Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marec-ki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marec-ki

  1. Ja bym odważnie wystartował od 14 tysi jeżeli faktycznie stan taki jak piszesz Za 11 tysi to niech sobie naiwniacy kupują Vectry B z 2000 roku
  2. A ten moto doktor, to jeżeli już handlarzyna zalał przed sprzedażą to potem trzeba w jakiś specyficzny sposób się tego pozbyć ??
  3. To już wiemy ale niech się "buntownicy" określą co według nich ludzie mieliby robić jak już wyjdą na tą uliccę ??
  4. Co za cwaniak usunął mojego posta :bicz3: Ja bym nie wierzył w te wszystkie pogłoski, że gaz momentalnie wzrośnie o xx % !! wcześniej też miałem auto na LPG to w ciągu roku kilka razy tego typu plotek się pojawiało. Teraz cena będzie rosnąć w związku ze zbliżającą się zimą. Na zimę zawsze LPG droższe a od wiosny ceny w dół. Co do reakcji ludzi na ciągle rosnące ceny. To co według tych "buntujących" się należałoby zrobić ?? rozróby jak w Grecji czy Anglii ?? no dajcie spokój. Rowerek i sruu a auto tylko jako luksus na dalsze wyprawy. Ludzie nie wyjdą na ulice bo aż tak źle nie jest.
  5. Cholera wie. U niego w Oplu mówi, że jest na lince i mechanik mu dociągnął to i niby trochę można tak pojeździć. Ale to tylko rozwiązanie czasowe. Ja dziś zrobię te logi dla pewności i umówię się mimo wszystko do mechanika na przyszły tydzień na wymianę sprzęgła i dwumasy. [br]Dopisany: 16 Sierpień 2011, 11:13_________________________________________________Dodałem logi: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=218393.new#new
  6. EDIT 24.08.2011 Panowie zerknijcie proszę na logi. Jeżeli zauważycie coś niepokojącego to mechanik u którego będę w piątek weźmie się za to Witam, Temat o tytule j/w założyłem parę dni temu w dziale Silniki diesla, większość osób wskazała przyczynę jako ślizgające się sprzęgło, ale dla świętego spokoju zrobiłem jeszcze logi: Tutaj link do tematu: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=217349.0 Dynamiczne robiłem na 3 biegu, próbowałem też na 4 ale nie wychodziło bo obroty wzrastały w ten niekontrolowany sposób. Dlatego dla 4 biegu zrobiłem tylko 3 grupy i nie wiem czy coś idzie z nich odczytać. Dynamiczne bieg 3 000 - 001 - 003 - 004 - 008 - 010 - 011 - bieg 4 000 - 001 - 003 - Grupy normalnie: 000 - 001 - 003 - 004 - 007 - 013 - 023 - Grupy statycznie: 000 - 003 - 011 - Podziękował serdecznie za wszelkie wskazówki i sprawdzenie logów
  7. Przy okazji zakładania OCT zaślepię EGR i zobaczę czy dynamika będzie choć trochę lepsza. Zamiast EGRa zakłada się tzw flanszę ? dobrze kombinuję ? ile takie coś $$ ??[br]Dopisany: 20 Lipiec 2011, 21:28_________________________________________________Dziś odebrałem kółka 17" od kolegi dominikt1 Będą na lato na przyszły sezon, no chyba że przez jesień i zimę zmienię zdanie i znajdę coś innego :gwizdanie: Póki co to jest plan na przyszły sezon: Tylko nie wiem czy chcę je zostawić w tym kolorze może walnąć je w jakiś grafit lub jeszcze co innego ??
  8. Niech bierze finanse, rachunkowość, ekonomia - coś w tym kręgu. Jak ja widzę ile tam $$ się zarabia za wklepywanie cyferek to wyglądam tak a potem się zastanawiam czemu nikt mi o tym nie powiedział, przed pójściem na studia
  9. Ja od rodziców wziąłem odkurzacz piorący, zakupiłem proszek Karchera i efekt jet mega !! Niemiec nie dbał o tapicerkę i będę poprawiał raz jeszcze bo gdzieniegdzie są cięższe plamy do usunięcia, Tym razem wyjmę fotele na zewnątrz, będzie łatwiej, bardziej efektywnie i dokładniej. W każdym bądź razie woda była też czarna po pierwszym praniu.
  10. Łaaadna jest jak dla mnie te felgi idealnie tu pasują i szybki lux Bezawaryjności !! Daj foty wnętrza !!
