Treść opublikowana przez Nowak_zg
-
[ALL 1.9 TDi] srednie spalanie - test
5.2
-
[B5 ABC] Czas sie pochwalić..
wyglada prawie jak moja ;D ten sam kolor buda kombi ten sam wypas ... prawie bo ja nie mam skory i telefonu.
-
[B5 ADR] No to i moja A4 jeszcze przed tuningiem :)
;> jak juz pisalem na pj.... wg mnie nie angel eyesy tylko lampki poliftowe i nowa fela ;> i auto zmienia sie o 180 stopni
-
[B5 ACK] moje audi
ladny sedanik, ciesze sie ze nie jestes jednym z tych co sie lubia bawic z zywica i szpachla chcesz sprzedac fotele ;> ?( pytam serio )
-
[ALL B5]Moje wozidelko
a wyposazenie identyczne jak u mnie Dobrze ze avancik w dieselku i z niemiec
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
Fele kupione :> 17" Alutec Cult ( 5 śrub 6,5*15H2 ) zalozone zostana jak przyjade do polski czyli za miesiac Oponki Goodrich 225/45R17 mam nadzieje ze beda pasowac a wam jak sie podobaja ?
-
S4 B5 Moj ci on!
auto kozak ;> do wydechu juz sie nie czepiam .... ale serducho, osiagi i fele mi sie podobaja jak dla mnie kozak
-
[B5 ADR] [b5 1,8 125 KM, 1994] Na począteek wystarczy :)
a fele masz takie jak moje :> hehe ogolnie ladna seria ;]
-
[B5 AFN] Brak mocy, auto się trzęsie
to niestety nie to .... filtry paliwa i powietrza sa wymieniane co 8 000km tak samo jak olej oraz filtr oleju :| dzis tez wymienilem wlasnie filtry(zawsze orginalne) i olej (CASTROL GTX MAGNATEC DIESEL 10w40) podpinany byl juz pod vaga i zadnych bledow niewykazywalo moze jakies inne propozycje co to moze byc ?
-
[B5 AFN] Brak mocy, auto się trzęsie
na poczatek witam wszystkich ze ;slonecznej; irlandii . Nie mam tu internetu wiec odczytam dopiero co mi poradzicie i za co mnie pojedziecie dopiero za kilka dni. Problem mam taki: wyjezdzajac rano po ok 5 minutach z pod swiatel ruszylem tak ze na pierwszym biegu przyspieszylem do ok 2500-3000 obr/min i wrzucilem dwojke: auto zaczelo sie dusic trzasc szarpac (prawie zgaslo). Co to moze byc? wolalbym wiedziec bo zamierzam za ok 2 miesiace wrocic nia do polski i lepiej zeby na trasie nic sie nie stalo bo to 2000km od domu. mial ktos podobny problem? co powinienem sprawdzic? z gory dzieki za odpowiedzi. za pare dni przeczytam. pozdrawiam
-
Spadek Mocy :( 1.9 TDi [AFN] 97r
a chcialem ci doradzic zebys sprawdzil wezyk gumowy przy turbinie bo moj brat mial to samo .... ale widze ze juz sam do tego doszedles
-
Folie do szyb
nie chcem sie madrzyc ale folii nie mozna miec na przednich bocznych szybach w ogole jestem w 100 % pewny bo ostatnio sie rozgldalem za prawem jak to wyglada. to 30% dopuszczalne jest ( ale fabrycznie jest juz prawie tyle to po 1. a jesli nawet mozna troszke przyciemnic to tylko piecem przednie boczne ). policjant zatrzymujac auto moze zabrac dowod bez badania przepuszczalnosci swiatla jesli zobaczy ze na przednich bocznych szybach jest folia, wystawia pokwitowanie na 7 dni i wteyd jedziemy na przeglad placimy za to za co nam zabrali czyli za szyby ( badanie kazdej rzeczy kosztuje 20 zl ) i jak auto przejdzie przeglad to wtedy mozemy odebrac dowod. przyciemnienie piecowe wszystkich szyb oprocz czolowej do avanta w technicolorze w woj. lubuskim kosztuje ok. 1480zl. prawdopodobnie po wakacjach zrobie piecowke wiec umieszcze fotki. a co do folii to oczywiscie sa lepsze i gorsze, np jak widze niektore auta z niby czarna folia a ze srodka widac wszystko na fioletowo to rece mi opadaja, to taka najtansza folia z allegro. ps. kolega ma corrado vr6 i przedwczoraj mu zabrali wlasnie dowod za folie na przednich szybach bez zadnego badania oraz za wystajace kola tylne, ponizej daje fotki tego corka... szyb nie mial mocno przyciemnionych a jednak .... jak sie trafi na wrednego kraweznika to po nas Fotki: ps. koszt tych 1480zl to dosc duzo dlatego ja mysle ze jesli nie starczy mi na piec wszystkich to zrobie tylne i tylne boczne folia a przednie boczne piecem i powinno byc ok
-
Moje a4 cabrio
Tony zdradzisz marke audi hehe jechalem 300m i powiem tak: kanapa jakich malo ale wygodny i ma swoj urok, da sie zrelaksowac ale spalanie ..... 300c jest fajny z wygladu, 300m mi sie nie bardzo widzi a no i biala perla to jest chyba najlepszy lakier teraz, gdybym mial na jakis drogi samochod to bym go wlasnie chyba bialy kupil albo czarny :> ale bialy ma byc niedlugo bardzo modny z tego co slyszalem, dowodem na to jest to ze firmy motoryzacyjne swoje flagowe topowe najmocniejsze wersje czesto teraz pokazuja w kolorze bialym ( przepraszam za odejscie od tematu a4 cabrio ) PrzemekDz bedziesz wstawial te czarne 20" ? :drool:
-
Moje a4 cabrio
mi by bylo az zal sprzedawac taka perelke a co do felg to uwielbiam czarne fele ze srebrnym polerowanym rantem do tego rozmiar 20" - respekt.... mam nadzieje ze uda ci sie je tam wlozyc, wg mnie felgi beda pasowac idealnie.
