Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kkam

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkam

  1. kkam odpowiedział(a) na radimm temat w 1.9TDI
    sprawdz czy dolot jest szczelny
  2. Sprawdz jakie masz obroty podczas odpalania. Być może nie daje paliwa bo obroty za male
  3. Nie szkoda Ci lakieru na plandeke? Zastanawialeś co sie dzieje jak zalośysz plandeke na brudne auto, jak pomiędzy plandeka a lakierem beda ziarna piasku?
  4. Niestety sygnały idą po magistrali CAN i nie znajdziesz takiego sygnału tylko od drzwi kierowcy. Natomiast jeżeli może być sygnał z dowolnych drzwi to masz go na kablu brązowo-białym wychodzącym z modułu komfortu.(pin 2 w 12 pinowej czarnej wtyczce)
  5. Dobry mod, bedziesz zadowolony . Ja już od tygodnia zaczalem odpalac piecyk. Wchodzenie do cieplego auta jest bezcenne
  6. kkam odpowiedział(a) na Lukasz_N temat w Audi A4 B6/B7
    Sprawdz czy radio daje zasilanie (+12V) na antene. Przy podmianie radia wstawiales ori radio? W niektórych radiach trzeba aktywowac opcje zasilania anteny bądz dodawać przejściówke
  7. Wszystko zależy od stanu itp. Być może masz małą nieszczelność w dolocie. Jak możesz to zrob logi dynamiczne gr 11.
  8. Może słyszysz turbine?
  9. Jezeli przechodzisz z 5 na 6 to musisz dac wieksze sprzeglo, rozrusznik od skrzyni 6, polosie od 6 I kilka drobiazgow. Dodatkowo jezeli masz auto z 2001 to sygnal predkosci brany jest z impulsatora w skrzyni, natomiast przy 6 sygnal jest brany z ABS, wiec dochodzi zmiana licznika/lub podmiana SW w liczniku. Przepraszam za bark polskich znakow, ale pisze z pracy i kompy mamy tylko angielsko jezyczne
  10. Dokladnie, b6 ma zintegrowany czujnik w lusterku, natomiast w b7 czujnik jest oddzielny. Jest montowany w uchwycie lusterka. Pelni funkcje czujnika swiatla I deszczu.
  11. niestety nie ma zestawow naprawczych dla samej pompy. Jezeli planujesz miec samochod dluzej to kup nowa koszt okolo 700zl. Uzywki to loteria. Jezeli chcesz kupic uzywana to poszukaj w miare mloda, np ze skody albo golfa.
  12. jezeli nie chcesz nic modzic to po prostu szukaj na maly uchwyt
  13. Kierownice gumowe są w tak niskich cenach, więc nie warto regenerować. Kup w dobrym stanie, albo daj do obszycia w skóre
  14. wosk to po prostu konserwacja blach. Mozesz zastosowac np http://www.petrostar.pl/chemia/konserwacja_podwozia/wurth/wurth_wosk_do_profili_pod_pistolet_bezbarwny_1l,p1884493231
  15. Szukaj od razu z b7, bo możesz dołożyć czujnik deszczu. Fajne są lusterka z kompasem
  16. Bez znaczenia. Nawet bez PDC ciężko znaleźć. Jakiś czas temu był jeden na allegro, nawet w kolorze ale się zagapiłem jozek masz cos na sprzedaż?
  17. Na dniach jeszcze dokończę instalacje do składanych lusterek, cały czas czekam na blende z ledem z a6 c6. A potem nie wiem co dalej robić . Cały czas szukam zderzaka z s4, ale to ciężki temat
  18. Jeżeli wstawisz dłuższą skrzynie np HCK to będziesz mieć wyższą prędkość max(teoretycznie, bo i tak nie odczujesz różnicy przy tej mocy.). Główny plus zmiany skrzyni na 6 to większe sprzęgło - czyli możliwość zrobienia mocniejszego softu. Przy 5 jest sprzęgło 228, a przy 6 240mm.
  19. Staram się cały czas coś robić, chociaż ostatnio mało czasu mam na modzenie Dzisiaj udało mi się odpalić czujnik deszczu i CLH. Jeszcze tylko muszę pociągnąć kable do przednich lamp i odpale DRL. W miedzy czasie wpadla korekta softu. Tak sie teraz prezentuja obie mapy: Zalozylem tez klape s-line i czarny sufit. Jak tylko pogoda bedzie lepsza to zrobie porzadne zdjecia.
  20. Ja swój ostatnio pomalowałem na: sufit biało, ściany żółto - orzechowy. Nie brudzi się tak jak biały, a też jest jasno.
  21. kkam odpowiedział(a) na darudek temat w Audi A4 B6/B7
    Ja przy module L mam tak samo, wiec chyba tak ma byc;) Dodatkowo sprawdzcie u siebie czas rakacji przednich swiatel po szybkim przekreceniu wylacznika, tez reaguja z opoznieniem.
  22. Z logów basic settings widać, że nie pracuje EGR i sterowanie turbiną. Jeżeli EGR nie jest zaślepiony to częścią wspólna jest brak podciśnienia. N75 narazie nie można wykluczyć. W pierwszej kolejności sprawdź przewody podciśnienia, ewentualnie zmierz podciśnienie jeżeli masz wakumetr. Przepływke narazie zostaw w spokoju. Postaraj się naprawić sterowanie turbiną(w grupie 11 i 03 BS powinieneś widzieć zmieniające się wartości przy on/off, narazie wszystko stoi w miejscu)
  23. kkam odpowiedział(a) na Borys90 temat w Audi A4 B6
    Jeżeli chcesz zamontować z tej samej strony to tak. Natomiast jeżeli chcesz kupić stronę np kierowcy ad anglika, to do europejskiego na stronę kierowcy nie będzie pasować, bo wszystko jest symetrycznie odbite.
  24. Sprawdz czy instalacja podciśnienia jest szczelna .
  25. Szybciej by było jakbyś wyjął i rozmontował lampkę, a potem wrzucił wszystko do gorącej wody z płynem do mycia naczyć. Pod wpływem temperatury szybciej schodzi ta guma

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.