Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

talib1990

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez talib1990

  1. moga przeszukać jeśli zachodzi podejrzenie, że auto lub Ty mogles uczestniczyć w popełnieniu przestępstwa... a takie podejrzenie policja moze miec zawsze.. mi raz trzepali autko nawet spr. kod IMEI w telefonie czy przypadkiem nie jest kradziony... a nawet chcieli mnie zamknąć na 48 h z powodu znalezionego w bagażniku kiju baseballowego z rurką w środku...ale wytlumaczylem im że tym narzedzien odkopuje śnieg z pod kół i jakoś puścili.. oczywiscie sie uparli i czekalem 20 minut na drugi radiowóz aż przywiezie blankiety z protokołu przeszukania oczywiscie nie bylo mi to potrzebne ale pan wladza widzac mlodego chlopaka chciał jak najbardziej mi uprzykrzyć życie
  2. kawałek bardzo fajny.. nie typowy rap dla " ziomków " ale rytmiczna piosenka wpadająca w ucho.. takie pytanie czy przy nagraniu miał jakiś udział Bosski Roman ? bo taki styl troszke podobny do niego
  3. a na takim torze Loeb rozwaliłby pewnie którąś szykane... każdy jest dobry w tym co robi i tego sie trzymajmy
  4. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8834493 idealne do lansu ew. Cabrio
  5. widać że spoko furek się zebrało.. Mironku jeszcze raz pozdro.. sorki, że odrazu nie podeszłem ale byłeś bardzo rozchwytywany przez innych
  6. Poddąbie.. tam są niezłe kwatery byłem w sierpniu klimat fajny a do Ustki masz rzut beretem
  7. to tansza alternatywa to oczywiście ibiza... http://moto.allegro.pl/18381_ii_1993_1999.html?id=18381&view=gtext&order=pd&change_view=1 masz za 11 k TDI 110 km 98 rok
  8. zostaw zamek wyciągnij samą wkładke wtedy z centralnego działa a kluczyka w co włożyć nie ma
  9. będąc w pradze na wycieczce klasowej spaliśmy w http://www.botel.cz/ nie ma może luksusów ale spokojnie można się przespać jedzonko też w miare a co najważniejsze jest to prawie w samym centrum
  10. PTP Macca Squad Gural Sobota Borixon
  11. powiem Ci, że mam pecha co do tej marki.. co bym nie kupił ze znaczkiem " Samsung " Nagrywarka, DVD, monitor.. wszystko się psuło i było dziwnym trafem wymieniane na LG użytkuje teraz prostą lecz super niezawodną Nokie 3110 Classic.. za Nokie E51 czy N95 chcą chore kwoty wiec nawet o nich nie mysle.. czekam az miła pani z orange wkoncu zadzwoni.. mam nadzieje, że stary patent o chęci przejścia do innej sieci zmniejszy cene telefonu albo da gratisa hehe
  12. SE nie chce ... nie leży mi kompletnie ten telefon.. mam do wyboru tego LG Nokie 3120 classic .. reszta ma cene kosmos przy wymianie ... chyba, że ktoś ma jakieś znajomości w Orange żeby załatwić jakiś telefonik taniej ;D
  13. a moglbys napisac cos wiecej ? chodzi mi o takie konkretne rzeczy czyli : - ile bateria trzyma ? - jak sie użytkuje telefonik który ma tylko dotykowy wyświetlacz ? - czy sie wiesza, zamula itp ... jesli chodzi o aparat to dla mnie sprawa drugorzędna ale chyba w miare fotki robi skoro ma matryce 5.0 mpx
  14. Witam, czy ktoś z Was użytkuje, użytkował ww. model.. teraz mam wymiane w Orange i nic ciekawego oprócz tego nie ma
  15. Poziu o to Evo hamuje czy nim też będziesz " przelatywał " STOP'y :kox:
  16. A to nadkole od RS4 czym sie rózni od S4 RS4 jest szersza.. to chyba nadkola też będą szersze ..dobrze rozumuje ?
  17. uchowało Mi się jeszcze takie zdjęcie kiedyś w necie znalezione..
  18. to Lambo jeździ w Policji Autostradowej w Italii widziałem jeszcze będąc tam M3 E46 na autostradzie[br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 20:40_________________________________________________ciekawe wnętrze ma to Lambo
  19. autko z Limanowej .. ? heh.. mam tam rodzinke.. domek.. jestem tam dosyć często.. i musze powiedzieć że co drugi sprzedawca w tamtych okolicach to wałek jakich mało a Giełda w N. Sączu jest ich zbiorowiskiem tam już nikt nie chce kupywać samochodów " z gór " dlatego coraz wiecej jest ich na giełdach w Mysłowicach i Gliwicach.. wiadomo nie ma co generalizowac.. ps. mam nadzieje, że się myle..
  20. jak kogoś stać to niech jeździ na PB... ale podsumowując koszty paliwa to chyba każdy z nas wolałby jeździć A4 z LPG niż seicento na PB ... komfort calkowicie inny a koszta paliwa bardzo podobne.. nie wszyscy super świetnie zarabiają aby jeździć na benzynce.. a doba instalacja gazowa jest dobra alternatywą w samochodach... jak się dba tak się ma ... jak sie nie dba to nawet elementy układu paliwowego ci siądą.
  21. troche bardziej na zachód okolice Ustki.. świetna kameralna miejscowość Poddąbie.. polecona Mi przez Zdenia..w zeszłe wakacje przetestowana.. i musze powiedzieć.. że napewno tam wróce
  22. ta cena 69zł za telewizje + internet 2 mb to normalna cena w stałej promocji jedna usługa za 50 % ja tak płace.. ale żałuje ze nie poczekałem na bodajże 10 mb i 20 zł wiecej
  23. rocznik 2000-2003 to koncówka b5 czyli 1.9 110 km VP i 1.9 115 PD a potem to już B6
  24. jeżeli masz mniejszy profil niż ja, to gratuluję, bo ja mam profil oponek 40 z przodu i 35 z tyłu. tyle, że profil opony to stosunek innych danych opony.. wiec automatycznie jesli masz opone np. 225/45/17 to napewno wyższa opona będzie w momencie kiedy to bedzie opona np. 305/45/20 .. a co do porównania kół w A4 i w X5 to troche nie na miejscu .. btw do a4 raczej oponki o szerokosci 3xx nie założysz bez rezania
  25. jak w temacie.. zna ktoś może opinie lub sam posiada telefon ww firmy ?? http://myphone.pl/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.