Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szafa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szafa

  1. Wreszcie, bo bez dobrych fotek nawet konkretne auto wygląda mało smacznie, a uciebie tych zdjeć brakuje od dawien dawna Wiem
  2. Jak dobrze pójdzie to wiosna 2015 powinno być tak, a nawet deczko niżej nie ciekawie to wyglada , rs duzo duzo lepszy Faktycznie średnio to wygląda Odświeżę temat Po długich bojach z znalezieniem w okolicy firmy co wykona customowe springi wg. mojego projektu, udało się, firma okazała się być 300m od domu hehe Tak więc gwint skończony, przód zregenerowany na grubej ladze, skrócony skok tłoka o 4cm i usztywniony z seryjnymi springami ss, tył zregenerowany, skrócony skok tłoka o 8cm, usztywniony z customowy springami z drutu Q14 skrócone względem serii o ok. 10cm, twardość zwiększona o około 40%, , seria była z drutu Q11, także powinna być odczuwalna różnica Poniżej fota jak to wyszło: W przyszłym tyg. auto idzie prawdopodobnie do blacharza, jak nie to po świętach, będą rzeźbione wewnętrzne nadkola, tylny i przedni zderzak do poprawki, lusterka pod kolor i część plastików w czarny połysk Mam nadzieję do 24 kwietnia poskładać całość ale to się zobaczy W planach jest też zakup aparatu, także powinno być trochę fotek w tym roku pzdr
  3. To zostaje szukac innych sprezyn, ewentualnie zrobic na zamowienie, albo tylko gwinta na przod poszukac
  4. Dobrze rozumiem ze z przodu zostawisz wyzszy profil a na tyl dasz nizszy zeby sie to zrownalo z przodem?? Nie kombinuj w ta strone, pojezdzij troche pewnie przod sie ulozy
  5. Właśnie, koło jest a fot jeszcze nie ma, Musti dajesz!
  6. Jest dobrze
  7. Ostatecznie zostałbym przy tym co masz i jedynie pomyślał nad regeneracją tylnych amorów by nie przycerało Inaczej nie ma sesnu zmieniać opon, a jeśli przyciera a amory dobre to trzeba zmienić koło by bardziej weszło w bude!
  8. Avus robi robote ale w 18, 17 dobra na zime
  9. Jesli nie masz w planie gwintu i posadzenia budy bardziej czyli w okolice 60cm do nadkola to odpusc sobie ten rozmiar Zrobi sie duza szpara i bedzie wygladac to mocno srednio!
  10. Witam! Do zobaczenia na rudzkich drogach
  11. Bez przesady, poprostu bedzie mniejszy komfort i przy wystajacych kolach z tylu moze przycierac, bo zazwyczaj tyl jest miekki Jesli budzet nie pozwala zaszalec kupuj supersporta albo fk, bedziesz zadowolony! Co do porownania org buty adidas i skarpetki od turka to brak slow, pewnie jeszcze najlepiej jak metki bedzie widac Kiedyś kumpel mnie przewiózł mk3 na ta technixie: Czy to wymaga jakiegoś komentarza? Nie no nie gadaj że droższe gwinty typu bil,h&r, weitec, kw różnią się od tych tańszych firmą btw ani supersport ani fk to nie jest półka cenowa rzędu 1000 za nówkie btw2 nie dalej jak kilka dni temu na olxie poszedł idealny H&R do ośki w inoxie za 1400zł w ciągu kilkunastu minut ktoś go powinął więc trzeba polować cały czas Czy napisałem gdzieś że nie ma różnicy? Napisałem że jeśli trzyma go budżet a chce obniżyc to warto kupić tańszy odpowiednik, nie skręcony na maxa będzie dawać jakiś komfort, zresztą sam mam ss-a i uważam że jest bardzo komfortowy, jedynie tył dla mnie jest za bardzo miękki Racja że warto szukać ale wszyscy wiedzą że trafić dobry gwint do q w rozsądnych pieniądzach to trzeba na bieżąco przeglądać portale i jak coś się trafi to nie zastanawiać się Bf10 czy będzie Ci ocierać to bardziej zależy od szerokości i et felgi, ale jak amsz 16 to pewnie jakieś org alu z audi także tu jak nie przesadzisz z obniżeniem nie powinno być problemów z przycierkami!
  12. Bez przesady, poprostu bedzie mniejszy komfort i przy wystajacych kolach z tylu moze przycierac, bo zazwyczaj tyl jest miekki Jesli budzet nie pozwala zaszalec kupuj supersporta albo fk, bedziesz zadowolony! Co do porownania org buty adidas i skarpetki od turka to brak slow, pewnie jeszcze najlepiej jak metki bedzie widac
  13. Jak jedziesz w dwie osoby, to rozłóż siedzenia tylne, odepnij przednie koła i tak zapakuj rowery Jeśli chcesz bagażnik proponuje na dach, w moim odczuciu bezpieczniejszy
  14. szafa odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki, już szukam tematu
  15. szafa odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam, widze że trzeba chyba sie tutaj wbić jak B5B zabity dechami.Fajna fotka Kasjan [emoji1] Czyje srebrne b6, trzecie od prawej ?? Bo jest
  16. Pablo a masz pewne g2 32gb?
  17. Moim skromnym zdaniem zmiana koloru na minus, poszedłbym w jakiś ciekawy odcień srebrnego z grubym ziarnem, bo na razie tak szczenięco to wygląda W każdym razie miejscówka z potencjałem
  18. Obrysy na czarnym aucie robią robote! Ale fakt żółte halo nie teges
  19. W civach nie siedzę ale wiem jedno oba auta jak narazie to ulepy! Oczywiście przyklejaj sobie co chcesz, ostatnio też mocno popularne są wlepy raceism.pl, myślę że dobrze się wpasuje do Twojego stylu, czyt. nijaka gleba, nijakie koło, auto pewnie na fatra! pzdr
  20. Dzieki, ale szukam calego kompletu fajnie ze taki projekt trafil do kumatej osoby co go jeszcze bardziej dopiesci Czekam na konkretna sesje!
  21. Klasa ile za te carbony?? Popielniczke i ramke biegow tez masz??
  22. Czekam z niecierpliwością jak to poskładasz
  23. Nankangi są dobre, może trochę w deszczu słabiej trzymają, ale dużej różnicy np do dunlopa nie odczułem Kowi nie wiem jakim cudem odczuwasz różnicę miedzy szerokościami jak opony masz takie same? U mnie z 10j na przodzie nic nie czuć a mam 225/35, z drugiej strony mamy w miarę równe drogi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.