Treść opublikowana przez lexpar
-
[ALL B6] Zepsuta szufladka - schowek
To jak będziesz kupował szufladkę, to kup od razu z podświetleniem. Będzie lepiej.
-
[ALL] Odpryski lakiery / kamienie, piasek itp.
Na to nie ma lekarstwa. Tylko lakiernik.
-
Jak lipa i jej soki wpływają na lakier auta?
To się bardzo dobrze zmywa ciepłą wodą. Woskowanie jest w 100% wskazane, bowiem z lakieru pokrytego woskiem bardzo dobrze zmywa się wszelkiego typu brud. :th:
-
[B6 AWX] Podświetlenie uchwytu na napoje
A masz uchwyt z podświetleniem?
-
[ALL B6] Oryginalne pokrowce? Gdzie kupic?
Przerabiałem ten temat. Pokrowce można kupić tylko na Allegro. A nawet zrobią na zamówienie. Kasa ok 300 zeta. W zależności z jakiego materiału.
-
[B5 AFN] Wymiana plecionki
Plecionka jest to tylko element wydechu (miękki) występujący jako łącznik , więc nic nie trzeba wycinać tylko trzeba sięgnąć do kieszeni :polew: po kasę i już :th:. Z wjazdem na podnośnik to tylko 30 minut roboty.
-
[INNE VW] Pytanie o Chip VWT4 2.5TDI
Pytaj tylko Rogalottiego. Silnik silnikowi jest nierówny.
-
[ALL B6] podlaczenie fisa i wzmacniacza
Pytaj Alvaro
-
[ALL B6] Navi - pomoc w zainstalowaniu
Z Wrocławia do Bydgoszczy to jest chyba dalej niż z Wrocławia do Warszawy. Ja miałem identyczna sytuację jak TY i po radach Alvaro ( wybitny specjalista w tej materii) zrobiłem to co Ty chcesz. Czyli miałem 1 DIN a teraz mam RNS-a i jest :th: Jeżeli będziesz chciał więcej info to dawaj na PW.
-
[ALL B7] Problem z RNS-E i mp3
A sprawdzałeś ile widzi satelit? Aby dobrze spozycjonować musi widzieć conajmniej 3 satelity, bo może masz problem z anteną od navi. Bo chyba w Twoim przypadku laser jest :th: Gdyby było z nim coś nie tak to w ogóle nie czytałby Ci płyty. W Twoim wypadku płytę czyta tylko źle pozycjonuje. Dlatego to jest problem anteny GPS.
-
[B7 BFB] Co zrobic z rysami na ekranie RNS-E ?
Niestety w tym przypadku nic nie zrobisz
-
[B6 ALT] Pytanie o nawigację
Uważam, że w tym temacie Alvaro jest najlepszym fachowcem i z nim trzeba rozmawiać. Doradzi i pomoże :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Łukaszur!!! Ja Ciebie zawszę będę chwalił .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pewnie, że spocik udany. Nic nie robili tylko niunie psuli.
-
[B5 AFN] Poziom oleju
Najlepiej jak jest na miarce 3/4. Jest to poziom najbezpieczniejszy dla silnika.
-
[B5 AFN] Niebieski dymek na zimnym silniku
U mnie też tak jest. Raz na jakiś czas zadymi na niebiesko, następnie odpala bez dymienie. W czasie jazdy nie dymi. Dlatego temat odpuściłem i się tym nie przejmuję.
-
Spotkania na drodze
Pozdrawiam tego kto mnie wyprzedzał (miał ramki klubowe) 25.08 na 7 między Płońskiem a Warszawą wczesnym popołudniem. Chyba jednak będę musiał jednak kupić CB. :gwizdanie:
-
[ALL B6] Po wymianie klocków miękki pedał
Pewnie wymieniał mu klocki młotkiem i łomem :polew: :polew:
-
[B5 AFN] Optymalna prędkość w stosunku do spalania
Będziesz jechał 110 km/h to spalisz jeszcze mniej. Ale pomimo tego ważna jest jeszcze technika jazdy. Nie butować przy ruszaniu, patrzeć co się dzieje na drodzę. Reasumując jechać spokojnie z jednakową prędkością. A z górki za darmo :polew: :polew:(jasne, żeby tak nie jechać)
-
[B6 AVF] Dlaczego chodzi głośniej od VW ASZ 130KM ?
Zgadzam się z Gili-em ma swoja charakterystykę (pracę silnika)i trzeba ja polubić- ot to wszystko. A jak normalnie odpala, nie dymi, i ma kopa to wszystko jest :th: i nie szukać dziury w całym. Mnie też swojego czasu wydawało się, że silnik głośniej pracuje, w środku też jest głośniej i chyba dostałem na tym punkcie obsesji. Jednak się wyleczyłem i jest :th:
-
Spotkania na drodze
Hornet , ale ja nie mam antenki :laghing2: :laghing2: :laghing2:, tak więc pozostaje mi tylko tylna szyba Ale po minięciu się w trasie będzie po herbacie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy w Klubie. Zapraszamy na co tygodniowe spoty w Warszawie. http://www.a4-klub.pl/smf/mazowieckie-b84.0/
-
[B6 AVB] Tanie części
Jasne, źle się wyraziłem
-
[B6 AVB] Czy to może już pompowtrysk niedomaga ?
Moja niunia jest rok po czipe (u Rogala). Nie mam żadnego kłopotu, choć przy Vag-owaniu okazało sie, że zawór EGR jest w 100 % zaślepiony. Moc ma :th:, nie muli. Ale dzisiaj na spocie były robione logi dynamiczne, więc zobaczymy co tam wyjdzie. Ale czipowanie chyba nie ma nic do w/w dolegliwości.
-
[B6 AVB] Tanie części
Kazuyaet , może lepiej byłoby poinformować kolegów o tych co sprzedają części taniej?