Treść opublikowana przez talib1990
-
warto quattro kupić?
Kumpel 4 miechy temu kupil 1.8tq w b6 za 17900 z roczna instalacja BRC w skorach 2001 granatowy sedan wiec sie da kupic ponizej 20k Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Chlopaki taka sprawa.... mam zamiar oświadczyć sie mojej Martynie zawsze jak gdzies bylismy to nie bylo czasu itp. Mam zamiar do piatku zakupic ringa i mysle czy by nie dalo zrobic tego na zlocie... wiem pomyslicie pierdolniety... itp ale mysle czemu nie ? Co o tym myślicie ? Ps. Czy ew. Moge prosic o wasza pomoc ? Jakies pomysly...? Myslalem czy na paru autach nie napisac na przeenich szybach czegos i zwolac wszystkich pod pretekstem konkursu... potrakrujxie prosze to powaznie Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2
-
Truckerzy
w scanii 4 2001 bezpiecznik "1 " odpowiada za kaganiec, wtedy tniesz ile sie da
-
warto quattro kupić?
W poprzedniej 1.8 tq wymieniałem łożysko tylniego koła .. ok 120 zł sztuka wiec bez tragedii... tak samo tulejki na wahaczach chyba po 40 zł sztuka
-
Jakiego Netbook'a wybrać ?
Moja dziewczyna też chciała kupić sobie kolejnego netbooka, wybiłem jej z głowy takiego malucha i kupiliśmy 13,3 Lenovo IdeaPad S300 i3-2365 4GB 500GB (szary) - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD dokładnie takiego... używa go już z pół roku jest super zadowolona... bateria trzyma 3,5 h i cała obudowa aluminiowa
-
Truckerzy
Czterooska wywrotka scania ... Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2
-
auto do 15 tyś...
Mojej Martynie kupilem 1.1 Peugeota 2003 206 jedzi 100% miasto. Do pracy ma jakies 10 km i auto spala 7,8 l gazu . Wiec pali niewiele. Na dodatek lapie temperature 30 stopni po max kilometrze wiec na benzynie jezdziesz niewiele... Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2
-
Truckerzy
Niestety mnie to zamkna z miejsca jakbym mial kontrole... wlasnie jestem na zaladunku... jak jest zakaz... Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2
-
Grupowy chiptuning z hamownią DYNO Rybnik - Anderllh
Witam, brat zakupił ostatnio Grand Scenica 1.9 DCI 120 6b. 2005r. chce wrzucić softa ..jaki byłby koszt ? jakie hipotetyczne przyrosty są takiego motoru ?
-
System operacyjny Android
Chlopaki banalne pytanie.. jak podczas rozmowy zapisac numer telefonu podawany przez rozmowce ? Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2
-
auto do 15 tyś...
Opel astra 3 . Kupisz mlode, czesci tanie Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2
-
WIFI Problem z prędkością...
Ale co ma kanal do tego ? Dwa lapki leza obok siebie jeden pokazuje w ustawieniach sieci 54 mb/s drugi zmiennie ok 144 mb/s ... mysle ze problem tkwi w ustawieniach karty mojego lapka... z tego co czytalem ta karta powinna miec standard wifi N .. Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2
-
WIFI Problem z prędkością...
Witam. Ostatnimi czasy zmieniłem łącze na 60 mb/s ...dzisiaj przyszedł nowy Router o standardzie N. Problem polega na tym, że na nowym netbooku mojej dziewczyny net zapierd*la i w testach pokazuje ok 60 mb/s a w ustawieniach sieci ok 144 mb/s i jest ruchome natomiast u mnie w testach pokazuje max 25 mb/s a w ustawieniach 54 mb/s i stoi..... w czym tkwi problem z moim komputerem ? Karta sieciowa jest chyba w standardzie N model to Ralink RT3090. Licze na pomoc ... bo może gdzieś musze zmienic ustawienia karty Wifi aby obsłużyła ten tryb N
-
Wyłącznik pompy paliwa na czas pracy na LPG
Nie przemadrzam sie to raz. Po drugie mialem 1.8tq z lpg i wiem na czym polega jazda na gazie tym samym nie jestem kims kto jezdzi tylko" ropniakami ". Kazdy w tym poscie stara Ci sie uświadomić ze wylaczenie pompy nie przynosi zadnego pozytywnego skutku a wrecz odwrotnie. Tylko ze ty przepuszczasz to przez uszy i mowisz ze zrobisz to po swojemu i tak.... to po co w takim razie pytasz na tym forum skoro wiesz lepiej... i kto tu jest przemadrzaly... Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2
-
Wyłącznik pompy paliwa na czas pracy na LPG
wyjdź i nie wracaj.... i nigdy nikogo nie strasz... bo na każdego cwaniaka znajdzie sie wiekszy cwaniak ..:decayed:
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
czemu nie zatrąbiłeś ani nie mrygnąłeś :decayed::decayed:
-
Spoty Katowice i okolice
Hebla.... sto razy AFN'a zamieniłbym na 1.8 Turbo Quattro..... :kox::kox:
-
Spoty Katowice i okolice
Witka... Chłopaki stało się nie możliwe.... dostałem pismo z Prokuratury.... znaleziono typa co mi ukradł Audi :kox::kox::kox: Wszczęto postępowanie w tej sprawie....
-
Wyłącznik pompy paliwa na czas pracy na LPG
to na ch*j się pytasz ? :facepalm::facepalm: paliwo przechodzi przez wtryski wraca powrotem i tak w koło ... proste jak budowa cepa
-
Co zobaczyć ciekawego po drodze ?
Jedz po drodze do Szczawnicy do Limanowej na zapiekanki w rynku na ul. Matki boskiej bolesnej. Ta zapiekankarnia ma juz chyba ze 20 lat no i oczywiscie wejdz na krzyz w Limanowej... dobry spacerwk a u gory piekna panorama Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
co taka cisza ?:decayed:
-
Nowe drooogie auto
Q7 v12 tdi po sofcie biały mat czarne koło czerwone skóry i mam jedno auto do lansu i na wakacje Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
no to fajnie chłopaki.. będzie raźniej po drodze więc gdzieś sie w Lublińcu spikniemy :decayed: Mefju na kiełbache zaprosi z rana :grin:
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
a ja woże młotek pod fotelem :naughty: ---------- Post dopisany at 19:50 ---------- Poprzedni post napisany at 19:00 ---------- chłopaki ja będe leciał w sobote z rańca jakoś ... pytanko czy ktoś po drodze będzie leciał żeby się dokleić do niego... chyba że ktoś leci ze śląska/małopolski https://maps.google.pl/maps?saddr=Sosnowiec&daddr=50.7315922,18.627534+to:Ostr%C3%B3w+Wielkopolski&hl=pl&ie=UTF8&ll=51.120765,18.292236&spn=1.872214,5.410767&sll=50.271399,19.194876&sspn=0.119153,0.338173&geocode=FbhO_wIdT4EjASkpS9r-mdoWRzHbB2UroSpsyw%3BFUgaBgMdzjscASmVTwhVNegQRzFuZtHY1tzHcw%3BFUoxFAMd6rUPASmxo2WVrbUaRzH3G79nPFj3tA&oq=Ostr%C3%B3&t=h&mra=ls&z=8&via=1
-
[ALL B5] USA OEM+ by mrogal SPRZEDAM...
w kanale :kox: