Treść opublikowana przez mlodyy
-
[B5 AJM ] Temperatura płynu ponad 100 stopni
jak bede wiedzial co sie zrypalo to dam znac narazie sprawdzanie czujnikow itp
-
[B5 AJM ] Temperatura płynu ponad 100 stopni
no nic zostaje sprawdzenie czujnikow jak nie to rozrzad do wymiany
-
[B5 AJM ] Temperatura płynu ponad 100 stopni
tak jak pisalem uszczelka raczej nie padla bo w zbiorniczku nieczuc spalin i niema oliwy plyn niewycieka,dolny przewod jest zimny niema ogrzewania ale gorne sa gorace na vag nie pokazalo zadnego bledu ani nic, dodam ze niezlacza sie wentylator od klimy moze to byc przyczyna ????
-
[B5 AJM ] Temperatura płynu ponad 100 stopni
Witam, jak w temacie nie chodzi o moje autko ale o szfagra niunie, mianowicie jechal do pracy i nagle temperatura skoczyla z 90 do ponad 100 zgasil auto na chwile odpalil i znow zaraz ponad 100 na zegarach, nastepnego dnia to samo po przejechaniu 2km temperatura znow skacze do 100, wymienil termostat i nic sie nie zminilo , w zbiorniczku niema oliwy nie smierdzi spalinami plyn niewycieka, podejrzenia padly na pompe wody jak mozna to sprawdzic na 100% czy to pompa czy nie bo w angli za wymiane rozrzadu ladnie sobie krzycza,gdzies przeczytalem ze moze to byc wina jakiegos czujnika to prawda, dodam ze waz wychodzacy z termostatu jest zimny chodz na budziku pokazuje grobo ponad 100 stopni
-
[B5 AFN] Pytanie o zbiorniczek wspomagania
wiem ze sa tanie tylko trudno powiedziec w jakim stanie jest sitko moje ma mala dziurke i wspomaganie niedziala jak trzeba a czym mlodsze to powinno byc lepsze i myslalem ze bedzie pasowalo
-
[B5 AFN] Pytanie o zbiorniczek wspomagania
Witam. Jak w temacie, mechanior przy wymianie plynu wczoraj rozwalil mi sitko w zbiorniczku i teraz plyn sie pieni , jak odpalam zimne auto niema przez chwile wspomagania, musze kupic drugi zbiorniczek znalazlem na allegro 2 rodzaje czym sie rozni oprucz zakretka zbiornik z rocznika 2000r od tego mojego 98r moge zalozyc ten nowszy czy musze taki jak ma czy bez roznicy , tak na marginesie wie ktos ile moze kosztowac nowy w aso.
-
[ALL B5] Mój koszyczek wielkanocny na środę
1.olej Motul albo Valvoline 2.wahacze tak jak kolega napisal 3.filtr powietrza -kupiles paliwa i oleju Knecht to po co ten filtron 4.lozyska tylko i wylacznie skf 5.koszyczek sredniej klasy
-
Wesołych i zdrowych świąt
również życzę wszystkim Wesołych Świąt
-
[ALL] Pilkington - moje przemyślenia o jakości produktów
dokladnie pracowalem w fabryce okien , okna plastikowe maja w profilu stal do wzmocnienia profilu plastiku, szyba umieszczona jest na podkladkach tylko poto zeby ustawic skrzydlo dobrze i listeweczka przyszybowa trzyma szybe , wzmocnieniem okna jest stal i plastik nie szyba
-
[B5 1Z] Cieknący olej w okolicy sprzęgła
z miski cieknie mechanicy biora za wyiane od 180zl do 250zł
-
[B5 AFN] Pytanie o dynamikę silnika AFN do właścicieli i nie tylko
dokladnie smiga niunia jak seria, zrob male grzebanko i kolega z seata bedzie sie zastanawial czy ma cos nie halo
-
[B5 AHH] Pasek rozrządu AHH
sorki za polylke jest odwrotnie
-
[B5 AHH] Pasek rozrządu AHH
Witam wedluk kadalogu Dayco AHH Nr kat.94885 ilosc zembow 120 a AHU Nr kat. 941001 ilosc zembow 137
-
[B5 1Z] Cieknący olej w okolicy sprzęgła
wymyj mise olejowa pewnie uszczelka padla pod miska i wszedzie sie leje
-
[ALL B5] Klejona gródz i nadkola??
bo jelsi trafisz w polsce na dobrego magika to zrobi niemal jak fabryka a capek i reszta robia na sztuke wiedza i tak ze polak zawinie
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Nyna swieta prawda takichpseldo znawcow to z daleka omijac
-
[B5 AFB] Łożysko za łożyskiem.. pomocy..
jakiej firmy zakladales lozyska
-
[B5 1Z] Plecionka wydechu-trzęsie budą
plecionka nie musi byc peknieta czy cos takiego zeby byla do wymiany, umnie wygladala jak nowka slowka gosc ktory mi wymienial plecionke powiedzial ze te drgania napewno nie od plecionki a od 2masu ale sie uparlem i wymienilem i jak reka odja. Jak autko wpada Ci w wibracje niech ktos przytrzyma wydech za plecionka jak drgania minimalnie ustana to na 100% plecionka.
-
[ALL B5] Dziwny odgłos
dokladnie, masz jeszcze zimowki ???
-
[B5 AFN] Nagły brak wspomagania
zle odpowietrzony uklad , przewod od wspomagania do wymiany,pompa niedaje cisnienia czyli kupiles szajs, jaki plyn zalales do wspomagania???
-
[B5 AFN] Problem ze zdjęciem przedniego zderzaka
ja u siebie musialem rozwiercac a pozniej dokupywalem te sruby za 2 dalem 1 zł
-
[B5 AFN] Drgania na wolnych obrotach
tak czasami sie wklada 2 plecianke lacznik ale bardzo rzadko , lacznik ktory jest wlozony orginalnie jesli jest sprawny to bez problemow radzi sobie z drganiami wytwarzanymi przez silnik wiec chyba niema sesu wkladac 2 lepiej zalozyc jedna dobrej firmy
-
[B5 AJL] Łożyska na tył-jaka marka najlepsza?
tomsh77 moze i to samo ale fag ma tyle wspulnego z jakoscia niemiecka jak audi z polonezem to samochod i to taksamo z tym szajsem zaloz sobie tuleje tylne faga i wiencej jak 10tys nie posmigasz.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
15tys na MS lato 225/45/17 zima 195/65/15 na PL drogach i obnizonym zawieszeniu narazie cisza ale cos autko miekkie sie zrobilo po zimie
-
[ALL B5] Blokuje kierownicę przy skręcie w prawo.
Szuszu albo pompa niedomaga albo przekladnia do regeneracji , bylo ju pare watkow na ten temat i wlasnie wychodzilo ze albo magiel padl albo pompa niedawala dobrego cisnienia.