Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

talib1990

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez talib1990

  1. gdzie to widziales ?? w jakim salonie ?? jakies znaki szczegolne?
  2. a nie jest przypadkiem tak, że tamta osoba musi przed organami prawnymi przyznac się i rozpoznać swoją osobe na zdjęciu, że to ona dokonała wykroczenia ?
  3. http://www.youtube.com/watch?v=4H8CMvsEJeQ&feature=related piosenka o Legii :polew:
  4. pytaj o dworzec PKP i to tam, ale od strony centrum, auto zostawisz na Młyńskiej 100m od placu nasz gps katowicki a jak, jeździ sie to sie wie a kolega zapomniał podziękować Gorol jeden kurw..... tylko nie gorol :PP Levy ciągle gdzieś w Europie, Yogi otwiera już własny interes trudno nad każdym nadążyć ://
  5. chłopaki szybkie pytanie... gdzie w Kato jest plac Szewczyka ? przyjeżdżają tam róznego rodzaju busy itp... i gdzie najlepiej przy nim na jakies 10 minut zostawic autko eby tylko kogoś odebrac... będe leciał od Sosnowca lub Mysłowic.. jak lepiej ?
  6. a ja ostatnio słucham często Grubsona lub Soboty ze Stopro
  7. do domowego użytku również moge polecić NEO nawet widze, że wyszła jakaś seria TVN TURBO http://moto.allegro.pl/item809761286_prof_kpl_kluczy_nasadowych_3_8_tvn_turbo_gratis_fv.html
  8. w samym obiekcie nocleg drogi.. zawsze mozna wynajac jakas kwatere juz na miejscu nie powinno byc z tym problemu o takiej porze ale reki nie dam sobie uciąć
  9. widok zza szyby basenu..a co do opinii powiem w skrócie...napewno tam wróce ale w jakiś ciepły weekend[br]Dopisany: 12 Listopad 2009, 15:36_________________________________________________ ile kosztuje taki wypad kilkudniowy na dwie osoby?? jak ja bylem aktualna byla promocja, że w jeden dzien kupowales karnet na całą dniówke to w momencie pozostania na nastepny dzien wchodziles za friko na ten sam bilet... calodniowy karnet dla osoby dorosłej to było ok 70-80 zł ..obowiazywaly rowniez bilety rodzinne i duze znizki dla dzieci http://www.tatralandia.sk/main.php?menu=&lang=pl tutaj macie aktalne cenniki fotki itp
  10. bylem w tatralandii ale w lato..jesli chodzi o te kryte baseny to polecam ci bardziej wersje karnetów tą wyższą bodajże VIP ja bylem w lato i nie bylo sensu tej wersji brac poniewaz w nizszym pakiecie byly dostepne wszystkie baseny na zewnatrz zjezdzalnie itp i pogoda dopisywala. a po co siedziec w cieple dni pod dachem...ja bym do tatralandii sie w taka pogode jak teraz nie wybral wlasnie z tego wzgledu. a co do widoku gor z wewnatrz widac je jak na dloni moze znajde fotki to zobaczysz
  11. a jak to mialo miejsce przed skrzyzowaniem to oba auta nie "załapały" sie juz na linie ciągłą?
  12. Speed Gaz Marcin Mińszczak Oświęcimska 94, Chrzanów Wojewódzctwo małopolskie 502 054 046 gazowal min. S4 B5,B6, Subarynki STI.. wszystko chodzi bez problemów
  13. Nowak_zg Ty masz już zboczenie na punkcie grania:P nie zostało Ci coś ze sprzetu z A4 hehe po małych modach mógłbyś coś wymłodzić w domku :kox:
  14. tak, musisz na połaczeniu radiatora z procesorem ale z opisu wynika, że owa pasta jest w zestawie tego coolera
  15. wydajniejszy wiattrak na procka to raz ..mozesz zalozyc radiatory rowniez na ram i dysk..ale tez dobrym rozwiazaniem bedzie zalozenie 2 wiatrtakow jeden z przodu a drugi z tylu ( lub nawet 2 z tylu jeden pod drugim) w celu wytworzenia obiegu ..przedni bedzie wpychal zimne powietrze a tylni ( lub 2 ) bedzie je wyciagal...mi dzieki takiemu zabiegowqwi temp spadla o 12* C[br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 15:39_________________________________________________ sam mam wiatraki z tej firmy sa fajne a co najwazniejsze ciche..oba mam stale bez czujnika podpiete i ustawione na 800 obr/min a co do pasty to polecam ta srebrrna termoprzewodzaca... ja do zarzadzania temp uzywam speedfan'a
