst. Szkoda gadać. To chyba jakiś "żółtek"
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Sie ma na forum
-
Czy forum uzależnia?
Nazywam się grabalaba, audi a4 avant AJM, na forum od niedawna, jestem uzależniony........
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Jeśli chodzi o moja podkładkę magnesowaną to SWR = 1,2!!! Nadawanie ok, prawie zero szumów
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Mam podkładkę (gumowa magnesowana) śr. ok 15cm w kolorze auta. Nie szpeci, nie rysuje :th:
-
[B5 AEB] Brzydki zapach po wyłączeniu klimatyzacji
Czyli co, nie zdało egzaminu? Rozumiem, że robiłeś u siebie.
-
Mandaciki panowie mandaciki
Młody szczeniak, z takimi najgorzej. Jak kumpel pokazał legitymę, to ten . Normalnie policjanci to jedna wielka rodzina!
-
Mandaciki panowie mandaciki
Najlepsza akcja w moim życiu to wycieczka do Zakopca parę lat temu moją B4 1.9TDI. Gdzieś na 7-ce przed Krakowem (długa prosta w dół, potem pod górę) wyprzedzam sobie kolejne autka(130-140km/h) a tu w dole wyskakuje mi "smerf" z lizakiem. Moja żona do mnie :oklaski: Zatrzymałem się na poboczu, opuszczam szybę a ten do mnie: "no to koniec jazdy na dzisiaj panie kierowco, zabieramy prawo jazdy. Myślałem, że on żartuje, ale nic bardziej mylnego. Zaczął wyliczankę: - przekroczenie prędkości o 70 - wyprzedzanie na przejściu dla pieszych - 2 podwójne ciągłe - wyprzedzanie w miejscu niebezpiecznym Tylko z tym pierwszym sie zgodziłem. Na szczęście obok siedział kumpel gliniarz, pokazał "szmatę" i jazda.... Po powrocie od razu założyłem sobie CB i do dzisiaj spokój.