Treść opublikowana przez daniels
-
[b6 AVF] oring korka spustowego chłodniczki oleju
dokładnie,potrzebuje numer katalogowy oringa korka spustowego chłodniczki oleju/chcę przy wymianie oleum wypuścić też olej z chłodniczki olejowej/
-
[B6 AWX] Bardzo słabo odpala w te mrozy.
Daniel, a jak było w przypadku mrozów -10. Palil od strzala? Mi jeszcze nigdy nie zapalil, ale ma ewidentnie ciezko. Jak bylo u Ciebie jesienia przy +5? szczerze przy -10c 3 sekundy na rozruszniku i zaskakiwała ale chodziła jak zetor bardzo nierówno,na plusie paliła normalnie
-
[B6 AWX] Bardzo słabo odpala w te mrozy.
moja a4 paliła tak samo ciężko jak twoja z tą różnicą że przy -25c,zmiana świeczek i po problemie,przynajmniej u mnie :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Bardzo słabo odpala w te mrozy.
moja tak paliła przy -25c po wymianie świeczek pali na dotyk niczym w lato ps: 3 świece nie żyły
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
Pentacon Multi Coating Auto 1.850 bokeh wymiata
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
miałem w Pentaxie,oczywiście w analogu,doskonała plastyka zdjęć-bardzo precyzyjnie wykonany,kupiłeś go? ktoś mnie podkupił w tamtym przypadku, ale niebawem kupie no chyba ze znasz jakaś alternatywe jeszcze w dobrej cenie pentacon multi coating,miałem w prakticach i to naprawdę stare dpbre szkło http://allegro.pl/pentacon-multi-coating-auto-1-8-50-mm-m42-i2091298103.html
-
Info dla tankujących na Orlenie/Bliskiej Południe Polski :)
u mnie Vera+kleen flo aku 100Ah,przy -26C rozruch od strzała...aha nowe świeczki Bosch
-
[B6 AVF] Moja srebrna strzała - A4 1.9 TDI PEŁNY S-LINE :) NOWE FOTY 1 STR
amorki u mnie mają po 65% i nic nigdy nie bujało,koła 17-stki 235/45 dla mnie to idealny kompromis na polskie drogi
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
do silnik z PD stosowałeś 10W30???
-
[B5 AFN] Szybkość osiągania temp. roboczej silnika
świece dogrzewające są tuż przy głowicy a EGR to inna bajka :gwizdanie:
-
Olej MOTUL- oryginał i podróbka
gość z filmu wspomina o tajemniczej płukance do silnika gdzie w dieslu po 1000km olej jest nadal jasny??? ciekawe :gwizdanie:
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
miałem w Pentaxie,oczywiście w analogu,doskonała plastyka zdjęć-bardzo precyzyjnie wykonany,kupiłeś go?
-
Ceny paliwa marzec 2026
ja zalewam KLEEN FLO 150ml na cały bak
-
Mandat z 10.2011 przysłany 25.01.2012r.
było tak kiedyś że mandat z foradaru miał być dostarczony w ciągu 30dni ale teraz jest na to pół roku :gwizdanie:
-
[B6 AVF] Moja srebrna strzała - A4 1.9 TDI PEŁNY S-LINE :) NOWE FOTY 1 STR
Trochę zabawy by było.. Chyba odpuszczę Gleba jest już pewna, nie wiadomo tylko co i kiedy Dzięki Jakie masz zawieszenie u siebie? 1be? Aj tam, głupoty gadasz Dobrze wyglądają dokładnie mam 1BE
-
[ALL B6/B7] Demontaż elementów wnętrza
da radę ale meksyk jest piękny
-
Kupno aparatu - lustrzanki.
małe kompakty nikona też ogarniają temat,N P7000
-
[ALL B6] Lotka na tylnej klapie proszę o pomoc
http://www.ebay.pl/itm/AUDI-A4-B6-8E-Trunk-Lip-Spoiler-2001-2005-/360390583174?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item53e8f3e386 tu masz w kolor
- B6 DIVISION
-
[B6 AVF] Moja srebrna strzała - A4 1.9 TDI PEŁNY S-LINE :) NOWE FOTY 1 STR
ładna "siostra" podobna do mojej
-
[ALL B6] Przednie lampy DEPO - zbieram opinie
po montażu pierwszych parę dni tak,ale teraz im przeszło,moje były rozklejane
-
[ALL B5] PHILIPS BLUE VISION W SOCZEWCE
dokładnie dlatego hid 4300K i jest oczywiście pozycyjne led
-
[ALL] Kierownica S-line od a6 do a4
zapodaj taką kiere
-
Instalacja HHO w TDI
tu jest trochę o tym http://www.dieselnagaz.eu/diesel_info.html http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=95422
-
[ALL] Większy alternator 150A
w mojej a4 b6 1.9tdi chciałbym zapodać alternator o większej mocy np: 150A pytanie czy taki podejdzie 059903016D[br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 20:48_________________________________________________http://allegro.pl/a4-b7-2-7-3-0-tdi-alternator-150a-059903016d-valeo-i2033111310.html