Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

johnnythebest

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez johnnythebest

  1. To lepiej tu i tu jak chyba nigdy nie był zmieniany
  2. do wymiany oleju w quattro, tam razem ze skrzynia olej sie zmienia, tak?
  3. Do 1.9 AVF quattro 2l tego oleju styknie, tak?
  4. Jest moc
  5. Jakiś czas temu też zastanawiałem się nad oponami letnimi, Dębica jakoś mnie nie przekonywała zwłaszcza, że opony zimowe mam Goodyeary. Natomiast widząc jak wiele osób jeździ na tych oponach, chwali je to zaryzykowałem i je kupiłem. Wg mnie dobrze kleją na mokrym i suchym, w dodatku rozmiar opony 225/40 18" są made in germany. Wiadomo, że jakościowo nie jest to samo co Bridgestony, Goodyeary czy Pirelli natomiast za 4 sztuki płacimy ok tysiaka i mamy w tej cenie na prawdę dobre opony.
  6. Ma to wpływ na geometrię czy nic się nie dzieje? No właśnie lecą tam dwa wężyki i plastikowa osłona. Osłonę i te wężyki poluzowywałeś?
  7. Powiedzcie czy podczas demontażu "banana" poluzujecie trzy śruby od sanek, żeby wyciągnąć śrubę mocującą wahacz, która blokuje się przy podwoziu? Jeśli tak to czy ma to wpływ na geometrię? Widziałem filmy z wymianą w B5 ale tam trochę inaczej to wygląda.
  8. Czy po zaślepieniu EGR trzeba go programowo wyłączyć?
  9. Przymierzałeś błotnik czy od razu do malowania dałeś?
  10. Tak z ciekawości, jakie spalanie masz w mieście?
  11. Ciekawą opcją jest też Meyle
  12. I jakie wrażenie po zmianie mocy?
  13. Na zimę mam u siebie 215/50 17" i jest całkiem przyjemnie, w miarę jeszcze koło wygląda w B6 a i komfort też jest :-)
  14. Sztos Teraz jak jechałem na wakacje to ledwo się spakowaliśmy Kupowałeś jakieś markowe worki czy pierwsze lepsze?
  15. Ooo to ciekawe, mi by się przydało takie cudo, faktycznie aż tyle idzie zaoszczędzić miejsca?
  16. Dawałeś jakiś podkład czy tylko odtłuszczone i atak czarnym matem?
  17. ...dużo rzeźbienia jest żeby taki silnik do B7 zmieścić?
  18. Orientujesz się jak wygląda sprawa usunięcia EGR? Na forum widziałem podzielone zdania, jednym lekko na jałowym biegu drga albo inaczej gaśnie auto, u innych nic się nie dzieje. Zastanawiam się czy warto kupować nowy EGR czy całkowicie go usunąć. Z tego co wywnioskowałem to większość tunerów jest za usunięciem go.
  19. Zanitowanie dziur to zabieg tymczasowy? Mają one jakieś znaczenie? Bo jak tak to lepiej nowy kupić a jak nie to nity i uszczelka, zawsze to taniej ;-)
  20. Czy EGR jest do wymiany czy kwestia uszczelek? Mokro jest na łączeniu ale też poci się pod tym "grzybkiem".
  21. Wszystko zależy od $$$
  22. Wrzuć foty środka :-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.