Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

seba1-2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez seba1-2

  1. jestem..... wwszystko w dziale zrób to sam, zapraszam
  2. stojąc przed autem prawe nadkole musisz odkręcić pod nim masz zbiornik w inny sposób go nie wyciągniesz
  3. seba1-2 odpowiedział(a) na tom450 temat w Audi A4 B5
    no w afn to już jest inna bajka tam jest dwumas.... a przy twoich wibracjach mogą być tarcze hamulcowe krzywe
  4. najlepsze jest zdanie że można stosować do silników turbodoładowanych :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  5. może obudowa ci się gdzieś popuściła koło rozrządu, a jeśli twierdzisz że to pompa, podjedz do jakiegoś popmirza niech ci ją sprawdzi
  6. kolego z tego co wiem trzeba ściągnąć nadkole bo od strony komory silnika raczej go nie wyciągniesz
  7. i kolejny wątek od połowy prowadzony bez sensu, temat ma tytuł ,,Problemy z uruchomieniem silnika po wymianie rozrządu" problem jest w rozruszniku koniec kropka. A ZA SZNUREK TO MOŻNA KROWĘ NA PASTWISKO PROWADZAĆ
  8. wrzuć fotkę
  9. kolego przejrzyj ten wątek http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_montaz_wskaznika_doladowania_na_slupku-t30498.0.html
  10. no kolego straszną rzeźbę zrobiłeś z tym stożkiem... ale wiem wiem dla was liczy sie tylko dzwiek
  11. to jeszcze mało widziałeś
  12. seba1-2 odpowiedział(a) na tom450 temat w Audi A4 B5
    no nie wiem czy to samo, bo widzę że masz silnik benzynowy, no chyba że miałeś coś takiego w dieslu
  13. jeśli piszesz że rozrusznik tylko "prztyknął" i nie kręci to sprawdź go w nim jest problem, a jeśli rozrusznik działa, to zapewne kąt wtrysku nie wyregulowany
  14. he he odgrzebałem ci temata i zobacz jak sie ruszyło fajnie zderzaczek ci wyszedł
  15. wrzuć fotkę tego zdzerzaka od rsa
  16. daniel pokaż ten zderzaczek od rsa na swoim wozie
  17. seba1-2 odpowiedział(a) na tom450 temat w Audi A4 B5
    kolego ja mam na zegarze 190 000 ale w to nie wierzę myślę że ma 240 000 przelatane
  18. bez komentarza... wygląda jak gó..o
  19. koledzy ja też miałem ten problem wszystko było ok a ogrzewania nie było, okazało się że nagrzewnica była zapchana jakąś mazią prawdopodobnie po zmieszaniu dwóch różnych płynów, pomogło jej wypłukanie
  20. kolego sprawdził byś datę a potem byś dawał komentarz, ja odgrzebałem temat bo potrzebuję nr z etki takiego zbiornika na dwie pompki do b5
  21. koledzy a można prosić o nr z etki takiego zbiornika na dwie pompki ??
  22. zakładając ten wątek nie przypuszczałem że ludzie mogą mieć tak wielkie problemy z montażem takiego małego wskaźnika
  23. kolego mam dwa takie zawory na pozbyciu, jeden pochodzi z mojego ahu a drugi taki sam mam z afn, info na pw
  24. ale beszt , jaro4444 widzę że kolejny b.dobry projekt się szykuje
  25. kolego chyba coś słabo czytałeś, jeśli nie masz wężyka ciśnienia prowadzącego do ecu a zapewne nie masz to musisz dorobić kóciec w układzie dolotowym(ssącym) by móc podłączyć upragniony wskaźnik

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.