Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mycha1236

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mycha1236

  1. mycha1236 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Jaka prędkość odczytu masz w penie na którym zainstalowałeś dvd 2 ze jest lepiej niz z napędu ?
  2. To nie jest miejsce na 1 spryskiwacz tylko zaślepka miejsca do wkręcenia haka czy ucha jak wolisz:wink:
  3. Ja mogę polecić Kit Ina i pompę hepu
  4. mycha1236 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
  5. mycha1236 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Jak stary Arcade Jasper to cena normalna i dobrze by było żeby był to lt 3.0 btw. Pablo orientujesz sie czy stare Arcade te z poprawionym chłodzeniem 175 W jak pamiętam ogarnia lt 3.0 ? niestety nie wytrzymam i muszę 3 raz nabyć xklocka dla samego GTA
  6. Jakby co szarpnąłbym GPU
  7. U mnie to samo i dokładnie tylko na 2 lata drążek reszta tylko lekko sie przesunie od przyspieszania
  8. Na Border nie narzekam , wracając do tematu daj na luz takie transporty po 1k + kartonów to nie osobówkami ludzie którzy zarabiają na tym krocie stawiają wszystko na 1 kartę albo się uda albo nie tiry , autobusy ew. jakiś camper . Kumplowi połamali schowek pasażera co prawda w starym Passacie b3 ale jednak mimo wszystko szkoda auta.
  9. Pozdro z Gołdapi to może w moim sedanie b6 też się da coś ukręcić w puszkę filtra
  10. mycha1236 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    U mnie szura tak samo tylko przy dojsciu do 2000 obr. jak dam ponad 2000 obr. to nie ma szurania
  11. W mojej mieścinie tego nie dostanę ... dlatego pytam o kwestie kupna w internecie na alledrogo jest w cenie 82 + kw
  12. Jeżeli można stosować do PD chętnie spróbuje , można gdzieś to zamówić w internecie w przyzwoitej cenie ?
  13. Tu nie chodzi o to że ten środek wyczyści ci wszytko bo normalne że to fizycznie nie możliwe tylko ze zmniejszy to osadzanie tego syfu w wymienionych przedzespołach ---------- Post dopisany at 03:06 ---------- Poprzedni post napisany at 03:05 ---------- Btw. Czesław czy ten środek jest zalecany do pd ?
  14. Witam jak w temacie mam do was pytanie czy drzwi tylne od avanta podejda do sedana , chodzi o same drzwi bez ramki i szyby bo to chyba element oddzielny i moge przelozyc z obenych drzwi ?
  15. Do czasu sprawy w sadzie sam nic nie będę naprawiał jeździć mogę , jechałem sam i nic nikomu się nie stało , tego rzeczoznawce niezależnego wynająć już po sprawie w sadzie jak winnego uznają ? i w czym on pomoże jezeli samochod odstawie na naprawę bezgotówkową ?
  16. U mnie przed wymiana telepało przy ruszaniu , na nowym już tego nie ma . Bicie w pedał to chyba każdy ma lekkie nawet na nowych kompletach , najgorsze jest te dziwnie odczuwalne na pedale tarcie ( tylko przy odpalonym silniku )
  17. Jak jest okazja do zmiany to RS4
  18. :shock3::facepalm: Święta racja ściągaj to szybko przecież 18 zł to nie jest ogromny koszt żeby kombinować z puszkami , ja kupiłem 4mm na kolektor i 1,5 mm pod egr i jest git
  19. to masz za duzo , najłatwiej będzie odessać przy wylewaniu korkiem spustowym pooblewasz sie jak będziesz chciał szybko zakręcić itp.
  20. No tak włączała się do ruchu , pomijając to ze stała na lewym pasie odwrotnie do kierunku jazdy ( pod prąd )
  21. Dzięki wielkie playa trochę nakreśliłeś mi kierunek drzwi raczej do wymiany nie zgodzę sie na szpachle tym bardziej ze były ori nie naprawiane z pobieżnych oględzin drzwi od spodu widać ze sie rozdwoił chyba zgrzew dolnej krawędzi , chyba ze tam nie ma zgrzewu to mogę się mylić , tak czy siak muszę czekać na sprawę az sąd wskaże winnego , chyba że przemyśli i jutro podczas składania zeznań na komendzie przyzna racje ze jest to jej wina i przyjmie mandat. ---------- Post dopisany at 18:37 ---------- Poprzedni post napisany at 18:34 ---------- Tu może troszkę więcej widać ---------- Post dopisany at 19:00 ---------- Poprzedni post napisany at 18:37 ---------- Btw. Może jest ktoś z okolic Suwałk / Ełku i ma do polecenia dobre Aso ?
  22. U mnie dobre przegonienie nic nie dało
  23. Dzięki wszystkim za odpowiedzi jutro mam się stawić na komendę na zeznania a potem zobaczymy jak to będzie , jeżeli jest ktoś kto naprawiał w aso i ma jakieś jeszcze cenne uwagi to byłbym wdzięczny

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.