Treść opublikowana przez mlodyy
-
[ALL B5] Pytanie dotyczące BIOPaliwa
- [ALL B7] Chips Kielce
i nie tylko z Kielc- [B5 ALZ] Jakiej firmy tłumik jest najlepszy ?
tak jak maniek598 napisal pada duzo szybciej wiec jelsi niechcesz miec po zimie tego samego problemu to zainwestuj w cos lepszego nie tani badziew- [B5 ADR] problem z wspomaganiem kierownicy
temat walkowany na forum opd dluszego czasu wystarczy poszukac, albo przekladnie masz do wymiany albo pompa niedomaga jesli odpalasz autko po nocy i probujesz skrecic i cos pynie i zaczyna lekko chodzic to magiel do wyminay- [B6 AVF] Naprawa skrzyni manualnej
taniej wyjdzie jak znajdziesz skrzynie bo za samo wyciagniecie skrzynie biora od 150 zl do 250zl a pozniej powiedza tego sie nieda zrobic albo nie oplaca i kasa w plecy wiem to z doswiadczenia tyle ze nie z a4 [br]Dopisany: 08 Październik 2008, 10:09_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item448741537_audi_a4_b6_130_km_2001_2004_skrzynia_biegow.html [br]Dopisany: 08 Październik 2008, 10:12_________________________________________________jak bedziesz szukal skrzyni to daj znac moze cos sie uda zalatwic w dobrej kasie i z jakols gwarancja rozruchowa- [B5 1Z] problem skrzynia biegów czy sprzęgło?
odpowietrz silownik sprzegla zobacz czy niema wyciekow najlepiej jak bys go wykrecil i obadal moze trzeba nowy bedzie kupic bo ten niedomaga. sprawdz stan plyny hamulcowego- [ALL B5] Nierówna praca silnika po wyłączeniu klimatyzacji
sprezarka moze byc rypnieta i za duzy pobur mocy ma sprawdz tez pasek czy nie jest zamocno naciagniety- [B5 ALZ] Jakiej firmy tłumik jest najlepszy ?
ja bym proponowal Bosala a koszt to okolo 320zl mozesz kupic zamienik za 180zl ale max 1,5 roku i do wymiany- [B5 AFN] Drgania podczas hamowania i jazdy podczas prędkości powyżej 120-130 km/h
wywarz kola i bedzie git jesli bedzie to samo to albo fele albo opony sa do bani mialem tyo samo 120 niunia jak galareta i tak do 135 140 i juz tak nie bylo- [B6 BFB] Wężyk z powietrzem w lewym przednim nadkolu
u szkopa widzialem w b6 pompe z centralem nie wiem czz przerabial cos ale byla- [B6 BFB] Wężyk z powietrzem w lewym przednim nadkolu
kable mogol byc od swiatel a ten wezyk to prawdopodobnie od centralnego zamka- jak ukraść samochód..
nie nie on otwieral o ile pamietam audi 80 b4 pileczka a tam byly takie centrale jak sa w a4- [ALL B5] Jak wymienić tylne amortyzatory w A4??
nie wiem jak jest w avancie z mocowaniem od srodka jak sie dostac ale w sedanie bardzo prosto musisz z tylnejj kanapy wymontowac boczki pozniej gabke i w srodku masz t sruby o ile pamieta klucz 13 mala grzechotka sie ladnie odkreca pozniej mocowanie dolne amora jedna sruba klucz 17 o ile dobrze pamietam i wyciagasz calosc pozniej przydaly by sie sciagacze do sprezyn sciskasz sprezyne odkrecasz srube z amora i wyciagasz sprezyne i zbijasz golna podpore sprezyny ze starego amora i zakladasz na nowy a pozniej wszystko skrecasz tak jak bylo, popatrz dobrze czy odboje nie sa do wymiany [br]Dopisany: 03 Październik 2008, 15:02_________________________________________________2 sruby- [B5 AFN] Wymniana uszczelki pod miską . Opinie
tak to jest prawda w fabryce nie daja ale wez pod uwage ze kazdy material po jakims czasie sie odksztalca i uszcelka moze w niekturych miejscach za dobrze nie dociskac a niewielka ilosc silikonu nie zaszkodzi a moze pomoze ale kazdy robi jak chce ja dalem na wszelki wypadek i jest wystarczy bezyna ekstrakcyjna- [B5 ADR] Regeneracja pompy wspomagania - czy warto ?
- [B5 AJM] Regulacja drzwi kierowcy
na zawiasach przy drzwiach jest regulacja troszke zabawy i mozesz podniesc opuscic itp tylko jak bedziesz to robil to nie odkrec za mocno srub bo calkiem opadna- [ALL B5] Czy da się wytłumić nadkole ?
szum opon zmien kapcie i pomoze. a moze by tak pianki montarzowej troszke do natkola ciszej by napewno bylo- [B5 AFY] bra jak wy to wdzicie
gdzie takiego kondona na niunke zakladac- [B5 AKN] Czym podkleić pokrywę silnika?
a ta gabka nie ejst przypadkiem za latwo palna zeby nie przyjazylas sie przypadkiem po nagrzaniu- [B5 AFN] Luźna klamka wewnętrzna
stara sprezynke mozna wykozystac jeli pekl sam dziubek czy jak to nazwac ja rozwinolem troszke stara i zrobilem cos podobnego i smiga dejvt powina pasowac jak nie to male ryzanko i bedzie ok- [B5 ADR] Regeneracja pompy wspomagania - czy warto ?
raggaman AWX- Problem z szybą elektryczną od kierowcy
rozbieraj i sie okaze co jest nie tak bo tak to mozna wymieniac i wymieniac co sie posypalo- [B5 AFN] Wymniana uszczelki pod miską . Opinie
witam uszczelke nie tak latwo wymienic bo musisz podniesc silnik do gory zeby dostac sie do miski wiec troszke zabawy jest a co do samej wymiany jak juz odkrecisz wyczysc miske i silnik i posmaruj uszczelke silikonem tylko za mocno nie dokrecaj zebys nie zerwal gwintu. nie mieszaj tak olei bo bedzie lipa zmiana nic Ci nie pomoze wymien uszczelka sama uszczelka to koszt okolo 30zl a wymiana u mechaniora od 80 do 130zl- [B5 ADR] Regeneracja pompy wspomagania - czy warto ?
raggaman a mozesz suszarke tez w dobrej cenie zalatwic ???- [B5 AFN] Drgania podczas hamowania i jazdy podczas prędkości powyżej 120-130 km/h
mogol byc kapcie albo tarcze kapcie nie musza byc stare tylko nierowno zuzyte i dostaje wibracji jak masz to zazuc ine kapcie lub cale kola na przud i zobacz co bedzie - [ALL B7] Chips Kielce