Treść opublikowana przez pastaldo
-
[B5 AFN] Jaka pompa?
chyba tylko w silniku AHH ale niech się mądrzejsi wypowiedzą
-
Ceny paliwa marzec 2026
Skończy się tym że cała Polska będzie jeździć autami typu tico na gaz, bo już chyba taniej się nie da, albo na skutery się przeniesiemy. PS Ja już skuterek mam, w tamtym roku kupiłem na miasto. Tankując do pełna płaci się 30 zł i zasięg ok 200km w warunkach miejskich i nie stoję w korkach Tylko taki skuter to min 2000PLN a chcąc coś sensowniejszego to ze 3000PLN. KIedy sie to wróci. Pozatym leje sie na głowe i jak sa deszcze to i tak trzeba samochodem jechać.
-
Strefa Śmiechu
hahaha 1,6 na gazie z tymi spojlerami to chyba sie to ledwie ciagnie ) ale przeczytaj to juz robi robote :polew:Tylko skrzywdzony przez tate w dzieciństwie mógł coś takiego wyrzeźbić
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ja niestety nie dam rady dlatego pozostaje mi zyczyc udanej zabawy
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
niektórzy myśla że jak na wzmaku napisane jest 500W rms to tyle jest niestety Naiwność nie zna granic. Ale taką moc jak 80W co Ty mówisz to by oddał przy napieciu 1V a nie 14 jakie mamy przy odpalonym silniku. Przy napieciu 14V jakie mamy przy odpalonym silniku by uzyskac 500W RMS (RMS to moc ciagła) to było by prawie 36A natężenie prądu. Nie bardzo mi się chce w takie moce wierzyć
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
diode wyciągasz z tej oprawki i trzeba by to zalutować odwrotnie ale to będzie raczej karkołomny wyczyn ja wziąłęm i na pałe wlutowałem zwykłe diody w lampke i świeci rewelka
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
nie przekręcisz bo jak? przecież zarówka ma taki kształt http://nokautimg3.pl/p-26-88-268847bb14d92f9509824eac4d34f008500x500/toya-zarowka-12v-10w-ba15s.jpg gdzie obwódka ta metalowa jest jednym biegunem a ten koniuszek na dole drugim. Dla żarówki niema znaczenia w którą strone płynie prąd a dla diody ma już znaczenia. Najlepiej to trzeba przerobic żaróweczke bo w lampce chcieć przerabiac to gruba rzeźba
-
[ALL B6] Śruby zapezpieczajce i normalne
ostatnio nawet na forum była taka akcja gdzie gościowi ukradli alusy
-
Nimbus Grau Perl Effekt
:polew: fakt margaryne z biedronki
-
Nimbus Grau Perl Effekt
odpisz na PW rozrzedzanie krwi zonajwyzej moze deko zobojetnic :>[br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 12:26_________________________________________________ ale zabija szare komórki więc może wam ostatek rozsądku zniknąć i wtedy to juz fiu fiu a co to? To co sprawia że zostawiasz jeszcze jakies drobne na chleb i masło a nie tylko w samochód
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Jesli był przechowywany w odpowiednich warunkach i co jakis czas doładowywany jest w pełni wartościowym aku Ale jesli masz opcje zmienić na świeższy to zmieniaj nic nie tracisz poza czasem na demontaż i montaż
-
Nimbus Grau Perl Effekt
ale zabija szare komórki więc może wam ostatek rozsądku zniknąć i wtedy to juz fiu fiu
-
Spoty Puławskie
trzeba mieć mierniki u mnie ciezko o dobry śrubokręt dobra spadam nie masz miernika to weź żaróweczke 12V z oprawką albo bez tylko przymocuj jeden drucik do jednego styku daj go do masy a żarówką dotykaj. Jak zaświeci tzn jest i sie podłącza
-
Spoty Puławskie
no a co za problem? Podłączasz zasilanie przy listwie pod kierownicą tylko sprawdź na której tej śrubie masz +12 po przekręceniu kluczyka i gotowe
-
Spoty Puławskie
tzn jak po kluczyku? twoje radio ma pamięć? po podłączeniu traci ustawienia kanału czy nie?
-
F1, Rajdy i Motorsport
http://sport.wp.pl/kat,6371,title,Holowczyc-dla-mnie-ten-rajd-sie-skonczyl,wid,14158874,wiadomosc.html
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
aby współczuc jego autu jak on takie rzeczy wyczynia. Dobrze że nie dales sobie strzelić w głowe temu pajacowi
-
Ceny paliwa marzec 2026
:polew: ktoś Ci życzył słodkich snów ? Jak tak to mu podziekuj
-
[ALL B5] Dźwięk turbiny na tipie
jak szumi to szukaj dziury w dolocie. A co do świstu turbo nie pomoge
-
Spoty Puławskie
a niech Ci d*p.sko zmarznie Ty ch#ju!!! :D spiertalaj bura suko ganiaj sie z skajlajnami pastaldo farelka wysiadła, przegrzała sie po 2 dobach ciagłego dmuchania, dzisiaj wróciłem do domu, ale jutro znowu :gwizdanie: Aha luz.
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
Powiedz mi że ta poduszka niema peknięcia Normalne że jest troche przyklapnieta ale nie az tak jak ta na zdjęciu.
-
[ALL TDI] Sprawdzenie kompresji
Robi sie na zimnym najlepiej jak po nocy jak olej ścieknie do miski. Od fachmana sie dowiedziałem że robi sie na zimnym a póxniej się zalewa cylinder niewielka ilościa oleju i mierzy ponownie. Wtedy widac różnicę i można oszacowac czy na któryms cylindrze jest większe odchylenie.
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
bo ta na poprzednich fotkach ma duże pęknięcie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
jakiś ludek przekreślony ktoś na Ciebie kreske położył Ciesz sie że nie pedobear
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
jakie?