Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zibizab

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zibizab

  1. 7674- 1674 Wstukaj 1 lub drugi wygenerowany Jak nie to warsztat RTV
  2. Mea culpa
  3. Kolego poczylaj trochę wątków zanim zadasz pytanie -zawór EGR to recyrkulacja ,a n75 to sterowanie doladowania.Mówisz o egr a kupujesz n75.
  4. Samych pogodnych dni i dużo szczęścia w życiu osobistym dla wszystkich Pań i Panienek
  5. Jeśli nie wiesz co bylo wlane to wlej pólsyntetyk w celu przplukania.I po ok.500km wymień na syntetyk.
  6. Jedz do gaziarza na regulacje.Niech Ci ustawi temperaturę przelaczania na gaz wyższą. Bo malo używae wtryskiwacze calkiem stanąl. Masz jakiś problem z sondą lambda lub jej emulacja Do sprawdzenia okablowanie wtrysków i paliwo -jakość
  7. To tylko teoria-trzeba obejżeć co jest przyczyną. Może wlewaleś jakieś uszczlniacze do oleju?
  8. Olej powinien splywać do miski-masz niedrozne kanaliki,i napewno zapchaną odmę.Zdejmij pokrywę zaworów i przczyść.
  9. Oczywiście ,że wtryskowa.Mój kolega mechanik ma dużo roboty-szukaj innego ew.danecki masz blisko http://www.auto-danecki.pl/
  10. Pompa paliwowa się klania-niby sporadyczne blędy. Podjedz do pompiarza niech sprawdzi i podaj mu numery blędów..
  11. Tak na szybko sprawdz elektrozawór gaszący na pompie i czy paliwo dochodzi do niej. Najprawdopodobniej zapowietrza sie uklad paliwowy-sprawdz węże paliwowe.
  12. Możliwości diagnostyczne naszych silników są trochę ubogie w porównaniu z dieslami. Kabelek masz dobry. Co do wersji vag-a to najlepszy będzie 311 lub 409 pelno tego w necie. Jak vagować masz wszystko w tym dziale ,trochę poczytaj. Co do silnika to może być dużo przyczyn-listwa paliwa i zawór ciśnienia paliwa na niej,przeplywka , slaba kompresja w cylindrze,wtryskiwacz itp.
  13. Wrzucilem kiedyś schemat= zobacz http://www.a4-klub.pl/smf/b5_adr_do_pobrania_schemat_elektra4_97r-t57365.0.html
  14. Masz duże przeladowanie,turbina i jej sterowanie do sprawdzenia a potem przeplywomierz
  15. A rozrząd kiedy wymienialeś?
  16. Stawiam na dziurę w dolocie.Sprawdz węże od turbiny aż do kolektora ssącego
  17. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a7a1ec48cabebf00.html
  18. http://translate.google.com/translate_t?sl=de&tl=pl#
  19. Nie kolego pompa podciśnienia nie wplynie bardzo zle aż tak na turbine .Kontrolka oleju to wina pompy oleju a nie vacum.Zdemontuj miskę oleju i kukaj.
  20. Przepustnica do czyszczenia i adaptacji
  21. Klania się lektura http://www.a4-klub.pl/smf/faq_forum_diagnostyka_vag-t5141.0.html
  22. Nic sie nie dzieje wymie filtr powietrza lub przeczyść przeplywkę .Tnie na wyzszych obrotach

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.