Treść opublikowana przez kkam
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Koszt to około 1000zł - sterowanie tylko z samochodu(ustawiamy godz o której ma się włączyć) Jeżeli chcesz mieć sterowanie na pilota to trzeba doliczyć jeszcze 500-600zł Montaż można samemu ogarnąć mając kanał. Najwięcej problemu jest z przeciągnięciem wiązki elektrycznej [br]Dopisany: 07 Luty 2012, 17:58_________________________________________________ W b6/b7 wystarczy oryginalny sterownik od webasta, i wszystkie info mamy na fisie. W większości przypadków sterownik jest już z piecem, mało handlarzy go odkręca
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
bo komp sprawdza tylko rezystancje, możesz wstawić nawet rezystor za 20 gr i nie pokaże błędu
-
[B6 ALT] Jak otworzyć B6 sedana??? Aku rozładowane do zera!!
gruby czerwono niebieski kabel
-
[B6 ALT] Jak otworzyć B6 sedana??? Aku rozładowane do zera!!
Jeżeli głośniki tylne masz aktywne to w boczku będzie wzmacniacz i znajdziesz plusa. Ale też były wersje bez wzmacniacza i wtedy głośniki podpięte bezpośrednio do radia.
-
[B6 ALT] Jak otworzyć B6 sedana??? Aku rozładowane do zera!!
jakie masz radio? Wzmacniacz jest w prawym boczku bagażnika, Poniżej rozpiska złącza dla zwykłego wzmacniacza, nie bose: Multi-pin connector, 23-pin, blue 1 - Signal (rear right) from radio -R- / navigation system with CD drive control unit -J401- / control unit with display for radio and navigation -J503- 2 - Signal earth from radio -R- / navigation system with CD drive control unit -J401- / control unit with display for radio and navigation -J503- 3 - Signal (rear left) from radio -R- / navigation system with CD drive control unit -J401- / control unit with display for radio and navigation -J503- 9 - Switched positive from radio -R- / navigation system with CD drive control unit -J401- / control unit with display for radio and navigation -J503- 14 - Bass loudspeaker -R100- (+) 15 - Bass loudspeaker -R100- (–) 17 - Loudspeaker (+), rear left 18 - Loudspeaker (–), rear left 20 - Loudspeaker (+), rear right 21 - Loudspeaker (–), rear right 22 - Terminal 31 23 - Terminal 30 [br]Dopisany: 06 Luty 2012, 20:32_________________________________________________terminal 30 to plus
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nawet w aso skody zamówisz. Jedz tam gdzie masz najbliżej. Panowie ma ktoś z Was webasto u siebie?
-
[B6 ALT] Jak otworzyć B6 sedana??? Aku rozładowane do zera!!
a czy wzmacniacz od radia nie ma stałego plusa? bo chyba wzmacniacz jest w bagażniku?
-
[ALL B7] Migające światła Xenon
Mocno przygasały? Dodaj gazu na biegu jałowym, jeżeli xenony zaczną świecić jaśniej to chyba znaczy ze aku słaby
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
Czy ktoś sprawdzał jaki sygnał pojawia się na pinie 1 w sterowniku zdalnego sterowania podczas uruchamiania webasta?Może ktoś dysponuje oscyloskopem i mógłby sprawdzić ten sygnał? Chciałbym zrobić sterowanie przez GSM.
-
[ALL B7] Migające światła Xenon
nie zmieniła Ci się barwa światła? miganie oznacza koniec żarników. Lepiej wymienić na nowe i nie czekać, aż całkowicie się przepalą, bo mogą uszkodzić przetwornice. Dla przetwornic najgorszy jest moment zapalania żarnika, bo wtedy jest pik prądowy. Zarniki mrugają bo nie daje się uzyskać stałego łuku i prze5twornica musi je cały czas zapalać
-
B6 DIVISION
bez problemu możesz całą złożyć. Fotele z avanta pasują do sedana pod warunkiem, że w sedanie były składane.
-
[B7 BLB] Prosze o ocene przed zakupem auta
sterownik poduszek był wymieniany?
