Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowak_zg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nowak_zg

  1. Nowak_zg odpowiedział(a) na 150PS temat w Lubuskie
    rowniez sadze ze profesjonalnie tam robia ale napewno chlopaki lubia pieniadze czyli tanio tam nie jest
  2. jesli nie valeo to lepsze te depo niz sonar ;> a ja slyszalem ( gdzies czytalem ) ze depo to to samo co FK tylko ze fk daje swoje pudelka inne i cos tam jeszcze
  3. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    ja wyslalem troche zaproszen do tego tematu ludzia z lubuskiego wiec czekamy narazie cierpliwie oby cos wreszcie wyszlo z tego lubuskiego spota
  4. adamooo dzieki za info. A na allegro 350zl a grill od S4 400zl to juz wiem w razie co gdzie sie udam jak bede chcial kupic jesli nie bedzie akurat uzywek w dobrej cenie
  5. Sebek () dlaczego bys nie pakowal? ja nie zaluje mnie np ciesza nowe felgi, radio, szyby teraz nowa skora
  6. pet3r po prostu lubie auta, i nie licze pieniedzy tak ze wlozone auto to nigdy ich nie odzyskam, wole wlozyc auto np niz zrobic sobie remont pokoju(moje pierwsze auto toyota celika to byl prezent na walentynki od mamy( mialem do wyboru albo samochod albo remont pokoju..... wybralem samochod) czy kupic nowy komp bo to mi daje wiekcej radosci a4 kupilem juz za swoje pieniadze i wszystko w niej robie z wlasnej gotowki a auto nie kupilem na rok czy dwa... mam zamiar je miec sporo dluzej bo mi sie bardzo podoba, jesli bedzie sie spisywac tak jak teraz to 5lat to minimum (tak mysle) a potem .... b6 zapewne ;] i zacznie sie od nowa ykk no zderzaczki to pewnie za parenascie miesiecy, jesli trzeba bedzie ( bo 17" beda za male ) to zmienie na 18" a te pewnie sprzedam pozatym juz te 17" mi sie wydaja troche male i ciutke zaluje ze nie kupilem 18" ale trudno .... troche napewno jeszcze z nimi pojezdze ale tak to juz chyba jest ze na poczatku nam sie wydaje 16" w sam raz potem 17" w sam raz a co niektorzy tutaj 18" uznaja za wersje zimowa hehe
  7. Nowak_zg opublikował(a) temat w Lubuskie
    Spocik Lubuski
  8. tez juz sie wyslalem ;]
  9. ykk i tu twoja przewaga sie ujawnila nade mna ja nigdy nie przegladam ebay`a jeslibym bral to ten pierwszy ale teraz robie audio ( w tym roku )ktore pochlonie troche pieniedzy ( bo trzeba bedzie przerabiac tapicerke przednich drzwi pod glosniki oraz slupki i wygluszac troche- a zostanie to zrobione w carmani w sulechowie ( www.carmania.pl )) wiec wszystkie pierdolki odstawiam na bok potem xenon albo valeo albo od s4 ( jeszcze nie wiem ) i potem chyba grill ( do wakacji 2008 ) potem zderzaki od eSki i tylne swiatla poliftowe ( po wakacjach 2008 ) i wtedy koniec ... ( nie wiem kiedy ... )no chyba ze sie uda kupic fotele Recaro od Rs`a ;] i moze RNS-E ;] i potem pare lat bedzie spokoj z modami
  10. ykk szukam grila od rsa bo od esa jest troche za srebrny ale cena nowego mnie troche przeraza ~350zl na allegro od rs`a wiec szukam uzywki w dobrej cenie
  11. fajne fotelaski audia4s4 gratki za auto ale co a4 to a4 :gwizdanie: a tak serio ten diesel musi dawac sobie rade z ta buda ps. ile wazy ?
  12. no to mam kolejny bajerek w mojej a4 ;] wlasnie zalozylem ( po poludniu kupilem ) fotele s line w czarnej skorze + tylna kanape + boczki drzwi + 2 komplety listew bocznych (szarych) + ori podllokietnik a wyglada to tak: jutro dam wiecej fotek narazie zalozylem tylko fotele i kanape jutro podlokietnik zmieniam swoj na ten skorzany i moze boczki zaloze jutro co za tym idzie bede mial na sprzedaz swoje stare graty: boczki, listwy i podlokietnik oraz fotele(podgrzewane) i kanape nastepny krok audio a potem xenon prawdopodobnie ale nie wiem kiedy xenon bo audio pochlonie sporo pieniedzy
  13. mial byc klubowy zakup unidena 520xl ale cos nie wyszlo a duzo chetnych bylo sam je bede kupowac w najblizszym czasie i wiem ze duzo osob z forum je ma i sa zadowoleni bo jest na podzespolach presidenta
  14. ? nie rozumiem tej wypowiedzi ;> jakie fele ? jaki profil ;> ?
