Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

daniels

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez daniels

  1. dokładnie,potrzebuje numer katalogowy oringa korka spustowego chłodniczki oleju/chcę przy wymianie oleum wypuścić też olej z chłodniczki olejowej/
  2. Daniel, a jak było w przypadku mrozów -10. Palil od strzala? Mi jeszcze nigdy nie zapalil, ale ma ewidentnie ciezko. Jak bylo u Ciebie jesienia przy +5? szczerze przy -10c 3 sekundy na rozruszniku i zaskakiwała ale chodziła jak zetor bardzo nierówno,na plusie paliła normalnie
  3. moja a4 paliła tak samo ciężko jak twoja z tą różnicą że przy -25c,zmiana świeczek i po problemie,przynajmniej u mnie :gwizdanie:
  4. moja tak paliła przy -25c po wymianie świeczek pali na dotyk niczym w lato ps: 3 świece nie żyły
  5. Pentacon Multi Coating Auto 1.850 bokeh wymiata
  6. miałem w Pentaxie,oczywiście w analogu,doskonała plastyka zdjęć-bardzo precyzyjnie wykonany,kupiłeś go? ktoś mnie podkupił w tamtym przypadku, ale niebawem kupie no chyba ze znasz jakaś alternatywe jeszcze w dobrej cenie pentacon multi coating,miałem w prakticach i to naprawdę stare dpbre szkło http://allegro.pl/pentacon-multi-coating-auto-1-8-50-mm-m42-i2091298103.html
  7. u mnie Vera+kleen flo aku 100Ah,przy -26C rozruch od strzała...aha nowe świeczki Bosch
  8. amorki u mnie mają po 65% i nic nigdy nie bujało,koła 17-stki 235/45 dla mnie to idealny kompromis na polskie drogi
  9. do silnik z PD stosowałeś 10W30???
  10. świece dogrzewające są tuż przy głowicy a EGR to inna bajka :gwizdanie:
  11. gość z filmu wspomina o tajemniczej płukance do silnika gdzie w dieslu po 1000km olej jest nadal jasny??? ciekawe :gwizdanie:
  12. miałem w Pentaxie,oczywiście w analogu,doskonała plastyka zdjęć-bardzo precyzyjnie wykonany,kupiłeś go?
  13. ja zalewam KLEEN FLO 150ml na cały bak
  14. było tak kiedyś że mandat z foradaru miał być dostarczony w ciągu 30dni ale teraz jest na to pół roku :gwizdanie:
  15. Trochę zabawy by było.. Chyba odpuszczę Gleba jest już pewna, nie wiadomo tylko co i kiedy Dzięki Jakie masz zawieszenie u siebie? 1be? Aj tam, głupoty gadasz Dobrze wyglądają dokładnie mam 1BE
  16. da radę ale meksyk jest piękny
  17. małe kompakty nikona też ogarniają temat,N P7000
  18. http://www.ebay.pl/itm/AUDI-A4-B6-8E-Trunk-Lip-Spoiler-2001-2005-/360390583174?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item53e8f3e386 tu masz w kolor
  19. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :polew: brak słów
  20. po montażu pierwszych parę dni tak,ale teraz im przeszło,moje były rozklejane
  21. dokładnie dlatego hid 4300K i jest oczywiście pozycyjne led
  22. zapodaj taką kiere
  23. tu jest trochę o tym http://www.dieselnagaz.eu/diesel_info.html http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=95422
  24. w mojej a4 b6 1.9tdi chciałbym zapodać alternator o większej mocy np: 150A pytanie czy taki podejdzie 059903016D[br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 20:48_________________________________________________http://allegro.pl/a4-b7-2-7-3-0-tdi-alternator-150a-059903016d-valeo-i2033111310.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.