Treść opublikowana przez kkam
-
Zrobione wszystko i nadal notlauf 1.9 TDI awx
zrób logi dynamiczne grupy 11, prawdopodobnie masz zapieczoną zmienna geometrie w turbinie.
-
1.9 AJM nie zawsze pali
Nie pali na cieplym silniku, na zimnym? Po postoju w garażu/ na mrozie... Podaj więcej danych.
-
Brak prądu ?
Podepnij w szereg z akumulatorem amperomierz i zacznij mierzyć pobór prądu, następnie wyciągaj bezpiecznik ze skrzynki przy kierownicy. Jak spadnie pobór prądu to sprawdza jaki obwód odłączyłeś. Albo jak bedziesz w okolicach Starogardu Gd to podjedz do mnie to sprawdzimy.
-
Zaślepić wkładkę kluczyka przed wyłamaniem.
w B6/B7 wszystkie klamki mają ten sam kształt i są symetryczne, możesz założyć dowolną klamke bez otworu na wkładkę. Sam to przerabiałem u siebie.
-
ładowanie alternatora a akumulator 100ah ? czy obsłuży?
Ilu amperowy masz alternator? Ja w 1.9tdi mam akumulator 96Ah i zawsze jest naładowny, alternator jest bodajże 140A
-
Dławienie podczas ruszania
W jakim stanie masz EGR? nie przycina się? Ja jak miałem problemy z EGR, to szarpał i gasł podczas ruszania
-
Jak przerobić program tuningowy?
Masz dostęp do kabla, aby zgrać soft? Ewentualnie czy masz lutownice i programator? Jeżeli nie masz doświadczenia w tej dziedzinie to Twoje pytanie jest w stylu " jak zrobić plombę w zębie, zadane na forum dla dentystów.
-
Błyśnięcie przy otwieraniu drzwi oświetlenia wnętrza
Równolegle do ledów musicie dać rezystor. Nie wiem jakie macie ledy, ale spróbujcie dać rezystory 4,7K. Jeżeli to nie pomoże to trzeba doświadczalnie dobierać rezystancje.
-
Kurs na obrabiarki CNC
Lepiej zrób kurs np Inventora i zastanów się nad stanowiskiem inżyniera projektującego detale.
-
Oświetlenie ledowe w mieszkaniu.
Ledy mają "pocięte pasmo" i dłuższe przebywanie w oświetleniu ledowym ma wpływ na samopoczucie. Z energooszczędnych źródeł najlepsze za metahalogeny, niestety maja one dług czas rozpalania. Należy również dobrze dobrać temperaturę barwową. 2700K powoduje, że człowiek chce spać, jest to dobra temp barwowa do wypoczynku. Przy 5000K człowiek jest pobudzony, pełen energii. Kolejny aspekt to odwzorowanie barw. Jeżeli nad lustrem dasz np ledy , to Twoja kobieta będzie miała problem z malowaniem się. Najlepiej dać źródło śiwatła z CRI>90 Koszt oświetlenia to tylko ~30% wydatków na prąd. Większą oszczędność daje zakup nowej energooszczędnej pralki, lodówki, TV.
-
[B6 AWX] Czarny sedan by Animal - Bixy/18"/H&R/fotele A6 C6
Tył też montowałeś z a6 c6?
-
Nieszczęsne zawieszenie
amortyzatory + wahacze(ori lem) + robocizna =3000-3200zł
-
Wykaz usterek ogrzewania postojowego - Fabrycznego Webasto
Według dokumentacji z ELSY sterownik webasta załącza climatronic, jeżeli temp płynu chłodzącego osiągnie 30stopni.
-
AWX 309 KM 522 Nm by Juby_p
Tez mi robił kiedś tune-up soft, ale w końcu i tak autko trafiło do Piotrka na poprawki.
-
Xenon audi jaka barwe polecacie ?
Ja polecam osram CBI. Jest białe światło bez żółtej poświaty. Potrzebowały około 50h na dobre dopalenie
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Zadowolony z webasta? Jaki teraz będzie kolejny mod?
-
Wymiana podświetlenia w liczniku Audi A4 B6
Racja, nie da się osiągnąć tego efektu. Trochę jeszcze się pobawiłem i nie da się wygasić tła bez utraty jasności cyferek. W naszych autkach jest LCD, a w nowym a3 jest wyświetlacz OLED.
-
Wymiana podświetlenia w liczniku Audi A4 B6
chyba inny filter musisz zastosować... raczej to nie wina ledów obecnie mam biały filtr rozpraszający + filtr polaryzacyjny z monitora LCD. Jutro jeszcze będę kombinować. Bez polaryzatora wyświetlacz mial lekko niebieskie tlo. Będe kombinować az taki efekt uzyskam
-
Wymiana podświetlenia w liczniku Audi A4 B6
Jestem po pierwszych próbach, słabo to wygląda na białych ledach
-
słabo odpala AWX
Tylko na rozgrzanym słabo kreci? Zwróć uwage jakie masz obroty podczas odpalania. Może rozrusznik niedomaga i nie osiąga minimalnych obrotów, powyżej których podawane jest paliwo.
-
Wymiana podświetlenia w liczniku Audi A4 B6
Kupiłem białe ledy i też postaram sie osiągnać taki efekt. Najfajniej bybyło gdyby tylko cyferki swieciły, bez tła. Probowałes dodac filtr polaryzacyjny, np ze starej matrycy LCD?
-
AWX 309 KM 522 Nm by Juby_p
Jak widze takie wyniki to nie mogę sie doczekać wiosny jak podjade do Piotrka na mody.
-
Wymiana podświetlenia w liczniku Audi A4 B6
A ten czerwony filterek łatwo wyjąć, czy trzeba jakoś rozbierać wyświetlacz? Masz jakieś inne fotki jak wygląda to białe podświetlenie? np w nocy?
-
B6 DIVISION
tak samo myślimy To jutro działam. Może połączenie kleju i taśmy, aby równo złapało. Jak dam sam klej to czymś trzeba chyba docisnąć? Bieniek jeżeli masz ori lotke s-line, to od środka są 2 śruby. Ostatnio jak kupowałem do siebie klapę z lotką to w ten sposób sprawdzałem czy jest ori. Lotka jest przyklejona na taśmie i przykręcona 2 śrubami
-
Gaśnica proszkowa -zamarzniecie..
Prawda jest taka, że gaśnica samochodową mało co ugasisz. 1Kg gaśnica to praktycznie jeden strzał kilkusekundowy. Dodatkowo mało kto używa jej prawidłowo, trzeba podejść naprawdę blisko i dopiero odpalić, strzał z kilku metrów nic nie ugasi. Gaśnica z supermarketu jest dobra tylko po to, aby nie dostać mandatu.