Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marekg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marekg

  1. To sobie kup nowy panel klimatronica w salonie Audi. Powodzenia, tylko idź z kimś od Providenta
  2. Podrążyłem trochę temat w sieci, wniosek jest jeden - wyświetlacz się powoli kończy. Są oczywiście różne typy uszkodzeń i powszechne jest na przykład gaśnięcie całych linii pikseli. W tym przypadku da się to naprawiać (usługi napraw są chociażby na allegro - dość drogie). Charakterystyczne jest w tym przypadku prawidłowe wyświetlanie w niskiej temperaturze i stopniowe gaśnięcie z jej wzrostem. Gorszy przypadek to blednięcie piskeli, szczególnie na obrzeżach wyświetlacza - i tutaj nie ma ratunku, tylko wymiana na nowy. Ja najwyraźniejtafiłem na ten drugi przypadek... ale mam nadzieję, że narazie jeszcze będzie to działać jako tako. Najgorsza rzecz dla tych wyświetlaczy to wysoka temperatura, im mniej auto narażone na silne nagrzanie tym dłużej FIS będzie dział.
  3. Po raz pierwszy w lecie po uruchomieniu auta, które nagrzane było niemiłosiernie od słońca na FIS niektóre piksele jakby słabiej świeciły. Auto nieco ostygło wewnątrz pod wpływem klimy i już świeciło normalnie. I w zasadzie przeszedłbym nad tym do porządku dziennego uważając, że widocznie tak upał działa na ten wyświetlacz gdyby nie fakt, iż dziś pojawiło się coś dziwnego ponownie. Konkretnie to dziś odebrałem samochód od elektryka, który podłączył głośniki przez wzmacniacz (zmieniłem radio na concert) i przy okazji włączył wyświetlanie info z radia na FIS. Jechałem do pracy rano wszystko było ok, po południu w sumie nie tak mocno nagrzane wnętrze i na FIS niektóre piksele w pierszej linii lekko migotały. Co istotne nie minęło to kiedy ochłodziło się wnętrze podczas jazdy, ale już po wjechaniu do garażu i może jakiejś godzinie w nim spędzonej wyświetla normalnie. Co jeszcze ciekawsze ten problem wyraźnie widoczny był kiedy wyświetlany był napis RMF FM (górna część R oraz pierwszego F migotały), inne informacje wyświetlane nawet przez te same piksele nie powodowały tego migotania. Nie mam pojęcia co jest grane? jakby były uszkodzone to chyba cały czas by migotały a nie wybiórczo w zależności od układu jaki ma w dane chwili się zapalić???? Ma ktoś pojęcie?
  4. no właśnie w sedanie jest na prawym nadkolu z tyłu, ukryty pod tapicerką bagażnika. Przynajmniej w ori, bo mi właśnie elektryk oznajmił, że zamontował go za schowkiem pasażera W sumie może i dobrze, im mniej kabli pociągniętych w te i z powrotem tym lepiej. A tak przy okazji rezania BOSE, czy ktoś dokłada suba do sedana a wcześniej wcale go nie miał? interesują mnie wszystkie szczegóły montażu, BOSE albo zwykły pod Audi Sound System podchodzi ponoć tak samo?
  5. Troszkę odgrzeję temat ale mam auto w tej chwili u elektryka i będą mi przerabiać instalację pod concerta i wzmacniacz na tył. Przy okazji chcę żeby przygotowali kabelek ze wzmaka do subwoofera bo jego dołożenie mam też w planie. Chcialem tylko zapytać a w zasadzie poprosić o jakieś foto lub opis jak zamontowany jest oru sub w sedanie. Wiem mniej więcej jak on wygląda ale do czego jest zamontowany, czy wymaga jakichś dodatkowych elementów a chciałbym za wczasu sobie wszystko przygotować żeby potem nie było niespodzianek. Dzięki z góry za wszelką pomoc.[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 20:18_________________________________________________No Panowie, nikt nie wie jak coś takiego http://allegro.onet.pl/subwoofer-oryginal-audi-a4-8e0-i1240169784.html ma być zamontowane? proszę o jakieś zdjęcie chociaż, napewno któryś ma to w samochodzie...
