Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mlodyy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mlodyy

  1. Witam Paski gates sa dobre nawet bardzo dobre ale swojego czasu byly podrabiane przez chinczykow i weszy na nasz rynek i strzelaly ale to bylo okolo 3 lata temu mozliwe ze teraz znow jest to samo ale sprzedawc po tamtych wydarzeniach boja sie kupowac paskow niepewnego pochodzenia ale napewno sa tacy co chca zarobic i sprzedaja badziew napisz mi na pw gdzie kupiles pasek
  2. troszke by to trfalo i z cylinderka nie ucieklo by cale powietrze tak mozna bylo odpowietrzac w polonezie ale nie w audi nikomu tego nie polecam chyba ze ktos podczas hamowania chce nagle wcisnoc pedal do spodu a autko bedzie dalej jechalo
  3. jesli tloczek sie zacina to znaczy ze klocek mocno trze o tarcze co zatym idzie po przejechaniu paru km kolo powinno byc gorace wiec sprawdz czy sie grzeje czy nie jesli nie to tarcze do toczenia albo do wymiany
  4. No niestety mamy drogi jakie mamy czyli wielkie koleiny i dziury jesli wpadasz w koleine ona Cie prowadzi i autko tak zwanie myszkuje na mniejszyk oponach np 16 tego niema poniewasz opona ladnie wchodzi w koleine i ma luz biedzy dwoma sciankami koleiny i niema myszkowania na 17np kolo juz nie ma takie sfobody i sie obija od scianek i taka to cala prawda tego ze w polsce 17 lub wyzej to praktycznie zerowy konfort jazdy wiem cos otym bo w lecie smigam na 17 zima 15 ale cos za cos wyglad a konfort kazdy wybiera co innego
  5. stary plyn albo pompa konczy swoj zywot
  6. mlodyy odpowiedział(a) na VoMiT temat w Audi A4 B5
    Witam Dywaniki przyszy material ok wyglad tez ok ale stopery za szeroko o jakies 2 mm ale male dlubanko i jest ok wiec jesli chcecie kupic od tego goscia podajcioe dokladny wymiar zaczepow bo jego katalog jakis lewy jest albo szwacz byl pijany heheh ale ogolnie ladnie sie prezentuja w aucie i material tez w wolnej chwili zrobie foto i zapodam
  7. ale gdzie sie tluczez przodu stylu moze magiel ju zaczyna pukac albo gorne mocowanie amora
  8. jesli wspomaganie cierzko chodzi i przy skrecaniu nic nie pyka z okolic kierownicy to pompa jest walnieta jesli zaczyna pykac to znaczy ze jest luz na maglu a pompa przy maksymalnym skrecie musi zawyc w kacu ma swoje lata
  9. magiel do wymiany pierwsze oznaki jak chcesz regenerowac to jak najszybciej zeby mial ajka njmniejsze luzy bo posmigasz tak troche i bedziesz musial nowej szykac
  10. mlodyy odpowiedział(a) na VoMiT temat w Audi A4 B5
    vomit kupilem takie same heheh zobaczymy jak przyjda co sa warte
  11. jesli nie masz luzu na kierownicy nic nie stuka nie pyka tylko piszczy i cierzej chodzi kierownica to na 100% pompa mozesz kupic albo zregenerowac zalerzy ile masz kasy.
  12. mialem to samo na jalowym lewarek od zmiany biergow szalal i wszystko drzalo wymienilem poduchy skrzyni silnika i to samo wiec wziolem sie za wydech plecionka wydawala sie jak nowa ale wymienilem od tamtej pory spokoj i cisza ,nie wazne czy ladnie wyglada od srodka juz sie spsula i trzesie calym wydechem.odpal autko na cieplym i niech ktos przytrzyma wydech za katem jak troszke przestanie to tylko i wylacznie wina plecionki
  13. wymien odrazu plecionke bo za jakis czas sie posypie i od nowa tyle samo roboty zeb wykrecic
  14. przy ustawianiu zbierznoisci nie zblokowali kierownicy lub nie ustawili jej prosto i ustawili zbierznosc i taki efekt jedz niech poprawiaja kowale
  15. ja zakladalem jurida i tez piszczaly slyszalem opinie ze jesli jest klocek twardy a tarcza mieka moga wystepowac takie objawi ja przejechalem szlifierka klocki lekko i jest cisza
  16. na 99% regulator sam m ozesz wymienic koszt okolo 30 zl
  17. Witam czy te bedol pasowaly do mojej niuni kayaba Nr kat (351016) wpisywalem w jakims katalogu na necie i wyskaiwalo ze avant a ja mam Limuzyna i cena tez w miare dobra
  18. bardzo latwo sprawdzic czy to tuleja autko na kanal jak nie masz to lewarek odkrecis kolo niunia w gore i jakols lapke lub cos takiego i wlozyc miedzu belke a jej mocowanie i poruszac jak bedzie luz to na 100% tuleja do wymiany
  19. fota sprzedaje ptrzedewszystkim chinola jak chcesz dobre ngk to pisz na pv a fote omijaj z daleka
  20. Nie wiem czy ja mialem pecha czy Lemfordera to straszna kiszka w tamtym roku wymienialem 2 wahacze gorne bo sie zaczely tluc kupilem 2 wahacze Lemfordera i po 1 miesiacu wybily sie tuleje z nich jak wyciagnolem je to powypadaly oddalem na gwrancje i dostalem odpowiedz ze auto mialo podczas uzytkowania tych wahaczy dzwona i dlatemu wahacze ulegly zniszczeniu zdenerwowalem sie troszke i kupilem znow tej samej firmy pojechalem do serwisu zeby mi wymienili i co po 1miesiacu znow to samo cos skrzypi itp pojechal do serwisu wyjeli i znow oddalem na gwarnacie z kwitem z serwisu ze auto nie mialo dzwonu itp na odpowiedz czekam juz 4 miesiace
  21. Witam mialem to samo i po wymianie tulejy tylnej belki cisza i spokoj
  22. endriuu niechce kupywac z allegro chodzi mi o to czy brac kayabe zwykla standard czy jakols sport
  23. Witam zmieniam zawieszenie i amorki tez jakie bedol dobre do mojego silnika obnizona niunia o -30mm
  24. strzala_123 jesli masz dolne ok to wymien tylko gorne
  25. Witam Nadszedl czas i namnie dzis zakupilem Master Sporty zakladam w sobote i zobaczymy co bedzie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.