Treść opublikowana przez talib1990
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
na Wesołą ostatnio beton codziennie prawie woże ... będą zakładać agregaty chłodnicze żeby zejść z temperaturą :wink: to h*jowo czemu ?? koniec skróconego ? ---------- Post dopisany at 14:03 ---------- Poprzedni post napisany at 14:02 ---------- możesz mrugać i tak Ci nie odpowie... auto kupione od nas z klubu jedynie :decayed:
-
Przedawnienie mandatu? :)
do mnie przyszło już kilka razy z US, że zajmują Mi część wpływu jakim jest renta rodzinna... za mandat 100 zł zabrali 105,73zł srednio po 3 miesiącach zabierają jak dostałem je w tym samym województwie a jak dostałem jeden mandat w województwie małopolskim to przyszło mi po pół roku
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
na Wesołą ostatnio beton codziennie prawie woże ... będą zakładać agregaty chłodnicze żeby zejść z temperaturą :wink:
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Widziałem tą B5 stała pod blokiem u taliba koleżanka z Dąbrowy kupiła od naszego kolegi z forum to auto, jej rodzice mieszkają klatke obok i nie na SO a na SD :wink: MlodyABC chyba wczoraj swoją firmową karocą :decayed:
-
Kontrola samochodów służbowych GPS.
jest wszystko do ogarnięcia najczęściej masz jednorazowy zakup i montaż urządzenia ( ew. dzierżawa) + miesięczny abonament
-
System operacyjny Android
nie chce go za darmo:decayed::decayed: za duży
-
Kontrola samochodów służbowych GPS.
-stan paliwa oraz krzywą wykresu spalania ( szybki dołek = ktoś ci dmucha zbiornik ) -prędkość - stan pojazdu ( jedzie czy stoi ) - czy silnik jest odpalony - pozycje - można sprawdzić o której godzinie gdzie byłeś -temperature z czujnika ( używane np. w chłodniach )
-
System operacyjny Android
LG L7 czy ZTE grand X co polecita ?
-
Pomoc w kupnie GPS
posiadałem kilka Larków ale przesiadłem się na Smart GPS, posiadam troszke niższy model niż ten SmartGPS SG601 + MapaMap Top - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD bez odblokowania działa każda mapa na win ce 6.0 więc kupujesz, ściągasz z jakiejś stronki aktualną AM wgrywasz na karte i jedziesz:)
-
System operacyjny Android
a co sądzicie o tym ZTE GRAND X .. podobno hicior w przedziale ekonomicznym.. a co do LG to bawiłem sie L7 i jest w choooj lepszy niz L5...
-
Spoty Katowice i okolice
Ilu nas dzis bedzie? Moze tez podjade Wysłane z mojego MB525
-
System operacyjny Android
Tylko ze mnie to drazni bo dzieje sie to w najmniej odpowiednim momencie... Wysłane z mojego MB525
-
System operacyjny Android
chłopaki, mam motorole defy na andku 2.2.2 ... czasami mam problem następujący : ktoś do mnie dzwoni .... nie moge przesunąć suwaka aby odebrać.. ktoś się rozłączy i moge juz wtedy spokojnie oddzwonic.. nieraz zmuli go przy pisaniu sms czy wgranie jakiegoś nowego androida pomoze?
-
Jak podbić książke serwisową? I kontynuować historię
jak jest dobry mechanik to dawno jebnął ASO i otworzył sam własny warsztat ( znam już wiele przypadków takich gdzie ASO służyło tylko do nabrania doświadczenia )
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
a co chcesz pomalowac w macie ?
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
zobaczymy ile wytrzyma z nudów Martynie pomalowałem, a ile darcia było :decayed:
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
kupiłem kiedyś polskiego Dipa czyli Plasti Lak czarny mat w spray'u, dzisiaj z nudów dorwałem dziewczyny klapke z telefonu i efekt jest następujący klapka umyta tylko CLIN'em do okien w trakcie malowania efekt końcowy :kox:
-
Truckerzy
ja od grudnia stoje.... wszystkie czteroośki stoją....masakra... czekamy aż śnieg puści...
-
Co Wy na to ? Top 10 najbardziej awaryjnych silników.
VW i AUDI uzyskały różne noty... a oferta tych dwóch marek ( jesli chodzi o silniki ) w 90% sie pokrywa
-
Jaki palnik do ciecia zlomu.
u mnie w firmie tna acetylenem i tlenem... ale szczerze jeśli blacha jest do 4 mm to duży bosch i dobre tarcze lepiej i ekonomiczniej sie spiszą...
-
Diagnostyka zawieszenia.
-końcówki drążków -górne wahacze -banany też potrafią często paść
-
Sposób na rezonans magnetyczny ! Czyli walka z klaustrofobią podczas badania
spoko idzie przeżyć, nawala po uszach tylko:facepalm: a w modelu LG z jakim miałam do czynienia to nie była to puszka zamknieta tylko wisiał nad tobą fragment ustrojstwa ktory się tam obracał.....najgorzej ze czlowieka zaczyna albo cos swędzieć albo czuje że leżenie nieruchomo to nie jest stan naturalny.... No to za***iście miałeś :wink: No właśnie najgorsze jest to że a tu Cię zaswędzi, a tu uwiera.. wkurzające to jest. Ragg, bądz twardy a nie miętki :grin: co Ci jest ze musisz miec rezonans ? nie mozna zastapic tego innym badaniem ? Co mi jest tego nie wiedzą najstarsi indianie...dlatego robię rezonans USG barku może nie wykryć nic więc rezonans konieczny. Może i tak..ale w okolicy to same stare baby..a jak mam płacić to jeszcze by oko zawiesił na jakiejś fajnej łydce ---------- Post dopisany 21-01-2013 at 11:25 ---------- Poprzedni post napisany 20-01-2013 at 23:04 ---------- Byłem w aptece..mam hydroksyzynę 10 mg moja jak była w szpitalu dawali jej co rano.... była tak przećpana ze nie dało się z nią dogadać momentami... zawiasy itp. :decayed: jak sie lekarki zapytała po co to dostała odpowiedz " Aby Pani zniosła lepiej pobyt w szpitalu " jakby to było jakieś więzienie a dodam, że była na neurologii z powodów migren które ma od 3 lat
- Spoty Katowice i okolice
-
Szukam mocnego niedużego notebooka 13,3'-14' dla teściowej.
miesiąc temu też stałem przed takim wyborem dla dziewczyny, wybór padł na Laptop LENOVO S300 i3-2365M 4GB 23mm 1.8kg +ZESTAW (2941288645) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. aluminiowa obudowa przekonała nas... no i jakość lenovo :wink:
-
Poleć swojego mechanika:)
w moim AFN i ex AEB rozrząd zmieniał Łukasz z Radochy ( jadąc ostrogórską w strone mysłowic za wiaduktem w lewo ) 41-200 Sosnowiec ul.Radocha 2 inż. Łukasz Tomczyk tel.600-052-679 Musze polecić i to szczerze.... sam jeździ B7 2.0 TDI Q podłubanym na 19"