  6. czytales wogole ten watek \ Tak, do tego pisałem w pośpiechu i źle napisałem, chodziło mi o podłokietnik. Bardzo przepraszam, za wprowadzenie w błąd. Wiem, że można wyjąć tunel aby dostać się do okablowania zapalniczki, ale może jest inna możliwość tj. wyjęcie samej obudowy i wlutowanie się w kabelki. oczywiście, że nie trzeba demontować tunelu żeby dobrać się do zasilania zapalniczki. wystarczy zdjąć gałkę biegów z mieszkiem oraz wyjąć ramkę. wtedy już bardzo łatwo dostasniesz się do złącza zapalniczki. Jak tak zrobiłem, bezproblemowa robota
  7. Do FWD jak wymieniałem to był komplet razem z piastą i to ustrojstwo kosztowało 280 PLN. Więc pewnie ciągle w tych okolicach cena oscyluje
  8. Temat niedawno rozpoczęty a już co któryś pyta komu podawać dane. Chłopaki czytajcie ze zrozumieniem temat od początku to może zatrybicie w jakim miejscu jest sprawa. Jesteście zainteresowani to oddać głos w ankiecie i czekać cierpliwie na rozwój wydarzeń.
  9. A skąd wiesz, że mamy już robić listę? Hugo miał dopiero dzisiaj dzwonić jak rozumiem do Orlenu i zapytać co i jak.
  10. Jak tylko będzie oficjalna lista chętnych to niech ja ją dorwę
  11. Skoro zespawany z dwóch... były dwie ori połówki to i tablice zostały ori P.S. Wątek trafił do działu "Na każdy temat" dlatego pozwoliłem sobie na taki malutki OT
  12. Drugi raz w tym tygodniu wyprzedzał mnie ciemny Avant B6 SCI WR... Pierwszy raz w Żorach, drugi na trasie przed Pawłowicami jeśli się nie mylę (to dzisiaj)
  13. schodzą bo ma lekko stówkę taniej ten towar jak w ASO. Sporo taniej też można było tam kupić nowy ori mechanizm wycieraczek.
  14. no ja na przykład też chętnie bym w końcu dowiedział się jak zbudowane jest to zawieszenie, co wchodzi w jego skład i jak ono działa. numery VAG niekoniecznie ale żeby chociaż było wiadomo co jak się nazywa...
  15. No wiesz, co innego szukać pomocy kiedy auto wisi na haku bo coś padło i trzeba na szybko pomóc a co innego kiedy się przygotowuje do jakiegoś moda. W tym drugim przypadku raczej nie powinno być problemu z przejściem przez nawet 50 stron chociażby tego wątku. Pozwala to dość dobrze przygotować się do pracy i uniknąć problemów jakie napotkali "pionierzy". W przypadku mojego ostatniego komentarza, który wyraźnie ma charakter żartobliwy chodzi w zasadzie o to, że dokładnie tą samą metodą zrobiłem swoje podświetlenie kilka stron temu opisując to w miarę dokładnie jako rozwinięcie nie do końca dopracowanej metody zaproponowanej przez jednego z kolegów jeszcze wcześniej. W sumie kilka modyfikacji z zakresu oświetlenia jest na tyle dopracowanych, że można by je zamknąć i przenieść co czegoś w rodzaju FAQ tego działu w postaci instrukcji. Podświetlenie kratek nawiewu, uchwytu na napoje czy szufladki, montaż diody w górnym oświetleniu doskonale moim zdaniem się do tego nadają.
  16. Po usunięciu rdzy nie zabezpieczaliście niczym? od razu lakier bazowy? czeka mnie taka operacja w jednym miejscu i szczerze mówiąc boję się, że bez lepszego zabezpieczenia po czasie ruda i tak wyjdzie.
