Treść opublikowana przez enzo83
-
[ALL B5] Oem avant by cinshot
Ładna sztuka!Powodzenia w dalszym rezaniu:)
-
[B5 ANB] Audi A4 B5 dzienciol // Stage2 // Avus III
Piękne fele.Właśnie takie same kupiłem tyle tylko,że repliki w 18" Ten sam problem-ranty do polerki.Znajomy mi ogarnął i o niebo lepiej to wygląda:)
-
[B5 APS] by czorny
Byłem,widziałem:)też mam foteczke
-
[ALL B5] Srebrna strzała 2.8 quattro :)
Dużo pracy,ale efekt MEGA!!!
-
[B5 AVG] Żaba quattro <3
Ładna sztuka!I ten środek!!!!!!!!Jeszcze tylko gwint,kółko 18 cali i gitara:)
-
[B5 AGA] Moja V-ka na dwóch łapach , GWINT , Polerowany Winter , Swap na 2.8
No od razu lepiej:)Powoli do przodu.Tak trzymaj!
-
[ALL B5] Drezynowóz :)
Ładna sztuka!Widziałem ją na allegro lub tablicy.Sprzedajesz?
-
Opony 245/45/17 do A4 ?
Może i wejdą,ale to zależy jeszcze jakie masz ET felgi.Chociaż 245 to gruba przesada jak do a4 b5.Maxymalnie 225.
-
[B5 AFN] Czy sportowe zawieszenie z passata B5 będzie pasowało do A4 B5 ?
Przód pasuje na 100%,a tył na 100% nie pasuje.Z tyłu Passat ma osobno amor(w amorku nie ma tzw.talerzyka pod sprężyne) i osobno sprężyne.Nie ma opcji,żeby to założyć do a4,bo tam amorek jest razem ze sprężyną.Często w aukcjach ludzie piszą bzdury,nie wiedzą,co sprzedają
-
[1Z B5] Audi doprowadzana do stanu uzywalności poprzedni właścicieele ...
Powodzenia w rezaniu.Może kiedyś oblukam na żywo w Jelczu:)
-
[B5 AFN] Green Kaktus
No ładna furka,ale rzeczywiście te ledy tu nie pasują.
-
[AHU B5] Zwykły granatowy sedanik ...
Plany zacne,zatem powodzenia w modzeniu!Blaszki ,,DOL'',skąd dokładnie jesteś?
-
[B5 AGA] Moja V-ka na dwóch łapach , GWINT , Polerowany Winter , Swap na 2.8
No ładnie to wygląda.Spróbuj zejść jeszcze niżej.Nie myślałeś o oponach mniejszym profilu i lepszym naciągu.
-
[B5 APS] by czorny
http://s25.postimg.org/yq4d1fo1r/ciorny.jpg Wyglądało jak silikon troszke trzeba było odmulić i lekko sie wydech przysmyrdlił Oblukana na żywo wczoraj W Rothenburgu.Fela robi robotę:)Faktycznie wydech wtopił się w zderzak:P
-
[b5 adp] Skromny Czarnuch na 18". Polifty na pokładzie ; D
No ładniutka ta twoja Audiola:)
-
[ALL B5] Czarnuch na Kultowych REMOTEC'ACH- Nowe Foty
Faktycznie jak na 17'' wygląda mega dobrze!Brakuje mi tylko bocznych ciemnych kierunków,bo teraz te pomarańczki rażą
-
Moja A4 B5 1.8 ADR,gwint,kubełki...
Ciekawe dlaczego. Faktycznie nie są to może jakieś kultowe fele,ale znowu jakieś brzydkie też nie są.Marzą mi się podjebki BBS LM(Dare LM) w 18-tu calach.8'' przód,9'' tył,ale to raczej dalsze plany,bo mam kilka rzeczy pilniejszych do zrobienia(chociażby ten nieszczęsny spojler) ---------- Post dopisany 12-04-2014 at 21:57 ---------- Poprzedni post napisany 10-04-2014 at 20:48 ---------- Dzisiaj miałem troszkę wolnego czasu,więc postanowiłem wyrezać diody a'la ambiente w lampce podsufitki.Oto efekty pracy(na żywo wygląda zdecydowanie lepiej)
-
Moja A4 B5 1.8 ADR,gwint,kubełki...
