Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kkam

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkam

  1. osłony nie były montowane ze względów ekonomicznych...nie wszystkie modele miały też osłony na przewody od klimy i na zbiornik od wspomagania i spryskiwaczyl. Poniżej zdjecie mojego silnika z zamontowanymi wszystkimi osłonami, jest to b6 ale osłony pasuja też do b7
  2. jeżeli masz dostęp do polerki to kup tlenek ceru i sam spoleruj. rysy niewyczuwalne pod paznokciem powinny zniknąć, głębszych nie ruszysz. Ja polerowałem u siebie przednią, efekt był ok:)
  3. dobrym rozwiązaniem są okrągłe ledy z nowej fabi RS.
  4. kkam odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja wykreciłem tą śrubę tak, że obciąłem łep śruby, a następnie wkrecałem nakrętkę. Podczas wkrecania śruba się "wyciągała" robiłem to tak dłogo aż gwint się skończył. Potem reszte wybiłem.
  5. ori grill s-line tak wygląda
  6. mam już dawno podwójny wydech,to był mój pierwszy mod, muszę tylko zderzak pomalować i zmienić końcówki
  7. sam się zdziwiłem. pojechałem do najbliższego motoryzacyjnego, żeby mi sprawdzili cene.. jak powiedział ze 4 dychy to od razu brałem. taki zdjęcie wystarczy? czy chcecie pod jakimś kątem? się
  8. żeby dobrze spasować trzeba trochę dociąć. Docinanie i kilkukrotne pasowanie zajęło mi godzinę.
  9. ja mam też gril z a6 c5 po lifcie kosztował całe 40zł, więc zanim znajdę ori s-line to może być.
  10. wynik ostatniego rezania :gwizdanie: Jeszcze tylko dokładkę muszę pomalować i poszukać ori grill s-line [br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 16:10_________________________________________________dzisiaj doszedł stabilizator tył od rs4 :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Październik 2011, 21:13_________________________________________________filmik z wesela: ---------- Post dopisany 14-05-2012 at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany 04-02-2012 at 14:27 ---------- doszła sciema szyb:banan: ---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ---------- doszła sciema szyb:banan:
  11. możesz tez kupić klej do aluminium, na jakiś czas powinno wystarczyć
  12. najlepiej pryśnij łączenie podszybia z szyba jakimś WD40, zbiera się tam dużo syfu i mocna trzyma podszybie. podszybie najpierw musisz podnieść do góry(musi wyskoczyć z rynienki przy szybie) a potem ciągniesz do przodu.
  13. jezeli wplaci kase na Twoje konto to nie ma się co martwić
  14. idz odrazu w 320 mm, jak dobrze poszukasz to znajdziesz tanio zaciski. a róznica jest napreawde kolosalna pomiedzy 288 a 320
  15. ja w mieście mam spalanie 8-10litrów przy dynamicznej jeździe. Jak jade spokojnie do pracy 30 km to mam 5.8-6.2
  16. polerowałem jakiś miesiąc temu. zrobiłem ponad 1000km, żadnych refleksów i załamań na szybie nie ma, więc jest ok. Jedyny problem jaki miałem to doczyszczenie podszybia z białych kropek z tlenku ceru. Ja kupiłem polerke z K2, cena około 200zł. Ma stabilizacje obrotów i wolny start, jak dla amatora jest ok.
  17. ja u siebie polerowałem maszynowo padem filcowym, używałem tlenku ceru. Wyszło bdb. dużo rysek zginęło, niestety śladów od kamyków nie ruszysz. Niestety jest to ciężka praca, polerowałem ponad 4h, ale efekt zadowalający.
  18. podmień pompki miejscami z dobrymi i zobacz czy korekcje się zmienią. Nie masz problemów z odpalanim po długim postoju?
  19. ile % masz przyciemnione szyby?
  20. podgrzej suszarką i próbójk powoli odrywać.
  21. a czy podczas ustawiania zbieżności zablokowali Ci kierownice? Jak ja byłem robić zbieżność to ustawili prosto kierownice, zablokowali ją jakimś sprzętem a potem ustawiali zbieżność.
  22. w a4 trzeba ustawiać geometrie tył i przód. Jeżeli ruszysz tył to przód tez trzeba sprawdzić. Jędz do nich i walcz o swoje.
  23. jeżeli to tylko nalot to da rade, jeżeli wychodzi rdza to nic z tym nie zrobisz
  24. jak chcesz tanio to kup benzynę ekstrakcyjna do usunięcia smoły i środek do mycia silnika, np k2 akra
  25. próbowałeś ironX?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.