  17. Gdyby to pomogło w ocenie, chociaż wątpię bo cudów tu nie ma.
  18. Potwierdzam, sprawdzony od kilku lat na róznych samochodach. Producent: Organika Może kolega wypastował wcześniej czymś samochód i płyn to rozpuścił[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 20:09_________________________________________________ To podziel się info o super płynie w odpowiednim wątku. Bo mnie te wg ciebie super płyny za 20pln zapchały zbiornik i dysze (orlen) a drugi zniszczył pióra wycieraczek (shell) Sorry za ot
  19. ściągnij ramiona, uruchom na chwilę wycieraczki żeby zrobiły pełny cykl i wyłącz. Będziesz miał pewność, że silnik stoi w pozycji zero - i w tej pozycji załóż ramiona i dobrze dokręć tak, żeby się nie obróciły już samoistnie na trzpieniach. Powinno być już okej od tego momentu
  20. Ustawiona, poza delikatną odchyłką kąta pochylenia z przodu nic innego się nie dzieje. Już mam różne teorie na ten temat, może to przód destabilizuje tor jazdy a tył to tylko reakcja? Generalnie na innych oponach przestało szarpać tyłem ale bujanie pozostało. Narazie muszę poczekać w kolejce do serwisu... najbliższy termin na 20-go więc czekam bo co mi zostało. Skończy się pewnie na amorkach z przodu (chociaż miały jeszcze dość sporo) i pewno któryś w wahaczy skoro pochylenie poszło...
  21. Panowie, a z takimi wynalazkami mieliście już doczynienia? Yokohama AVS dB V550 205/60R15 95 V XL
  22. I dumny jestem z tego,że to ja ich wycykałem- a co. Prawdziwy patriota! brawo pogratulować. Jak niedajboże kiedyś jakiś pirat drogowy rozsmaruje twoją rodzinę na drodze to będziesz krzyczał, że w tym kraju nie ma kar dla takich. Jak to jest, że ten koleś miał jeszcze prawo jazdy??? I wierz mi, jak po raz n-ty "wycykał" system to myślał tak samo jak ty. Nic go nie nauczyły kary a potem twoja rodzina zapłaci życiem. Aż się ciśnie na usta powiedzenie, że człowiek ze wsi wyjdzie ale wieś z człowieka nigdy. I tym smutnym akcentem kończę swój udział w tym wątku bo takie prostackie postawy (tak kolego to jest prostactwo) niepotrzebnie angażują mój czas i nerwy.
  23. co innego złamać przepis a co innego wymigiwać się od zasłużonej kary. Każdemu może się zdarzyć wykroczenie co nie znaczy, że automatycznie nie wolno zabierać głosu. Przegiąłem raz czy drugi i zostałem słusznie ukarany - i bardzo dobrze, przyjąłem zasłużoną karę i zapłaciłem bez chwili wahania i poszukiwania metod ucieczki od tego obowiązku. Kara działa bo jeżdżę teraz jak Pan Bóg przykazał dlatego tak ostro krytykuję tych, którzy bez honoru kombinują. (BARTOL w tym miejscu absolutnie nic do Ciebie).
  24. Urząd Wojewódzki dostaje od Policji papiery odnośnie mandatu jaki został nałożony. Urząd mając takie papiery nie jest w stanie przeoczyć braku kasy - a ściślej księgowość nie będzie w stanie zbilansować okresu rozliczeniowego, po prostu kasa się nie będzie zgadzać. Owszem, zgodzę się, że odnalezienie kto i ile zalega może zająć trochę czasu( w końcu każdego dnia wystawiane są ogromne ilości mandatów) ale w ostatecznym rozrachunku i tak znajdą, w księgowości nie ma zmiłuj musi się bilans zgodzić. Jak już cię odnajdą to nie licz na żadne upomnienie z urzędu czy coś podobnego. dostaniesz pismo od komornika ( przy okazji twój pracodawca też) o zajęciu części wynagrodzenia na poczet niezapłaconego mandatu. Przez błąd urzędnika przerabiałem ten temat na własnej skórze i pomimo, iż ze swej strony zrobiłem wszystko jak należy to wstydu się najadłem. W niektórych miastach w sprawę zaangażowany jest urząd skarbowy a z nimi to już wogóle nie ma zmiłuj się. Kolega nie płacił mandatu przez dlugi czas i myślał że mu się udało...dopóki skarbówka się nie upomniała.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.