Ta droga to jest niedaleko mojej miejscowości,jakbyś jechał z Bierutowa na Jelcz Laskowice:)a co do koła,mnie też się podoba,ale muszę posadzić jeszcze niżej autko(bo teraz troszkę koza),więc wpadnie gwint:P ---------- Post dopisany at 16:15 ---------- Poprzedni post napisany at 16:10 ---------- Ranty fajnie wyszły,bo to są nakładki z inoxu(typowe dla felg Antery).Polerowałem filcem polerskim na szlifierce+kostka do polerki inoxu(niebieska) i na koniec zwykła pasta Automax. ---------- Post dopisany at 16:20 ---------- Poprzedni post napisany at 16:15 ---------- Felga mnie się podoba.W sumie chciałem je sprzedać na jesień za 800 zeta,ale nikt nie chciał,więc zostały:)Rotory psikłem na srebro,przepolerowałem ranty i wpadły nowe gumy 215/35 r18.A co do spojlera,dawno bym go zdjął,ale będę miał dziury w klapie,więc na razie zostaję
-
[B7 BRB ] takie se Audi by BUŁA :) pakiet Sline USA ,Air Ride,new wheels Kleeman TS 6
Wiem,że troszkę późno,ale czy fele już sprzedane,czy może jeszcze aktualne?
-
Moja A4 B5 1.8 ADR,gwint,kubełki...
Mam już ori tłumik od 2.4 v6.Muszę tylko jakieś ładne końcówki dorezać i na auto:) ---------- Post dopisany 29-03-2014 at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany 16-03-2014 at 16:41 ---------- W końcu udało się ogarnąć felgi:)Rotory poszły w srebrny kolor.Mała polerka rantów i nowe oponki 215/35 r18.Tylko teraz taka troszkę koza się zrobiła:(Chyba nie mam wyjścia i będę szukał jakiegoś gwintu,bo zawiecha -40/-40,ale troszkę teraz pieje:P A to kilka fotek jak to wygląda na dzień dziesiejszy.Fotki totalna amatorka,ale zawsze coś widać.
-
[B5 AGA] Moja V-ka na dwóch łapach , GWINT , Polerowany Winter , Swap na 2.8
Ładna ta twoja Audiczka.Pakuj 18-tki,troszkę ją posadź i będzie git!!!Widzę kolega z mojej okolicy:)możesz kiedyś ustawimy się na jakiegoś spota?
-
[B5 AHU] by zombek
Wszystko pięknie,ale zmień tego grilla.Powodzenia w rezaniu!
-
Moja A4 B5 1.8 ADR,gwint,kubełki...
Na razie bez większych modów,ale powoli coś tam sobie rezam.Wpadły m.in. Wygłuszenie maski Wkładka filtra K&N Lampki w drzwi i podświetlanie klamek z A6C5 A to jedna z ostatnich fotek w sezonie 2013 jeszcze na alu Cały czas powoli do przodu:) Wpadły alu ramki na zegary Rozpórka dolna z kwasówki Grill z polifta ---------- Post dopisany 15-03-2014 at 18:21 ---------- Poprzedni post napisany 30-01-2014 at 22:25 ---------- Powoli rezam też felgi Panowie na jaki kolor pomalować środki felg?Myślałem nad złotym lub tradycyjnie srebrnym.Co proponujecie?
-
Co myślicie o tym grilu?
Możesz śmiało brać!Wygląda dobrze,jakość też bez zastrzeżeń.Kilku kolegów z forum ma takie atrapy,sądze,że polecą produkt.
-
[ALL B5] Landara by Woolf
No ładniutka ta twoja Audiola!Tylko ten wlew gazu mi nie leży.Byłoby lepiej gdyby zniknął za klapką od wlewu paliwa:)