Treść opublikowana przez pastaldo
-
[B5 AFN] Czy to może być pompa wodna ?
Tak przy okazji zapytam się o te nieszczęsną pompę wody. Zaledwie kilkaset kilometrów wstecz robiłem rozrząd w swoim wynalazku i wstawiłem pompę Ruville z wirnikiem plastikowym. Czy pompy z takim wirnikiem mają jakąś wadę? Czy może chodzi po prostu o to, że są mniej trwałe od tych z wirnikami metalowymi? chodzi o wyższość metalu nad plastikiem. Obie firmy robia dobre podzespoly
-
[ALL B5] 1.8T AJL 180 KM quattro Sedan
Zakochałem się w tym autku. Świetna sztuka Gratuluje i bezawaryjności
-
[B5 AFN] Naprawa linki gazu za 3zł
nie koniecznie W poliftach słyszałem że lubią się robic luzy osiowe i w nich jak zaczyna sie coś dziać to tylko wymiana
-
[INNE] Spadł z biurka laptop Comapl FL90 :( nie ładuję się system
ok ale chcąc robic odzysk danych trzeba kopiowac na inny dysk. Ciekaw jestem jak chciałbys to zrobic w laptopie. Bo wątpie żeby coś takiego robić i zgrywac na zewnętrzny dysk podłaczony przez USB. najlepiej podłaczyć taki dysk do PC
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
z tym POLECANIEM to tutaj nie wyskakuj :wallbash: :wallbash: :wallbash: olej dobry do smarowania zawiasów w drzwiach w domu a nie to silnika w Twoim aucie :polew: :polew:
-
[ALL] Co to za silnik? 1.9 TDI (Zdjęcia)
to nie znasz oznaczenia czy AHF? bo czegoś tu nie rozumiem
-
[B5 AFN] Czy to może być pompa wodna ?
Skoro szybko rośnie temp i węże są zimne to stawiałbym na pompę bo niema krążenia cieczy chłodzacej. a skąd takie przypuszczenia? w jaki sposób miała by uszczelka powodowac takie objawy?
-
[ALL] Co to za silnik? 1.9 TDI (Zdjęcia)
Po pokrywie zaworów to chyba coś na PD. Więc tam chyba te silniki rózniły się tylko osprzetem
-
[INNE] Spadł z biurka laptop Comapl FL90 :( nie ładuję się system
zależy czy masz tam dane potrzebne. Jak masz to postaraj sie u kogoś podłaczyc ten dysk, odzyskać dane, później sformatować i oddac do seagata
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Spoko mogę zajechac nie ma problemu Nawet tak koło 19 jak będziesz się nudził Mi wszystko pasi po 19 nie wiem czy się będe nudził Jak kończysz o 19 to odpocznij, nastrój sie i o 20 sie możemy ustawić. Ja sie jeszcze zastanowie czy swojego też nie zlogować to jak zadzwonisz to się dogadamy dokładnie czy spotykamy sie na miejscu czy zajedziesz po mnie [br]Dopisany: 11 Luty 2012, 00:09_________________________________________________Kolego A4.2.5TDI.V6 jak Ci oasuje to wpadaj koło 18 Ragga tak bardziej pasuje a jak nie to możemy sie ustawić później o 20 jeszcze raz to swojego też przepale.
-
[INNE] Spadł z biurka laptop Comapl FL90 :( nie ładuję się system
co do dysku może nie wszystko stracone ale podejrzewam że nie w tym kompie. Trzeba by go podłaczyć do komputera z działającym systemem i uzyć jakichś programów do odzysku danych. A takie dyski sa teraz tanie jak barszcz wiec lepiej że padł on a nie matryca
-
[INNE] Spadł z biurka laptop Comapl FL90 :( nie ładuję się system
przy włączonym komputerze przy mocnym uderzeniu głowica w dysku nie jest "zaparkowana" i prawie napewno uderzyła o powierzchnię talerza dysku. Podejrzewam że dysk powiedział papa. To że matryca wytrzymała to juz miałes sporo szczescia. Podmień dysk i prawie gwarantuje że będzie ok.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
W takim razie 20.00 na zatoczce przy Jana Pawła? Myślę że tak. Jak jeszcze Raggus potwierdzi że mu pasuje to będzie na 100%
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
No to super. W takim razie przy okazji wyjdzie mały spot
-
Strefa Śmiechu
To jest jurwa śmiesz?E :wallbash: :wallbash: no pewnie :polew: Przez to zdjęcie zacząłeś inaczej patrzeć na swojego psa ? Baca został skazany na krzesło elektryczne. Sędzia mówi: - No baco, macie przed śmiercią jakieś życzenie? A baca na to: - Ja, wysoki sędzio, tobych tak chcioł, żeby pan sędzia mnie chycił za ręke.
-
[ALL] Metaliczny pogłos podczas jazdy
a prowadnice przy zaciskach nie zapieczone ?
-
[ALL] odsłonieta "elektryka" i warunki atmosferyczne
wyczyść styki i będzie działało
-
[ALL B7] Zestaw HID w światłach przeciwmgłowych
A czemu choćby z HIDem w przeciwmgłowych miało by oslepiać? Mysle że podstawowym problemem jest to że jeżdżą idioci na halogenach gdy nie powinni czyli gdy jest normalna pogoda. A tu jak sie widzi co trzeci zawala na codzień z włączonymi halogenami A jak będzie mgła to oślepiać nie będą
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
na pewno nie przez ładowanie. Chyba że ładowałem dużym prądem i się zagotował
-
[B6 AWX] Słaby ręczny po wymianie tarcz i klocków !!!!
jakby linki były wyciągnięte to by już był słaby reczny przed wymianą tarcz i klocków. Może jak wymieniałes to któraś linka spadła z mocowania przy tunelu bo rozumiem że przy zaciskach jest poprawnie.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
No to wstepnie można pomyślec o godz 20 Ruchu tam nie będzie wiec będzie luzik i można robić logi Co Ty Raggus na to i na to miejsce przy jana pawła? Ewentualnie jak sie dogadamy to może przejedziesz koło mnie to może mnie zabierzesz i nie będe brał swojego paździerza
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
tez tam robiłem I tam jest taka nawet niegłupia zatoczka na której można stanąć i pogadać.
-
[B5 AFN] Naprawa linki gazu za 3zł
Trudno mówic o przebiegu. Ja mam na liczniku koło 270tys a ile w rzeczywistości to nie wiedza najstarsi górale Z tego co wiem po lifcie już niema tej linki. Jest potencjometr jakby zintegrowany z pedałem gazu. I z tego co gdzies wyczytałem to tam niema problemów z linka ale za to lubia padać potencjometry. Wiec jak nie urok to sraczka
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
W sumie jeszcze godziny nie dogadaliśmy bo on ma zajęcia w weekendy. Jak będe coś wiedział to napiszę tu w wątku. A miejsce hmmmm potrzebna dłuższa prosta do logów
-
[ALL B5] Alpine W502r
a kto ma wiedzieć czy podejdzie Mówiłem poproś o wymiary bo to jakiś nieoryginalny wynalazek i wtedy się oceni.