Treść opublikowana przez daniels
-
[all b6] rolety boczne i tylna sedan
dzięki bardzo
-
[B6 BDH] FMIC w 2.5tdi
silnika 2.0 ma 64mm i taki mam do oddania nówka
-
[B6 BAU] Kto sie podejmie w Warszawie ?
tja, na pewno od "czipa" a czemu Rogal nie chce zrobic tego auta? napisałem co przytrafiło się naszemu koledze,przebieg jego auta symbiliczny jakieś 115kkm i takie "jajca",ale najlepiej niech witek się wypowie..w każdym bądź razie leon wrócił do oryginalnego softa... ps:Witek jest na urlopie,dzwoniłem
-
[B6 BAU] Kto sie podejmie w Warszawie ?
tja, na pewno od "czipa" nie pisz "tja",tylko spytaj leona...był chip i chwilkę potem było "po skrzyni" a czemu Rogal nie chce zrobic tego auta?
-
[B5 AHU] Jak zaślepic EGR ?
ja stoję przed dylematem czy usunąć go całkiem,będe robił dolot z kwasa i sam nie wiem,na pewno będzie telepało po zgaszeniu...
-
[B6 BAU] Kto sie podejmie w Warszawie ?
leon_stalowawola robił chipa i pisał o konsekwencjach..wysrała się skrzynia
-
[B6 BAU] Kto sie podejmie w Warszawie ?
Witek się prawdopodobnie nie podejmie bo masz inną skrzynie niż manual....
-
[all b6] rolety boczne i tylna sedan
potrzebuję numery takich akcesoriów jak rolety do sedana boczne tył i tylną główną
-
Ceny paliwa marzec 2026
nie jestem za żadną opcją polityczną....ale "...by żyło się lepiej" w domyśle "...mi i kolesiom"
-
B6 DIVISION
chyba ją wezme.. :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Moja szarlotka 131KM + wirus ledy, xenon, alu 18"
ładniutka no i.. Nikon D90 I D40
-
[ALL] Pytanko o zwiększenie mocy
mi osobiście najbardziej pomogła turbinka dolotowa ,moc odczuwalna od strzała..
-
[ALL B6] Diody w górnej lampce z B5 do B6
odświeżam kotleta,czy przednie diódki podejdą na tył???
-
Diagnostyka VAG - turbo i lmm - videostory
fajnie
-
[ALL] wykres by Mr Motors
- [ALL B6] Rdzewiejące a4 2004 r nie bite
u nie wylazł rudy na dole błotnika...w sumie pęcherze- [ALL] Jakie wycieraczki polecacie BOSCH/VALEO/MOT-GUM
ja mam Aero wycieraczki u siebie i największa porażka jest w zimie,lód marznie na nich,trzeba oskrobywać płaszczyznę wycieraczki....- Osadzanie emblematów tylniej klapy w Audi A4 B6
też tak uważam- [B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...
może wada materiału... :gwizdanie:- [B6 BKE] Foto po odbudowie przodu
prawdziwa lalka,niczego sobie....- [B5 AFF] Jak osiągnąć taki efekt?
a tak z ciekawości ile cały wydech z kwasa może kosztować?- [B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
święta prawda- [B7 BRD] A4 Sedan S-LINE Quattro
s line piękny- [all] numery kpl. zacisków przód 320mm i tył 288mm
dzięki serdeczne Robert- [B6 AVF] Wykres do oceny/ Wykres od Patroxa po poprawce
u mnie po sofcie w V-Techu krakowskim na serii niby też 401NM,ale w najbliższą środę będę wiedział więcej :gwizdanie: - [ALL B6] Rdzewiejące a4 2004 r nie bite