  11. Jakbyś miał swoje xenony na sprzedaż to daj mi znać :gwizdanie:
  12. Jedyna opcja to chyba zmiana na chromowane, ale to raczej deficytowy towar i pewnie dość kosztowny. Daj ściemkę szybek i wszystko będzie ok, i chromowane obwódki wtedy nie będą potrzebne
  13. marec-ki odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Za 400 albo i taniej kupisz zamiennik. Najlepiej to pozbyć się EGR poprzez wstawienie flanszy lub go zaślep.
  14. marec-ki odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    TOM zaproponował Typ 200 Warto od razu zmienić te wężyki elastyczne czy nie ruszać ich ?
  15. marec-ki odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    Na razie wszystko robili perfect to zamawiam u TOMa wsio i niech "jadą" z koksem. Dzięki
  16. marec-ki odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    Czy ta opcja odpowietrzania z użyciem VAGa to konieczność czy tylko opcja ? Za tydzień oddaję auto do mechaników na m.in. wymianę płynu hamulcowego. Nie są to jacyś leszcze i raczej lepsze niż moja furki już robili, ale kto wie
  17. Oooo kojarzę auto jakiś czas temu w dziale Zakup kontrolowany było ?? To ten model co to sprzedawca nawymyślał, że jest m.in. podgrzewana przednia szyba ?? Kolor ładny to prawda. Zazdroszczę wysuwanej części podudzia w fotelach Felgi mi trochę nie pasują, ale to zawsze można zmienić. Tak jak Sebastian słusznie zauważył ... szykuj worek pieniędzy
  18. A co z opcją na zestaw od AVF ?[br]Dopisany: 15 Sierpień 2011, 22:01_________________________________________________Tata mi jeszcze powiedział, że jeżeli sprzęgło jest na lince to można spróbować to podciągnąć tylko na długo to pewnie na starczy ? Jaki zestaw lepiej kupić LUK czy SACHS ? czy też wsio rybka
  19. Witam. Ile za komplet części tj. sprzęgło i dwumas i cała reszta z tym związana do A4 B6 2002 1.9TDI oznaczenie AWX i do AVF ?? jakiej marki części SACHS, LUK ?? Pozdrawiam
  20. Jutro, jutro !! Dziś strach wyjechać za miasto bo korki powrotne. Sorki, ale z Twojej wypowiedzi nie potrafię odczytać konkretnego stwierdzenia i nie wiem czy wymieniać czy nie
  21. Nice A można jeszcze w jakiś inny sposób zweryfikować, że to raczej sprzęgło ? To teraz następne pytania, zakładając, ze to sprzęgło: - czy warto od razu wymienić dwumas (chociaż pewnie zrobię myk i zdecyduję się na jednomasowe koło, bo mechanik tak doradzał kiedyś) ? - czy warto założyć sprzęgło od AVF, które jest mocniejsze a planuję w przyszłości robić wirusa i inne modyfikacje ze wzrostem mocy ?
  22. Tu problemu nie zauważyłem, ale od jakiegoś czasu przy ruszaniu głównie pod górkę lub z dużym obciążeniem to potrafi trząść autem i zacząłem podejrzewać dwumas. PS. W żadnym aucie nie miałem jeszcze problemu ślizgającego się sprzęgła, więc nie wiem czy dobrze rozumiem, że objawem może być problem z ruszeniem z miejsca mimo dodawania gazu ?
  23. Witam. W sobotę jadąc do rodziców przydarzyło mi się coś dziwnego. Ruszając ze świateł, rozpędzam furkę, mając już bieg 4 i wciśnięty pedał gazu obroty z 2300 wskoczyły na 2800 i spadły do pozycji 2300. Zdarzyło się to raz więc, nie przejmując się jechałem dalej. Dziś wracając od rodziców zdarzyło się podobnie ale już niestety nie raz a parę razy. Objaw przerzucił się również na 5 bieg. Na 1, 2 i 3 wszystko OK. A gdy jadę na 4 lub 5 i przyspieszam to takie cyrki się dzieją. Obroty wzrastają momentalnie jakbym sprzęgło wcisnął i dodał gazu. Błędów żadnych nie ma. Jutro zrobię logi. Może na podstawie w/w objawów potraficie już wskazać mniej więcej przyczynę ? Normalnie strach teraz wyprzedzać Pozdrawiam Dodałem logi: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=218393.new#new
  24. Mały OT ale lubię jak użytkownik pisze na koniec co było nie tak. Profeska
  25. marec-ki odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    Oni wszyscy czy to PZU, AXA itp itd siebie warci !! no ale właśnie z ciekawości to skąd ten mądrala był, że tak wycenił ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.