-
Moje a4 cabrio
http://moto.allegro.pl/item210125071_audi_a4_cabrio_1_8t_multitronic.html to jest ta sama ;> czemu jest na sprzedaz ? nie kapuje
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
dzwonilem pare dni temu do studia technicoloru ( jedyna chyba firma w lubuskim ktora przyciemnia piecowo ) to usuga przyciemnienia szyb wszystkich oprocz czolowej to koszt ok 1480zl. wiec po wakacjach zaczynaja sie zmiany poniewaz sesja na uniwerku zaliczona i za 4 dni wylatuje do Irlandii zarobic na mody do niej
-
[B5 AFN] My A4 - Czas Tuningu
nie moge cos powiekszyc fotek nie wiem czemu, takie male dales ? tam masz brewki ? mam nadzieje ze one znikna jak wlozysz nowe oczka ;] szkoda ze nie kombi :gwizdanie: hehe ale silnik AFN to duzy + sam mam taki ;]]] ogolnie zmiany pojdna na + ale ja bym i tak bral 17 - to nie jest zly wybor na polskie drogi ja mam 16 i sadze ze to o 1-2 cale za malo jak dla mnie min to 17"
-
[B5 AFN] był przeciętny szary avancik
lusterka typu bmw m3 w audi ? :bicz3: daj wiecej fotek wtedy mozna bedzie uczciwiej ocenic
-
[B6 AVF] Czarny AVANT
ladna seria w dodatku avant i diesel
-
[B5 ALG] A4 2.8 V6 193km Quattro
mody ida w dobrym kierunku, jak dla mnie bardzo ladna, soczewki zderzak od S4, srebrne lusterka, 17" od S, fajne grzane fotele, naped quattro, dobry silnik v6 czego chciec wiecej ja wiem czego mniejszego spalania ;] zapewne hehe ale wielki pozytyw za a4 ps. ja bym jeszcze zmienil tylne lampy na te po lifcie albo na cleary :> fajnie by wygladaly cleary w czerwonym nadwoziu ( nie mylic z lexus lookami )
-
Co Cię denerwuje w audi A4
wrazliwe zawieszenie na polskie drogi ( to wina raczej drog niz a4 bo samo a4 prowadzi sie super ) szybko przeciera sie fotel kierowcy w niektorych egzemplarzach z tego co wiem wiecej wad nie pamietam wszystkich bardzo zaluje :]
-
jakiego wyposażenia brakuje nam w naszych A4???
navi i skory i elektrycznych szyb z tylu oczywiscie brakuje troche wiecej ale to bym chcial miec
-
Co Wy na to ?
dodam ze .... moc to nie wszystko ida podobnie ale kolega ma crxa vteca 150KM + lekkie mody = ok 160KM moze ciut wiecej ( nie mylic tego vteca z vtecami w civicu 125KM ani z crxami 125KM [ inna sprawa zeby nie mylic silnika z civica 125 KM z crxem 125 KM ) i objezdza auta ktore na gtechu robia setke w 6.5s nieduzo ale objezdza, mam nadzieje ze niedlugo zamontujemy jemu gtech i zobaczymy ile wyjdzie ( seria ma 7.0s do 100km/h ) a8 4.2 quattro tez dostala od niego na 1/4 mili
-
Mandaciki panowie mandaciki
mam pare zdjec z fotoradoarow :> np. w terenie zabudowanym 89 celica, 59 tez celicą puntem rodzicow przejechalem przez deptak w zg ( gdzie ruch jest zakazany ) z rozpietymi pasami ja i dziewczyna ... policjant chcial dac 100 za moje pasy 100 mi za dziewczyny pasy 100 jej za jej pasy, 500 zl za przejazd przez deptak ale dal 50 zl mily gosc :> punktow nie wiem ile mam.... boje sie sprawdzac kolega ostatnio w miescie testowal crxa vteca, rozbujal go do 250km/h na obwodnicy i jak wracal 170km/h wyprzedzal na pasach na skrzyzowaniu i na podwojnej ciaglej to akurat policjanci stali ;] 1000 zł i 21pkt ( na szczesnie nie mial wczesniej pkt ) i zabrali mu dowod za zaglosny wydech
-
Diesel - Audi czy BMW?
diesel w bmw - tylko nie tds 2.0d, 2.5d lub 3.0d nie mowiac o noych dieslach takich jak 3.5 bi turbo kuzyn ma w e46 2003 diesla 2.0d i go zchipowal w vtg bodajze i ze 150KM zrobilo sie 191KM jesli chodzi o kulture pracy zdecydowanie lepsze beda diesle w bmw jesli chodzi o spalanie to ciut lepsze beda diesle z grupy audi/vw jesli szukasz mocnego diesla ja bym sklanial sie ku 3.0D 184/204KM jakos mial zaleznie od roku i modelu a w serii 5 e60 chyba 224 KM