Treść opublikowana przez Lukasz_mk2
-
Tylne drzwi nie zamykają się
-
Błędy 01841 i 01842 - silniczki ogrzewania w Audi A4 B6
A próbowałeś robić adaptacje silniczków?? Choć nie wiem czy jak występują błędy da się ją wykonać.
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Zderzak S-Line już mam kupiony pod spryskiwacze i będę go malował więc myślę że uda mi się jakoś te otwory zrobić, zwłaszcza że koszyczki też już mam
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Moduł mam kupiony z b7 z końcówką E - dopiero co kompletuje graty do tego moda. Brakuje mi jeszcze tylnego zderzaka s-line i w przednim muszę zrobić dziury, bo kupić S-Line pod ksenon i czujniki graniczy z cudem,a jak już się znajdzie to ceny są chore
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
kolejne pytanie. Czy wiązka zderzaka tylnego z b7 pasuje do b6?? Kupiłem taką wiązkę z czterema czujnikami w moim kolorze za dobre pieniądze i teraz się zastanawiam czy dobrze zrobiłem. Wiązka zderzaka z b6 ma numer 8E0 971 085, a z b7 8E0 971 085A - w etce nic nie piszą żeby one były zamienne - wie ktoś czym one mogą się różnić ?? długością???
-
Radio A4 b6 Symphony II Zmiana na BNS 5.0 Problem z rozładowaniem Akumulatora
raczej nie - prędzej nie usypia radia. Po jakim czasie od zamknięcia auta sprawdzałeś pobór prądu??
-
Radio A4 b6 Symphony II Zmiana na BNS 5.0 Problem z rozładowaniem Akumulatora
Z tego co wiem to kierownica multi z b6 nie dogada się z radiem z b7, ale poczekaj niech się wypowiedzą mądrzejsi ode mnie
-
Trepkowo hybrydowo - następca Audi A2 :)
Kolego jaki masz silnik w yarisie?? Kupiłem ostatnio właśnie toyotę, z tym że model chr z silnikiem 2.0 hybryda (184KM) i spalanie mam podobne jak u ciebie, tzn w mieście (Krakowie) poniżej 4 litery, a w trasie poniżej 6 litrów
-
Elektryka/Elekrtonika moduł komfortu ?
napisz w dziale spotów krakowskich - ktoś się może odezwie
-
Elektryka/Elekrtonika moduł komfortu ?
ja bym Ci to ogarnął, ale obecnie z uwagi na całą sytuację z covid pracuje zdalnie, z nikim się nie spotykam, bo mam żonę w ciąży i trochę się boję. Zwłaszcza, że parę osób z mojego najbliższego otoczenia zmarło na Covid.
-
Elektryka/Elekrtonika moduł komfortu ?
teraz akumulatory robią strasznie ..ujowe, podjedź gdzieś do jakiegoś warsztatu, aby Ci go zmierzyli czy trzyma jeszcze prąd. Mimo że ma tylko 3 lata mógł już paść
-
Elektryka/Elekrtonika moduł komfortu ?
sprawdź najpierw kable w przelotkach drzwi. Kiedy wymieniałeś akumulator - przygasanie zegarów może być spowodowane dużym spadkiem napięcia (aku już chyba nie trzyma prądu)
-
[B6 AVF] LY7W | S-line | BIX | DRL CLH | PDC | 1BV+talerze B5 | 320/288 | Quattro|BBS RS861 19' custom|GTC1549|FMIC
@jaras99 nie będzie przypadkiem zmieniał zderzaka na wersję z 1.8T na dwa proste wydechy?? Chętnie odkupił bym od Ciebie zderzak, który masz obecnie na aucie.
-
podgrzewanie lusterek A4 B7
Częsty tak było że instalacja w aucie była a szkła są nie podgrzewane. Zmień szkła na podgrzewane i będzie git.
-
dziwne wskazania temp
Jakieś błędy po podpięciu vcds'a?? Takie skoki na wyświetlaczu nie są normalne - nie powinny występować
-
Błąd 02233 - Left Headlight Power Output Stage
Wg tego co piszą tu: http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/02233 To raczej tak
-
Czy te tarcze w Audi Q5 2.0TDI są do wymiany?
zmierz ich grubość suwmiarką, bo nikt nie jest wstanie zmierzyć ich grubości po zdjęciach
-
Problem z prędkościomierzem i pojawiającej się kontrolce oleju
VCDS pokazuje jakieś błędy? zrobiłeś test zegarów (VCDS, VAG-COM), aby wykluczyć awarie licznika??
-
Tarcze kotwiczne tył 288mm - problem z dostaniem części
zmieniałem u siebie heble z tyłu na 288 i linki zostały stare
-
Dziwna praca silnika
wypadało by podłączyć auto pod komputer. Temperatura 90*C to normalna temp. silnika i taką też temperaturę silnik powinien mieć po nagrzaniu. Jeżeli w większości czasu podczas jazdy masz temp. w okolicach 70*C to znaczy, że albo termostat trzeba wymienić, albo czujnik temp. szwankuje - trzeba odczytać temperaturę z czujnika przy pomocy komputera (VCDS bądź VAG-COM) i porównać ją z temp. wskazywaną przez zegary. Jeżeli auto osiąga 90*C i po takim nagrzaniu ma problem z rozruchem stawiał bym na czujnik temp. - ale w pierwszej kolejności diagnoza później ew. wymiana
-
Brak kluczyków do auta
chyba prostszą sprawą by było kupić używany kluczyk i dopisać go do MK i imo, a grot dorobić w warsztacie gdzie dorabiają kluczyki - wyciągnąć wkładkę z zamka bądź stacyjkę i dorobić do niej kluczyk
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Panowie czy ramka z przyciskami od seata exeo pasuje do B6 (wiem, że nie ma tu przycisku od PDC ale cena jest taka jak za samą ramkę bez zaślepek w ASO)??e
-
Demontaż tunelu środkowego z tyłu
Trzeba zdemontować cały tunel
-
Obsługa komputera pokładowego
Przede wszystkim to napisz czy masz full fis czy tylko pół fis, ale sądząc że jak pytasz o takie rzeczy to pewnie masz tylko pół fis i trzeba zakładać manetkę do full fisa - w dziale warsztat jest opisane co i jak
-
Błąd poziomowania świateł - 00496 - Sensor for Vehicle Leveling; Front
Zdjęcie kostki kupionej na aukcji, która podałem wyżej. Jak widać w środku jest uszczelka gumowa+ uszczelka na każdym przewodzie