Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

daniels

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez daniels

  1. dzięki bardzo
  2. silnika 2.0 ma 64mm i taki mam do oddania nówka
  3. tja, na pewno od "czipa" a czemu Rogal nie chce zrobic tego auta? napisałem co przytrafiło się naszemu koledze,przebieg jego auta symbiliczny jakieś 115kkm i takie "jajca",ale najlepiej niech witek się wypowie..w każdym bądź razie leon wrócił do oryginalnego softa... ps:Witek jest na urlopie,dzwoniłem
  4. tja, na pewno od "czipa" nie pisz "tja",tylko spytaj leona...był chip i chwilkę potem było "po skrzyni" a czemu Rogal nie chce zrobic tego auta?
  5. ja stoję przed dylematem czy usunąć go całkiem,będe robił dolot z kwasa i sam nie wiem,na pewno będzie telepało po zgaszeniu...
  6. leon_stalowawola robił chipa i pisał o konsekwencjach..wysrała się skrzynia
  7. Witek się prawdopodobnie nie podejmie bo masz inną skrzynie niż manual....
  8. potrzebuję numery takich akcesoriów jak rolety do sedana boczne tył i tylną główną
  9. nie jestem za żadną opcją polityczną....ale "...by żyło się lepiej" w domyśle "...mi i kolesiom"
  10. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    chyba ją wezme.. :gwizdanie:
  11. ładniutka no i.. Nikon D90 I D40
  12. daniels odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    mi osobiście najbardziej pomogła turbinka dolotowa ,moc odczuwalna od strzała..
  13. odświeżam kotleta,czy przednie diódki podejdą na tył???
  14. u nie wylazł rudy na dole błotnika...w sumie pęcherze
  15. ja mam Aero wycieraczki u siebie i największa porażka jest w zimie,lód marznie na nich,trzeba oskrobywać płaszczyznę wycieraczki....
  16. też tak uważam
  17. może wada materiału... :gwizdanie:
  18. prawdziwa lalka,niczego sobie....
  19. a tak z ciekawości ile cały wydech z kwasa może kosztować?
  20. s line piękny
  21. dzięki serdeczne Robert
  22. u mnie po sofcie w V-Techu krakowskim na serii niby też 401NM,ale w najbliższą środę będę wiedział więcej :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.