  15. ladniutka ... i wyposazenie tez spoko tylko felunku brakuje
  16. http://j-klimek.ovh.org/ <--- hahaha myslalem ze umre ze smiechu ;]]] ciagle tego slucham
  17. a co do cordoby ....sama w sobie jest jak dla mnie brzydka a tutaj mamy mega kombo Wiejski Tuning chociaz spasowanie wyglada na nienajgorsze przy tym co nieraz widac
  18. sam ja tak skrzywdziles tym chromem ? zdejmij chrom oraz brewki i daj felge na poczatek narazie jak dla mnie niestety WT czekam na mody
  19. ladna felga ale te dokaldki i tak bym pomalowal odrazu auto zyska na prezencji ogolnie nie ma co zmieniac jesli nie jestes zapalencem a jesli ejstes to niedlugo od kolegow dostaniesz dluga liste jak dla mnie to wsadzaj RNS-E, xenon oraz foteliki z s-line i przyciemnij delikatnie wszystkie szybki ale i tak nawet taka prezentuje sie miodnie
  20. a ja dostalem ostatnio ( jak byla akcja znicz ) 100zl i 8pkt policjant chcial dac 350zl ale powiedzialem ze nie przyjme bo jestem studentem i nie mam dochodow i nawet sad grocki mi obnizy ta kwote to powiedzial ze da 100zl to poweidzialem ze dobra przyjme bo nie bede sie ciagac po sadach mimo iz uwazam ze nie byla to moja wina: a akcja wygladala tak jade sobie 50km/h w miescie i sobie cos przy radiu kombinowalem i staruszka (moher! - fanka Rydzyka i Giertycha) wychodzila z cmentarza na pasy i sobie idzie wiec jak ja zauwazylem to zaczalem hamowac a ona sie przestraszyla i odbiegla ( ja bym spokojnie wychamowal ze 3-4 metry przed przejsciem ) i policjant akurat stal i mi kazal zjechac no i on mowi ze "ta kobieta musiala zmienic przez pana tempo przechodzenia przez przejscie" ja mowie "nie musiala, ja bym wyhamowal" a on na to "nie wychamowalby pan" ja mowie ze "wyhamowalbym" a on "tego to juz i tak nie sprawdzimy" jeszcze babka podchodzi i mowi do niego "panie... on chcial mnie zabic" to juz mi sie slabo zrobilo i myslalem ze cos jej zrobie i wroci tam na cmentarz ale nie na groby tylko pod ziemie (sick! moher ;] ) ale najsmiesniejsze bylo to ze odrazu jak mnie zatrzymal ja szybki przednie w dol ( bo mam folie ) a on nawet nie zauwazyl ze mam reszte przyciemnione ;D wiec udalo sie z tymi szybami chociaz heheh a 100zl i tak za bardzo nie odczuje ... gorzej z punktami wiec niedlugo sprawiam sobie CB ( prezent od rodzicow pod choinke taki sobie zarzyczylem ;> ups. ..... tzn od mikolaja )
  21. fajny szkrab Gratulacje hehe to czekamy na pierwsze resoraki A4 dla mlodego chociaz narazie musisz mu chyba czegos poszukac bardziej pluszowego na poczatek co wyglada jak A4 ;]
  22. http://moto.allegro.pl/item266268616_alutec_cult_audi_vw_mercedes_seat_8_5x18_5x112.html <-- wsadz takie lepszych na rynku nie ma :gwizdanie: (zartuje... jedne takie na forum starcza ;] ) hehe a tak serio to fajnie by tu chyba wygladal model z rs4: http://moto.allegro.pl/item267448776_audi_a4_a6.html taki albo takie jak zaproponowal raggaman
  23. jak dla mnie MAM srednio bedzie pasowal to agresywnej stylizacji
  24. Rota ma lekkie fele ale strasznie drogie i glownie do aut japonskich robionych na JDM one pasuja ;] http://www.rota-wheels.pl/
  25. Tomigsi masz juz jakis model felg upatrzony ? ja bym bral na twoim miejscu cos agresywnego a nie zadne klasyczne audi`kowskie poniewaz robisz dosc mocno te auto i fajnie zeby fele podkreslily te mody i ten IC

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.