Treść opublikowana przez lexpar
-
[B5 AWT] rozpedzajaca sie dmuchawa
U mnie w B6 jest to samo.
-
[B6 AVB] Montaż klimy w B6. Potrzebny wykaz części z numerami katalogowymi.
Faziński to w takim razie masz klimę "kubańską" :polew: W razie co to mam do zbycia panel klimatronika w 100% sprawny pod radio 1 din. Bo to urządzenie też Ci będzie potrzebne. Jest jeszcze zamontowany w mojej AVB.
-
[B5 AEB] program dla 1.8T po hamowni
No może nie jestem taki biegły w tej materii , ale z tego co mi to diesel jest silnikiem wolnoobrotowym. Ale spoko pomęczę Norbiego jak jutro przyjedzie na spota, to mnie oświeci Chociaż faktycznie jeżdżąc benzyną to musiałem trochę deptać. W dieslu jest trochę inaczej i moment obrotowych też jest inny.
-
[B5 AEB] program dla 1.8T po hamowni
Mam 1,9 TDI. Sorki za może głupie pytanie, ale czy pomiar mocy różni sie benzyny o diesla?
-
[B5 AEB] program dla 1.8T po hamowni
To dlaczego jak zawirusowałem u Rogala to odczytywał moc przy 4000 obrotów a u platiniumm odczyt jest przy 6300? Wydaje mi się, że jest to dość istotne.
-
[B5 AFB] Trudno odpala
Może nie tak do końca. Trzeba sprawdzić na VAG-u. Tylko trzeba koniecznie go odpalić. A wcześniej jak było ciepło to dymił? Akumulator jest dobry, dobrze kręci? Paliwo lałeś na dobrej stacji? Przyczyn może być sporo. Dlatego koniecznie sprawdzić na VAG-u.
-
[B6 AVF] Temperatura po raz kolejny
Normalny objaw. Mam to samo
-
[ALL B5] Sprzęgło wysoko bierze - czy to standard ?
Koledzy po zapoznaniu się ze wszystkimi postami w tym wątku kamień z serca mi spadł. Mnie też sprzęgło bierze wysoko i myślałem, że czeka mnie spory wydatek. Ale jak widzę to tak ma być. Oby jak najdłużej :>
-
[B5 ADP] Mrugająca kontrolka hamulca
Wydaje mi się, że może to być też poziom płynu w zbiorniczku. To zależy gdzie jest usytuowany czujnik. Jeżeli od strony silnika, to przy skręcie w prawo (płyn przemieszcza się w lewo) i może działać.
-
[A8 4.2] zaliczyłem rów :(
Mercedes wy***przył Zasadę już bardzo dawno. Teraz ten oszust zajmuje się VW. MorgothV8, chyba lepiej wymienić lampy niż je reperować. Lepiej
-
[B5 AVG] Jak zapalać TDI
Odpalać zawsze bez gazu.
-
[B6 AVF] Gwarancja na auto używane
Qbas77 Znając naszych dealerów możesz mieć problem. Ale ja na Twoim miejscu pojechałbym z gwarancją oczywiście do najbliższego dealera i zażyczyłbym sobie uznania gwarancji. W przypadku odmowy niech Ci napiszą papier obojętnie na czym, podstemplują, że odmówili wykonania naprawy, a Ty na ich koszt pojedziesz do Niemiec. Jeżeli będą mieli jakieś problemy to jesteśmy w Europie niech dzwonią do w Niemczech i zapytają się, czt ta gwarancja ich obowiązuje. Ewentualnie możesz dzwonić do Kulczyka i z nim wyjaśnić sprawę. Jestem przekonany, że to pomoże. Z tego co wiem to taki przedstawiciel w Polsce z każdej naprawy gwarancyjnej rozlicza sie z i ma z tego kasę. Więc wal śmiał i nie daj sie zakrzyczeć :th:
-
[B5 APU] Czy można oszukać ABS?
Piotrek46! Ja na Twoim miejscu nie rezygnowałbym z ABS. Mnie on ostatnio uratował życie lub zdrowie. Warto powalczyć i poszukać przyczyny. Może warto podjechać do kobry7
-
[B5 AFB] Trudno odpala
A jaki masz przebieg?
-
[B5 ADP] Mrugająca kontrolka hamulca
Podłączę się do tematu. Dzisiaj rano przy temperaturze -12 odpaliłem niunię i na odcinku ok 2 km przy każdym skręcie w prawo zapalała się kontrolka układu hamulcowego i hamulca ręcznego. Klocki i tarcze mam :th: Jak silnik sie trochę rozgrzał to się uspokoiło. Jeździłem cały czas i ostro skręcałem w prawo i wszystko było :th:. Więc zastanawiałem sie czy może czujnik przymarzł.
-
[B6 AVF] Temperatura po raz kolejny
W AVB jest tak samo.
-
[B5 AHU] czarny dym podczas zapalania
Zgadzam się z Norbim TDI. Sprawdzić na VAG-u
-
[B5 AJM] Wymianan rozrządu - potrzebuje info nt sprzedawcwy, czesci i fachmana
Ale koledzy namieszaliście kobiecie w głowie. Ale olga ja na Twoim miejscu posłuchałbym sie Łukaszar.
-
VT mojej Gdyby ktos mial ochote sie pobawic:)
A gdzie łańcuch żeby niunię zakotwiczyć. Bo jak nie wiem co zap...rzą. Oby moje słowo zamieniło się w gó.no
-
Spotkania na drodze
slawek! Angela to jest szofer - cool :th: :th: :th: . Jak przyjeżdża na spociki to zawsze z piskiem gum :polew: Ale tak na poważnie to jak ją widziałem kilka razy, to jeździ super i nie jest blondyną :polew: (ręczę za to). Oby tak wszyscy.
-
[B6 AYM] Szumi w silniku po wymianie rozrządu
Jedź i reklamuj. Płaciłeś, więc wymagasz i nikt Ci łaski nie robi. Przy okazji poproś o zadośćuczynienie (strata czasu, nie możesz zarabiać bo auto jest nie pewne itp.itd). Nie masz nic do stracenia. Ale może trzeba zrobić logi dynamiczne?
-
[B6 BFC] 2.5 TDI Falujące obroty w zakresie 1200-1800...
Koniecznie zrób logi dynamiczne i wrzuć na forum. Inaczej nic sie nie ustali. Zrobisz logi i wtedy będziemy myśleć
-
[B5 AHU] Jak sprawdzić ile RAM ?
Ewentualnie możesz wejść na stronę www.komputerswiat.pl i ściągnąć jakiś program diagnostyczny
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panie Prezesie! My się Pana haków nie boimy Zresztą historia zna przypadki, że komuś haki bokiem wyszły ( nie kojarzyć z Janosikiem, bo jemu hak bokiem wszedł) Chyba, że miał brata bliźniaka :polew: Ale zapowiadam, że jak będę przejeżdżał przez lubelskie tereny to uprzedzę (co najmniej 3 dni wcześniej) i jakąś kawę zorganizujemy.
-
[B5 1Z] MAM PROBLEM Z ODPALENIEM AUTA
sebaa4 Ja wiem, że masz problem, ale czy aż trzeba krzyczeć. Ty cały czas krzyczysz na forum.