  16. Malik ta sluchawka wyglada fajnie..tylko powiedz mi zkad sie wziela az tak niska cena..??model 710 jest produkowany teraz..nie lepiej dolozyc pare groszy i kupic aktualny model? a jak z czasem czuwania ale tym realnym ??[br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 14:52_________________________________________________a jakas inna nokia? czy moze odpuscic sobie ta marke jesli chodzi o sluchawke... LG juz mialem i wiecej nie kupie..( bardzo niewygodna juz po godzinie uzytkowania i nie male jaja ze sparowaniem urzadzenia)
  17. witam, chciałbym zmienić moją aktualną słuchawke Nokie BH-200 http://www.ceneo.pl/264864 na coś co napewno będzie głośniejsze .. ponieważ ta słuchawka jest fajna ale do momentu kiedy jest cisza w autku... uchyle szybe i już mam problemy z dosłyszeniem mowy rozmówcy... druga strona też średnio mnie słyszy z tego co mówia... napewno wielu osobą ten temat sie przyda.. bo koszt takiej sluchawki to równowartość jednego mandatu za rozmowe przez sam telefon... limit cenowy mysle, że jakieś 100 zł... pozdrawiam.
  18. narazie wykombinowalem tylko tyle ze przelaczam pomiedzy tv a monitorem wybranym skrotem klawiszowym wtedy mam na kazdym z urzadzen wybrane ustawienia
  19. wiele osob zmienia na polifty... popytaj moze ktoś ci pusci taniej )))
  20. sytuacja w niektórych miejscach jest naprawde nie ciekawa.. nie wiem jak w innych miejscach ale w Sosnowcu jest praktyka przyjmowania osob na okres probny po okresie probnym dziekujemy nastepna partia " świeżaków " prosze ..robią tak chyba ze wzgledu na niższy ZUS itp..szczerze nie wiem..ale logicznie myśląc przeszkolenie pracownikana jakies stanowisko trwa okolo 2 tygodni.. wiec pracy pozostaje okolo 10 tygodni... ja jako uczen ostatniego roku technikum musze kur... kombinowac i pracować po szkole .. bo w domu kokosów nie ma ( ale to chyba kazdy tak ma ) ..w piatek w trase na weekend..a gdzie szkola i inne obowiązki.. ciężko jest panowie naprawde.. ps. jakby ktoś miał jakąś prace na popołudnia w tygodniu w mojej okolicy byłbym wdzięczny
  21. witam mam tv LCD LG LH 2000 http://telewizory-lcd.pl/telewizory_lcd/LG_32_LH_2000.php i w stacjonarnym kompie grafe GF 7600 GS Sonic http://www.frazpc.pl/news/16441-Palit_GeForce_7600_GS_Sonic chciabym połączyć te urządzenia ze sobą.. i takie pytania... czy ten kabel http://www.allegro.pl/item799409333_kabel_hdmi_dvi_2m_gold_10gb_v1_3b_2560x1600p_od_ss.html bez problemu rozwiąże to ?? ps. oczywiście chciałbym żeby zwykły monitor rownież był w tym samym czasie podłączony.[br]Dopisany: 31 Październik 2009, 10:14_________________________________________________z racji tego że kabel już kupiłem mam takie pytanie... chce ustawic aby monitor i telewizor wyswietlał DOKŁADNIE TO SAMO na jednym i na drugim..tylko oczywiscie w odpowiedniej dla siebie rozdzielczosci.. i ztad moje pytanie bo jak wlaczam klon to obraz na jednym i drugim jest ten sam lecz w rozdzielczosci wybranej z jednego urzadzenia...a jesli mam wlaczony tryb dual to rozdzielczosc jest ok tylko na jednym widze pulpit pasek zadan a na drugim tylko otwarte okna :/ karta to jak pisalem wyzej Palit GeForce 7600 GS Sonic a TV 32" LG LH 2000. Monitor podpiety kablem normalnym a TV DVI-HDMI... mam nadzieje ze ktos pomoze zebym nie musial tych trybow przelaczac..
  22. Witam mam pytanie.. co jesli ktos ma stłuczke np dzien po zakupie z jego winy a jeździ jeszcze na OC starego wlasciciela.. komu wtedy jest potrącana składka ?? z tego co pamietam do 30 dni od zakupu mam obowiazek zmiany polisy OC na nowego wlasciciela.. pozdro
  23. ustawienie AUTO sluzy do tego aby szybko schlodzic do żadanej temperatury potem im ta temperatura jest bliższa to nawiew zwalnia
  24. jeżeli się czujesz staro lub masz kompleks starszego brata to nie mój problem opinii tyle co d*p i na dodatek każdy ma inną..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.