-
[B6 AMB] Audi A4 Avant 1.8 T quattro, 2002 U.S. NA SPRZEDAŻ
Z tyłem największy problem jest z zamkami, bolce są na innej wysokości;/, ale podobno dobry tapicer ogarnie przełożenie gąbek, a stelaż stary zostaje. fotele z s5 w a4 b6 http://www.audizine.com/forum/showthread.php/388096-Audi-A4-B6-Seat-swap-to-s5-front-seats-HELP?p=6486115&viewfull=1#post6486115
-
[B6 AMB] Audi A4 Avant 1.8 T quattro, 2002 U.S. NA SPRZEDAŻ
jak już szukasz foteli to fajne są od a5 wersja 4 drzwiowa. Przód pasuje bez przeróbek.
-
[B5 AFM] Przednia szyba mróz
masz wilgoć w aucie, musisz porządnie wysuszyć samochód. Dobrze jest też na noc zostawiać samochód z lekko uchylona szyba, pare milimetrów. Będzie lepsza cyrkulacja powietrza i szyby nie będą zamarzać od środka.
-
[B6 AWX] Wymiana akumulatora.
Tak, tylko że w twoim samochodzie radio komunikuje się z licznikiem po CANie. I po podłączaniu akumulatora zczyta sobie pin z licznika. W b6 z początku produkcji radio nie komunikowało sie po CANnie i konieczne bylo podanie pinu
-
[B6 AWX] Wymiana akumulatora.
Naładuje go w pełni, tylko zajmie to dużo czasu[br]Dopisany: 05 Luty 2012, 14:14_________________________________________________ nie wprowadzaj kolegi w błąd, jeżeli w radiu nie jest wyłączony kod to się zakoduje. Po ponownym podłączeniu może poprosić o pin
-
[B6 AWX] Wymiana akumulatora.
ładowanie 12V, bo taki masz aku. Prostownik masz słabiutki, więc co najmniej pół dnia ładuj Co do kontrolki ESP to powinna zgasnąć po przejechaniu kilkuset metrów.
-
[B6 AMB] Audi A4 Avant 1.8 T quattro, 2002 U.S. NA SPRZEDAŻ
fotele przednie wejdą, są te same prowadnice, z tyłem niestety nie wiem jak jest
-
[B6 AWX] Wymiana akumulatora.
możesz bez problemu wyciągać, tylko potem będziesz potrzebował kody do radia. Jeżeli nie masz kodu to będzie Ci musiał ktoś go zczytać z pamięci radia. Możesz też podładować akumulator bez wyciągania z samochodu. Ile lat ma aku? Przy takich mrozach to normalne, że się szybko rozładuje jak dawno nie był używany
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
zacznij stosować olej 5w40 i nie lej żadnego LL
-
[ALL B6] Wyłącznik świateł stop
wyłącznik ma dobre oznaczenia. W początkowych modelach był taki włącznik jaki miałeś, potem zmienili na nowy rodzaj. Jest on uniwersalny, jest stosowany także w a4 b7 i a6. A co do samego montażu: Wkładasz czujnik i przekręcasz, już nie pamiętam w którą stronę. W czujniku jest plastik, który musi się obrócić. Jeżeli podłączysz sam czujnik, bez montażu to światła nie będą świecić. Ważne jest, aby plastik w czujniku się przekręcił podczas montażu, bez tego nie będzie działać
-
[ALL B6] Ryglowanie drzwi w naszych b6...?
przełącznikiem możesz manualnie zamknąć/otworzyć. Możesz też VAGiem ustawić, że będą się ryglować automatycznie po przekroczeniu prędkości 15 km/h
-
Audi zimą - myć czy nie myć?
ogólnie przy takich temperaturach to taki brud z solą bardzo nie szkodzi, bo jest bardzo mała wilgotność. Gorzej by było w okolicach 0 stopni, jak jest mokro to woda z sola bardzo szkodzi i najlepiej to zmyć. możesz umyć samochód i wstawić do garażu albo na kilka godzin na parking podziemny kolo supermarketu.
-
[B6 AVF] BRAK OLEJU-żółta kontrolka
Możesz rozwinąć temat tej kontrolki? ECU sprawdza czy otwieraliśmy maskę do dolania oleju??