Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kkam

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkam

  1. zrób logi dynamiczne grupy 11, prawdopodobnie masz zapieczoną zmienna geometrie w turbinie.
  2. kkam odpowiedział(a) na galfer temat w 1.9TDI
    Nie pali na cieplym silniku, na zimnym? Po postoju w garażu/ na mrozie... Podaj więcej danych.
  3. kkam odpowiedział(a) na mariuszbyd temat w Audi A4 B6/B7
    Podepnij w szereg z akumulatorem amperomierz i zacznij mierzyć pobór prądu, następnie wyciągaj bezpiecznik ze skrzynki przy kierownicy. Jak spadnie pobór prądu to sprawdza jaki obwód odłączyłeś. Albo jak bedziesz w okolicach Starogardu Gd to podjedz do mnie to sprawdzimy.
  4. w B6/B7 wszystkie klamki mają ten sam kształt i są symetryczne, możesz założyć dowolną klamke bez otworu na wkładkę. Sam to przerabiałem u siebie.
  5. Ilu amperowy masz alternator? Ja w 1.9tdi mam akumulator 96Ah i zawsze jest naładowny, alternator jest bodajże 140A
  6. kkam odpowiedział(a) na chrzanek91 temat w 1.9TDI
    W jakim stanie masz EGR? nie przycina się? Ja jak miałem problemy z EGR, to szarpał i gasł podczas ruszania
  7. Masz dostęp do kabla, aby zgrać soft? Ewentualnie czy masz lutownice i programator? Jeżeli nie masz doświadczenia w tej dziedzinie to Twoje pytanie jest w stylu " jak zrobić plombę w zębie, zadane na forum dla dentystów.
  8. Równolegle do ledów musicie dać rezystor. Nie wiem jakie macie ledy, ale spróbujcie dać rezystory 4,7K. Jeżeli to nie pomoże to trzeba doświadczalnie dobierać rezystancje.
  9. Lepiej zrób kurs np Inventora i zastanów się nad stanowiskiem inżyniera projektującego detale.
  10. Ledy mają "pocięte pasmo" i dłuższe przebywanie w oświetleniu ledowym ma wpływ na samopoczucie. Z energooszczędnych źródeł najlepsze za metahalogeny, niestety maja one dług czas rozpalania. Należy również dobrze dobrać temperaturę barwową. 2700K powoduje, że człowiek chce spać, jest to dobra temp barwowa do wypoczynku. Przy 5000K człowiek jest pobudzony, pełen energii. Kolejny aspekt to odwzorowanie barw. Jeżeli nad lustrem dasz np ledy , to Twoja kobieta będzie miała problem z malowaniem się. Najlepiej dać źródło śiwatła z CRI>90 Koszt oświetlenia to tylko ~30% wydatków na prąd. Większą oszczędność daje zakup nowej energooszczędnej pralki, lodówki, TV.
  11. Tył też montowałeś z a6 c6?
  12. kkam odpowiedział(a) na arek974 temat w Audi A4 B6/B7
    amortyzatory + wahacze(ori lem) + robocizna =3000-3200zł
  13. Według dokumentacji z ELSY sterownik webasta załącza climatronic, jeżeli temp płynu chłodzącego osiągnie 30stopni.
  14. Tez mi robił kiedś tune-up soft, ale w końcu i tak autko trafiło do Piotrka na poprawki.
  15. Ja polecam osram CBI. Jest białe światło bez żółtej poświaty. Potrzebowały około 50h na dobre dopalenie
  16. Zadowolony z webasta? Jaki teraz będzie kolejny mod?
  17. Racja, nie da się osiągnąć tego efektu. Trochę jeszcze się pobawiłem i nie da się wygasić tła bez utraty jasności cyferek. W naszych autkach jest LCD, a w nowym a3 jest wyświetlacz OLED.
  18. chyba inny filter musisz zastosować... raczej to nie wina ledów obecnie mam biały filtr rozpraszający + filtr polaryzacyjny z monitora LCD. Jutro jeszcze będę kombinować. Bez polaryzatora wyświetlacz mial lekko niebieskie tlo. Będe kombinować az taki efekt uzyskam
  19. Jestem po pierwszych próbach, słabo to wygląda na białych ledach
  20. kkam odpowiedział(a) na robson_jj temat w 1.9TDI
    Tylko na rozgrzanym słabo kreci? Zwróć uwage jakie masz obroty podczas odpalania. Może rozrusznik niedomaga i nie osiąga minimalnych obrotów, powyżej których podawane jest paliwo.
  21. Kupiłem białe ledy i też postaram sie osiągnać taki efekt. Najfajniej bybyło gdyby tylko cyferki swieciły, bez tła. Probowałes dodac filtr polaryzacyjny, np ze starej matrycy LCD?
  22. Jak widze takie wyniki to nie mogę sie doczekać wiosny jak podjade do Piotrka na mody.
  23. A ten czerwony filterek łatwo wyjąć, czy trzeba jakoś rozbierać wyświetlacz? Masz jakieś inne fotki jak wygląda to białe podświetlenie? np w nocy?
  24. kkam odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tak samo myślimy To jutro działam. Może połączenie kleju i taśmy, aby równo złapało. Jak dam sam klej to czymś trzeba chyba docisnąć? Bieniek jeżeli masz ori lotke s-line, to od środka są 2 śruby. Ostatnio jak kupowałem do siebie klapę z lotką to w ten sposób sprawdzałem czy jest ori. Lotka jest przyklejona na taśmie i przykręcona 2 śrubami
  25. Prawda jest taka, że gaśnica samochodową mało co ugasisz. 1Kg gaśnica to praktycznie jeden strzał kilkusekundowy. Dodatkowo mało kto używa jej prawidłowo, trzeba podejść naprawdę blisko i dopiero odpalić, strzał z kilku metrów nic nie ugasi. Gaśnica z supermarketu jest dobra tylko po to, aby nie dostać mandatu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.